Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δες streamers και προσπαθησε να μαθεις πως παιζουν. Αν δε ξερεις καθολου αγγλικα καλυτερα ασε το pubg και μαθε αγγλικα, πιο πολυ θα σου χρησιμευσουν...

Επεξ/σία από k4ts0u
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Nαι το cd keys ειναι 100% αξιοπιστο, χρονια τωρα αγοραζω απο εκει και ποτε δεν ειχα προβλημα.

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Musclemar είπε

Κάνε προπόνηση στο training mode, και μπες να βλέπεις έλληνες streamers, θα μάθεις πολλά χρήσιμα tips!

ναι μαν αυτο κανω το θεμα ειναι οτι πρεπει να μαθω να κινουμε στο map 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, manos167 είπε

ναι μαν αυτο κανω το θεμα ειναι οτι πρεπει να μαθω να κινουμε στο map 

Θα το μάθεις, είναι θέμα εξάσκησης και επανάληψης, να μάθεις τα καλύτερα σήμεια να πέφτεις, τα κτίρια, τις περιοχές κλπ. Κάποιες περιοχές θα τις μάθεις πιο καλά, σχεδόν απ'έξω, και θα θες να πέφτεις εκεί συνέχεια. Μη σε απασχολεί αν χάνεις στις πρώτες εβδομάδες που παίζεις, αυτό συμβαίνει σε όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι μαν επισης εχω ενα θεμα με τις σφαιρες δεν καταλαβαινω απο που ερχονται και ενα ακομα οτι ακουγονται πιο πολυ τα shots απο τα οπλα ενω δυσκολα ακουγονται τα βηματα να βαλω ακουστικα??? γιατι δεν μπορω να εχω full την φωνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, manos167 είπε

ετσι ειναι μαν επισης εχω ενα θεμα με τις σφαιρες δεν καταλαβαινω απο που ερχονται και ενα ακομα οτι ακουγονται πιο πολυ τα shots απο τα οπλα ενω δυσκολα ακουγονται τα βηματα να βαλω ακουστικα??? γιατι δεν μπορω να εχω full την φωνη

Εννοείται ότι πρέπει να βάλεις ακουστικά, αλλιώς χάνεις του μισούς ήχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστικά πάνω απ'ολα, το παιχνίδι βασίζεται πάρα πολύ στον ήχο. Και αν μπορείς να κάνεις training με κάποιο φίλο σου, έτσι ώστε να μάθεις καλύτερα τους διαφορετικούς ήχους, κατευθύνσεις κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Musclemar είπε

Ακουστικά πάνω απ'ολα, το παιχνίδι βασίζεται πάρα πολύ στον ήχο. Και αν μπορείς να κάνεις training με κάποιο φίλο σου, έτσι ώστε να μάθεις καλύτερα τους διαφορετικούς ήχους, κατευθύνσεις κλπ. 

παιζω σολο μαν κανειςαπο την παρεα μου δεν ασχολειται με games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...