Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και δεν είναι region locked?

Και δεν θέλει vpn??

Το vpn στο steam= BAN το account!

Vpn χρειάζεται μία και μόνο φορά.... Για ban δε νομίζω καθώς παίζω κανονικά τα πάντα εδώ και κανα 4μηνο που το αγόρασα... και φαντάσου απο τότε έχω αλλάξει και χώρες 2-3 φορές (αληθινά όμως) 

Εγώ τι πρέπει να αλλάξω για να παίξω το παιχνίδι? δεν αντέχω :(

Μία κάρτα γραφικών θέλεις για αρχή, τα άλλα ειναι μια χαρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πάλι κ τούτο...Νόμιζα η ραμ φταίει... Ποια οικονομική-τίμια κάρτα θα έκανε δουλειά ? 

1050ti ή 1060 6gb

 

Η ράμ έστω και οριακά είναι καλά, η κάρτα γραφικών (GTX 660) σου είναι ο αδύναμος κρίκος. Επίσης να βάλεις στο πρόγραμμα και εναν ssd Που θα δώσει πνοή σε όλο το σύστημα σου και οχι μονο για το pubg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vpn χρειάζεται μία και μόνο φορά.... Για ban δε νομίζω καθώς παίζω κανονικά τα πάντα εδώ και κανα 4μηνο που το αγόρασα... και φαντάσου απο τότε έχω αλλάξει και χώρες 2-3 φορές (αληθινά όμως) 

Μία κάρτα γραφικών θέλεις για αρχή, τα άλλα ειναι μια χαρά 

τί να σου πω..ξέραμε ανέκαθεν αυτό εδώ:

Steam Subscriber Agreement

 

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.

αν την γλύτωσες οκ.

Ίσως κάποια στιγμή να γίνει revoke το κλειδί. (που δε νομίζω,αλλά να είσαι προετοιμασμένος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος επαιξε την νεα πιστα (miramar) νομιζω φτιαχτηκε για τα καλα... αλλο στυλ αλλου τυπου η φαση....ευκολες ενεδρες...κ νομιζω οτι τελειωσε κ ηφαση της erangel οπου οπως κ να το κανουμε ηταν λιγο πολυ only scope game...οπου οποιος ειχε την 8αρα διοπτρα ειχε πολλες πιθανοτητες να φτασει πανευκολα στο τελος κ να νικησει...εδω εχει φουλ ενεδρα...τρομερα σημεια κ βοηθιεται πολυ το mid range shooting οπου αρκει ενα καλουτσικο οπλακι με ενα απλο red dot...smooth-ενιο εντελως εκτος των πρωτων λεπτων οπου ξεκιναει παντα laggy.

η φαση νομιζω ειναι mad max.

aυτα τα ολιγα κ θα επανελθω.

 

στους κανονικους σερβερς δυστυχως γινεται παρτι με κινεζο ασιατες να εχουν γεμισει τους ευρωπαικους σερβερς ,προφανως στο σκουαντ να νιωθεις ξενος σε ενδεχομενο ματσ-μεικινγκ κ το χειριστο της υποθεσης οτι σε πολλα παιχνιδια αν κοβει το ματι σου αλλα κ εχοντας μια εμπειρια θα καταλαβεις οτι συνουσιαζοντε cheaters παντου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης στη νεα πιστα φτιάξανε και το feeling ακομα πιο πολυ με τν ηχο απο τους πυροβολισμους και τους βομβαρδισμούς να ειναι καθηλωτικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, ποια είναι η άποψη σας για την κίνηση του παίκτη εννοώντας την άμεση συμπεριφορά του σώματος του σε σχέση με το πάτημα των πλήκτρων της κίνησης. Προσωπικά νιώθω ότι ο παίκτης μου τρέχει πάνω σε παγοδρόμιο σαν γλιστράει. Όταν τρέχω και κάνω άλμα δεν με σταματάει τίποτα μέχρι να ακινητοποιηθω. Ξέρω πάει περισσότερο προς τον ρεαλισμό αλλά θα το προτιμούσα πιο arcade φάση. Να ανταποκρίνεται πιο γρήγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με αυτό το Link.png Site: site το PubG κέρδισε 7 ρεκορ Guinness. Και αναρωτιέμαι τώρα εγώ. Πως γίνεται ένα παιχνίδι με τόσα glitches να έχει κερδίσει τόσο πολύ κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν εχεις παιξει dayz εκει να δεις τα glitches,hacks,errors.....etc  :)

 

θεωρω οτι με σχεσει τα αλλα games που ειναι συνηθως αρπαχτες το pubg παταει καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς σοβαρό anticheat θα το φάνε οι cheaters πάντως.

Μετά το full release αν ποτέ στρώσουν τα προβλήματα της απόδοσης του,θα γκρινιάζουμε γιαυτό!

Εδώ είμαστε..

 

ή μπορεί η εταιρια να δίνει στους pro παίχτες το hack όπως έκανε η valve και να γίνεται πανηγύρι.

 

(και επειδή είναι εικασίες μου αυτά,μακάρι να βγω λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...