Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Johnkeppas είπε

Αν δεν βγει παιχνίδι που να έχει ως βάση ρεαλιστικό κόσμο με αληθινά όπλα και οχήματα, καθώς και με κανονικά γραφικά και όχι καρτουνιστικα δεν θα χάσει τη θέση του... Τουλάχιστον αυτό το ξεχωρίζει σε σχέση με άλλα που έχω δοκιμάσει και γυρνούσα πάντα γι αυτούς τους λογους

αν δεν διορθωθει το παιχνιδι θα την χασει οπως την εχει χασει το τελευταιο χρονο...Εκτος αν δεν βγει ποτε κανενα battle royale οποτε δεν εχει που να παει ο κοσμος...Και εμενα δεν μ αρεσουν τα καρτουνιστικα γραφικα και δεν παιζω fortnite ομως το PUBG εχει φαει unistall εδω και καιρο και με αυτα που γραφεται εδω δυσκολα θα γυρισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

αν δεν διορθωθει το παιχνιδι θα την χασει οπως την εχει χασει το τελευταιο χρονο...Εκτος αν δεν βγει ποτε κανενα battle royale οποτε δεν εχει που να παει ο κοσμος...Και εμενα δεν μ αρεσουν τα καρτουνιστικα γραφικα και δεν παιζω fortnite ομως το PUBG εχει φαει unistall εδω και καιρο και με αυτα που γραφεται εδω δυσκολα θα γυρισω.

Σκληρη κουβεντα ειπες γεροντα .😋

Επεξ/σία από diaol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dinos234 είπε

Μπήκα εχθές από xbox και μου βγάζει μια έκδοση κοντά στα 40€ νομίζω ξέρει κανείς τι είναι ? 

Λογικά πρέπει να είναι το παιχνίδι μαζί με το pass του νέου χάρτη, με το οποίο απλά κάνεις κάποια missions και ξεκλειδωνεις cosmetics. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arwindan είπε

Λογικά πρέπει να είναι το παιχνίδι μαζί με το pass του νέου χάρτη, με το οποίο απλά κάνεις κάποια missions και ξεκλειδωνεις cosmetics. 

Λογικά αυτο που λες θα είναι κι εγω αυτο υποψιάστηκα αλλα ξέχασα να διαβάσω αν είχε περιγραφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

pubg lite beta για low end pc k laptop

βγηκε για ταιλανδη μονο αλλα με καποια τρυκ που ειδα στο youtube παιζει παντου με vpn η με Thailand dproxy servers

Εχει τεραστια διαφορα στις απαιτησεις με το original game

Ελάχιστες απαιτήσεις: 

  • OS: Windows 7/8/10, 64-bit
  • CPU: Intel Core i3 2.4GHz
  • RAM: 4GB
  • Graphics: Intel HD Graphics 4000
  • HDD: 4GB

Προτεινόμενες:

  • OS: Windows 7/8/10, 64-bit
  • CPU: Intel Core i5 2.8GHz
  • RAM: 8GB
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870
  • HDD: 4GB
Επεξ/σία από pc_admin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή η εκδοση παιζει κανονικα σε matchmaking με τους παιχτες της κανονικης εκδοσης?Η οι μεν παιζουν ένα παιχνιδι και οι δε άλλο?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

σοβαρα?

και θα κοψουν τους παιχτες στα 2?

Τι αλλο θα δουμε...

Καλα αυτος που εχει χωμα συστημα δεν επαιζε ετσι και αλλιως,γιατι απλως δε του το τραβαγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2019 στις 1:35 ΜΜ, pc_admin είπε

pubg lite beta για low end pc k laptop

βγηκε για ταιλανδη μονο αλλα με καποια τρυκ που ειδα στο youtube παιζει παντου με vpn η με Thailand dproxy servers

Εχει τεραστια διαφορα στις απαιτησεις με το original game

Ελάχιστες απαιτήσεις: 

  • OS: Windows 7/8/10, 64-bit
  • CPU: Intel Core i3 2.4GHz
  • RAM: 4GB
  • Graphics: Intel HD Graphics 4000
  • HDD: 4GB

Προτεινόμενες:

  • OS: Windows 7/8/10, 64-bit
  • CPU: Intel Core i5 2.8GHz
  • RAM: 8GB
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870
  • HDD: 4GB

 

Νομιζω αυτες ειναι απαραλλαχτες οι απαιτησεις του fortnite. Προφανως οχι τυχαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας guys........ εχω ενα πσ το πηρα προσφατα και θελω να δοκιμασω το game το θεμα ειναι οτι επειδη πολυ λενε για cheaters bugs κτλπ θα ηθελα να το δοκιμασω προτου το αγορασω και δεβ εχω και κανα φιλο να μου δωσει καποιο account... ξερει κανεις αν γινετε με τα  keys οπως στα net που απλα παιζεις το game η καπιον αλλον τροπο να το δοκιμασω επειτα θελω να δω πως το σηκωνει και το pc μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειτε το αγοραζεις απο το Allkeyshop με 15ε και δοκιμαζεις "the hard way", ειτε το αγοραζεις απο το steam (με χρεωστικη/πιστωτικη) οπου μπορεις να το παιξεις εως και 2 ωρες και αν δεν σου κανει, να ζητησεις refund σε λιγοτερο απο 14 ημερες. Απλα προσοχη, το steam μετραει τον χρονο απο την ωρα που ανοιγεις το game, οποτε αν εισαι απλα afk στο lobby του Pubg θα μετρησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα ευχαριστω πολυ ρε μαν μαλον θα το παρω κανονικα και οτι γινει γιατι μαρεσει σαν game επαιξα και forthnite και το καινουργιο που βγηκε τωρα το apex αλλα δεν μου αρεσαν καθολου το θεμα ειναι οτι εχω ακουσει οτι το pubg μερα με την μερα ψωφαει σαν game τωρα δεν ξερω για μενα παντως ειναι το κορυφαιο battleroyale επισης θελωα να ρωτησω και κατι αλλο εχω 5 ευρω στο στεαμ γιατι πουλησα κατι σκινς απο το cs go αν βαλω 25 μεσα το αγοραζω κανονικα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...