Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι μπορείς να κάνεις add funds και να προσθέσεις όσα θες στο υπόλοιπο σου.

Βέβαια τώρα στο Allkeyshop παίζει από 14.31€ 

Επεξ/σία από Doc1355
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστω ρε αλανια......ακουσα οτι ψοφαει βρο λογω bugs cheaters και λοιπα αλλα εγω δεν μπορω να παιξω αλλο battle royale για μενα η κορυφη ειναι pubg και ας εχω παιξει το mobile μονο γιατι δεν ειχα pc τωρα μονο να το αγορασω πρεπει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψοφάει εδώ και ένα χρόνο...
Αν σου αρέσει αγόρασε το και το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα κλάψεις τα λεφτά που θα δώσεις.

Ναι έχει bugs, έχει cheaters, έχει trollιές...ε και;
Το feeling που μου δίνει το pubg δε στο δίνουν πολλά games αυτού του στυλ (και δοκιμάζω ότι νεο βγαίνει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ρε βρο δηλαδη τα αλλα games δεν εχουν cheaters το apex εκανε 16000 ban accounts για cheating μια χαρα ειναι το game και εγω τα εχω δοκιμασει ολα αλλα δεν μου αρεσαν καθολου αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα προβληματα αυτο το παιχνιδι .Μονο νευρα σου προκαλει και για αυτο ο κοσμος εφυγε ή περιμενει κατι καλυτερο για να φυγει. Δεν νομιζω κανεις να το αγαπαει τοσο (οπως lol-dota,wow,cs, fotnite ) ωστε να μην δωσει ευκαιριες  σε αλλα παιχνιδια 

Τα mechanics του pubg  δεν τα εχω βρει αλλου , αλλα παιζω apex legends πια και περναω ομορφα χωρις να μου ανεβαίνει το αιμα στο κεφαλι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φιλε οκ εγω το δοκιμασα το apex και δεν μου αρεσε 1ον γιατι δεν μου αρεσουν τα οπλα και γενικα το gameplay του game ειναι λες και παιζεις overwatch 2ον οτι μπαινεις με αλλα 2 ατομα σε squad που δεν τα ξερεις καν βεβαια αυτο μπορει να διορθωθει και να παιζεις σολο αλλα και παλι εμενα δεν μου αρεσε το gameplay του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες ειδα τα ποστ πιο πριν και θελω να ρωτησω εχει διαφορα αν το αγορασεις απο το allkeyshop και πως το αγοραζεις απο εκει τι χρειαζετε γιατι δεν εχω ουτε paypal  ουτε πιστωτικη χρησημοποιω μονο paysafe γι αυτο ρωταω γιατι ενταξει το game ειναι στα 15 ευρω πιο κατω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, GjokerR είπε

για τον από πάνω το είπα που είπε ότι αγοράζει με paysafe

Δεν το ειδα ποτε και λεω δεν θα ξερει ο ανθρωπος και ρωταει😂😂

 

Επεξ/σία από vasilissioros18
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 20/02/2019 at 21:01, mitsos125 said:

ευχαριστω ρε αλανια......ακουσα οτι ψοφαει βρο λογω bugs cheaters και λοιπα αλλα εγω δεν μπορω να παιξω αλλο battle royale για μενα η κορυφη ειναι pubg και ας εχω παιξει το mobile μονο γιατι δεν ειχα pc τωρα μονο να το αγορασω πρεπει 

Απλά τώρα βγαίνει και το αντίστοιχο Mode από Battlefield, με ότι σημαίνει αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...