Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βάλεις αλλά 8gb ram δε θα πέφτει ποτέ κάτω από 60 καρέ τώρα δε μπορώ να στο εγγυηθώ. Κάποια microstuttering θα τα έχεις αλλά όχι κάτι που να καθιστά το παιχνίδι unplayable δλδ σε στιγμές δράσης μπορεί να πέφτει από τα 70 που θα είσαι στα 50-55 αραιά και σπάνια όμως.

Βέβαια το παιχνίδι διαφέρει σε performance αρκετά συχνά οπότε τπτ από ότι λεω δεν είναι σιγουρο, παρόλαυτα η πλειοψηφία με τέτοια συστήματα όπως στο περιγράφω παιζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με ryzen 1600 / rx 580 limited edition 8gb και 8gb ram θα παίζω κομπλέ; Σκέφτομαι να το πάρω εδώ και καιρό αλλά κάτι με κρατάει συνέχεια πίσω :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ryzen 1600 / rx 580 limited edition 8gb και 8gb ram θα παίζω κομπλέ; Σκέφτομαι να το πάρω εδώ και καιρό αλλά κάτι με κρατάει συνέχεια πίσω :P

Μια χαρά θα είσαι, λίγο η ram σου είναι οριακή αλλά θα το ευχαριστηθείς το παιχνίδι. 

 

Ps: όποιος θέλει μπορεί να με προσθέσει και μένα για κανενα insomniako team :P

leros2004 στo stream. Κανα 200ωρο έχω στο παιχνίδι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ryzen 1600 / rx 580 limited edition 8gb και 8gb ram θα παίζω κομπλέ; Σκέφτομαι να το πάρω εδώ και καιρό αλλά κάτι με κρατάει συνέχεια πίσω :P

 

Πήγαινε τον 3.7-3.8 και ελπίζω να έχεις μνήμες από 2933 και πάνω. Επίσης για την 580 medium/low ρυθμίσεις (textures στα high) στα 1080p. Λογικά θα είσαι από 70-80 fps και πάνω με τα κλασικά drops στα 50 περίπου αραιά και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε τον 3.7-3.8 και ελπίζω να έχεις μνήμες από 2933 και πάνω. Επίσης για την 580 medium/low ρυθμίσεις (textures στα high) στα 1080p. Λογικά θα είσαι από 70-80 fps και πάνω με τα κλασικά drops στα 50 περίπου αραιά και που.

 

Στα 3.8 είμαι με 3200 την ram.

Θα το πάρω η σήμερα η αύριο και θα σας πω τι και πως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με το latest patch, εγώ είδα εμφανή διαφορά στα fps, καθώς και στα εκνευριστικά micro-shuttering που γινόντουσαν random in-game.

Σαφέστατη βελτίωση ακόμα και με το μάτι. Δεν έχω αξιωθεί να βάλω fraps για να το καταλάβω και αριθμητικά

 

Σε 4790Κ με 1070 GTX. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα σημερα test server. Πολυ καλυτερη αποδοση. Πρωτη φορα ενεργοποιησα vsync στο pubg και μπορουσε κ κρατουσε 144fps σχεδον συνεχεια. Μερικα drops υπηρχαν αλλα καμια σχεση μ αυτο που παιζουμε μεχρι τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με το latest patch, εγώ είδα εμφανή διαφορά στα fps, καθώς και στα εκνευριστικά micro-shuttering που γινόντουσαν random in-game.

Σαφέστατη βελτίωση ακόμα και με το μάτι. Δεν έχω αξιωθεί να βάλω fraps για να το καταλάβω και αριθμητικά

 

Σε 4790Κ με 1070 GTX.

Δε χρειάζεται να βάλεις fraps ή τπτ άλλο..

Έχει το steam fps counter, μέσα στις ρυθμίσεις του.

 

Τουλάχιστον άντε το φτιάχνουν και βελτιώνεται όπως λέτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 3.8 είμαι με 3200 την ram.

Θα το πάρω η σήμερα η αύριο και θα σας πω τι και πως. 

 

Για φθηνά και απο το steam googlαρε steam india region :P Έτσι το πήρα εγώ στα 13€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή κοστίζει 999 Indian Rupee δλδ 13,20€ http://www.currencyconverterx.com/999-INR-to-EUR

 

1.jpg

Και δεν είναι region locked?

Και δεν θέλει vpn??

Το vpn στο steam= BAN το account!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...