Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vasilissioros18 είπε

το Death Cam ειναι client side και δεν μπορει να σου αποδειξει τι spray κανει ο αλλος εχει αναφερθει πολλες φορες το pubg forum.
Τωρα αναλογα με την αποσταση που ησουν με τον αντιπαλο μπορει οταν να μην ειχε πολυ recoil το οπλο του γιατι ηξερε να το κρατησει.

Ξερω να ξεχωριζω ποτε εχει η οχι.

Οταν βλεπεις spray με red dot στα 100 μετρα και το dot,κατεβαινει καρφι εκει που στοχευει,ε τι κανει νιαου νιαου...

Την αλλη φορα που εκανε παρομοιο spray αλλος,εφαγε σε 5 λεπτα το ban.Απλα θελει να του κανουν αρκετοι report για να ασχοληθουν.

Στο αλλο μας εφαγε 1 ατομο στο τελος 7.Ε του σκασανε ολοι report για αυτο το εφαγε.

Επεξ/σία από Dantε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, Dantε είπε

Ξερω να ξεχωριζω ποτε εχει η οχι.

Οταν βλεπεις spray με red dot στα 100 μετρα και το dot,κατεβαινει καρφι εκει που στοχευει,ε τι κανει νιαου νιαου...

Την αλλη φορα που εκανε παρομοιο spray αλλος,εφαγε σε 5 λεπτα το ban.Απλα θελει να του κανουν αρκετοι report για να ασχοληθουν.

Στο αλλο μας εφαγε 1 ατομο στο τελος 7.Ε του σκασανε ολοι report για αυτο το εφαγε.

Εννοω οτι δεν μπορεις να καταλαβεις μεσω replay η death cam δεν σου δειχνει ακριβως τι εκανε.Αυτος που εφαγε μπαν θα ειχε καποιο cheat τωρα αμα κανεις 15 την μερα και παιρνουν μπαν οι 2-3 τοτε το λογικο ειναι αυτοι οι δυο τρεις να ηταν οι cheaters και οχι ολοι οι υπολοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, insomiaistas said:

Εγώ έχω την rx 580 και βγάζω 80fps αλλά χωρίς vsync τα πράγματα είναι χαλιά . Η εικόνα δεν είναι σμουθ και έτσι αναγκάζομαι να βάζω Vsync συνέχεια (60hz monitor) . Εσείς έχετε flickering stuttering και τέτοια χωρίς vsync

Mε RΧ480 και τους Αdrenalin 2019 εχω ~100, χωρις vsync. Θα υποθεσω πως εχεις χειροτερο επεξεργαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sistah είπε

Mε RΧ480 και τους Αdrenalin 2019 εχω ~100, χωρις vsync. Θα υποθεσω πως εχεις χειροτερο επεξεργαστη.

μπα, τον R5 2600 εχω με 16gb ram 3000mz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και υπάρχουν περιπτώσεις που τα χαμηλά FPS μπορεί να βολέψουν, η πιό safe επιλογή, είναι όσο περισσότερα σηκώνει το μηχάνημα (κι αφήστε τα γραφικά στην άκρη)

 

 

 

Είμαι περίεργος να δω ανάλογες δοκιμές σε άλλα παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το παιχνιδι οσο παει και χειροτερα ... Το ατιμο ειναι σαν κατι γκομενες που δεν τις θελεις και θελεις να χωρισεις αλλα εν τελη συνεχιζεις και εισαι μαζι της...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ισχύει από την άποψη έλλειψη επιλογών irl αλλά ισχύει και παντού :P δυστυχώς δεν έχουμε ακόμα ανταγωνιστή πραγματικό Pubg-killer [ μην αναφέρετε κανα φορτναιτ ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Αυτό ισχύει από την άποψη έλλειψη επιλογών irl αλλά ισχύει και παντού :P δυστυχώς δεν έχουμε ακόμα ανταγωνιστή πραγματικό Pubg-killer [ μην αναφέρετε κανα φορτναιτ ]

Το Fortnite είναι μπροστά, προφανώς το Pubg ακολουθεί το fortnite.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Γιατί έχει μεγάλο κοινό από τελεταμπις απο πίσω

Ο χάρτης Sanhok για παράδειγμα, είναι στα πρότυπα του fortnite χάρτη...   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αλλά από τη χρωματική παλέτα, μέχρι το gameplay, τα game mechanics, το ui είναι σχεδιασμένα και καλογυαλισμένα για μικρές ηλικίες. Το διαπίστωσα πρόσφατα που δούλευα για ενα διάστημα σε γνωστή αλυσίδα ίντερνετ καφε, με το ποιες ηλικίες έπαιζαν, πόσο αλλά και ποιες ώρες και τα 2 παιχνίδια.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Ναι αλλά από τη χρωματική παλέτα, μέχρι το gameplay, τα game mechanics, το ui είναι σχεδιασμένα και καλογυαλισμένα για μικρές ηλικίες. Το διαπίστωσα πρόσφατα που δούλευα για ενα διάστημα σε γνωστή αλυσίδα ίντερνετ καφέ.

Η χαρά του παιδόφιλου το fortnite λέμε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...