Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

game (PUBG) crash

Δεν ξερω αν το βαζω στο σωστο μερος  αν ειναι λαθος ας μετακινηθει

για Δευτερη φορα σημερα το παιχνιδι μου κρασαρει ξαφνικα βγαζοντας αυτο το μυνημα οτι δεν φτανη η μνημη γραφηκων,

την ωρα που κρασαρε χρεισιμοποιουσε 5.5G περιπου αφου προλαβα και πηρα screenshot http://prntscr.com/n59nmq

γνωριζει καποιος αν φτεει το hardware μου η το game γιατι δεν εινια και απο τα καλυτερα γραμενα παιχνιδια

το παιζω με το συστημα της υπογραφης μου

ρυθμησεις παιχνιδιου ειναι http://prntscr.com/n59r1z

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/4/2019 στις 1:17 ΜΜ, Dinoel είπε

 

παιδες το πηρα το παιχνιδι τελικα αλλα ειμαι λιγο noob μπορειτε να πειτε κανα tip να βελτιωθω λιγο το αγωρασα πριν 3 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, manos167 είπε

παιδες το πηρα το παιχνιδι τελικα αλλα ειμαι λιγο noob μπορειτε να πειτε κανα tip να βελτιωθω λιγο το αγωρασα πριν 3 μερες

ζητά επιστροφή χρημάτων και παιξε καποιο αλλο παιχνιδι (απεξ ,Battlefield V ) εκτος αν θελεις να σπασεις καμια οθονη πληκτρολογιο , να μαθεις να βριζεις πιο γρηγορα και στοχευμενα ( ευχες θανατου στο μπαμ μπαμ) ή να αρρωστησεις .
προς αυτους που ισως απαντησουν .Το αγαπω αυτο το παιχνιδι , αλλα το unistall κραταει αυτη την σχεση αγαπη-μισους . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, manos167 είπε

παιδες το πηρα το παιχνιδι τελικα αλλα ειμαι λιγο noob μπορειτε να πειτε κανα tip να βελτιωθω λιγο το αγωρασα πριν 3 μερες

Δες κανα βιντεο,κανε εξασκηση τα οπλα στο training και παιξε με ατομα που ξερουν καλυτερα.Κανεις δεν εγινε προ σε 1 βδομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει κατι στα ελληνικα σε βιντεο γιατι αγγλικα δεν ξερω καθολου τα οπλα οκ γενικα εχω θεμα οταν με βαραει ο αλλος δεν μπορω να καταλαβω απο που ερχονται οι σφαιρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...