Προς το περιεχόμενο

VDSL σχεδον σε ολη την Καλλιθεα ?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως βρίσκω σε ποιο είμαι?

 παιρνεις τηλεφωνο τον παροχο που ανηκεις να στο πει, ειναι υποχρεωμενος. αν δεν στο πουν, στειλε μου να σου πω τον αλλο τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

OK Ευχαριστώ.

2ος τροπος, μπες στην σελιδα της vodafone, μετα στο vodafone home, κατω-κατω καπου λεει διαθεσιμοτητα  dsl, μπαινεις εκει δινεις την διευθυνση σου, και σου δειχνει αν εχεις και σε ποιο κεντρο ανηκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστικό κέντρο: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

αρα wind 4o τριμηνο του 2017 λογικα. τωρα αν ξερεις και το νουμερο του καφαο μπορεις να δεις αν εισαι μεσα στη λιστα της wind. ( αν μενεις σε πολυκατοικια, στον κατανεμητη κατω, υπαρχει ενα νουμερο Κ.Κ.... με μαρκαδορο, βασει αυτου βλεπεις αν εισαι μεσα στην λιστα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μου πεις το νουμερο του καφαο που υπαρχει στον διανεμητη της πολυκατοικιας γραμμενο με μαρκαδορο, μπορω να σου πω απο την λιστα της wind ποτε το εχουν για παραδοση, αν και απο οτι ειδα το εχουν 4ο τριμηνο του 2017 οποτε καλα σου ειπαν.

Καλησπερα το νουμερο του καφαο στο διανεμητη της πολυκατοικιας μου ειναι  Κ.Κ 307  Α.Κ Kαλλιθεας ,ποτε θα το εχουν για παραδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα το νουμερο του καφαο στο διανεμητη της πολυκατοικιας μου ειναι  Κ.Κ 307  Α.Κ Kαλλιθεας ,ποτε θα το εχουν για παραδοση;

το νουμερο σου δεν ειναι στην λιστα της wind, ειναι το 308 και το 309, δεν ξερω αν μπορεις να παρεις απο εκει, αυτο μονο απο την wind μπορεις να το μαθεις.συμφωνα με την λιστα παντως ειναι 4ο τριμηνο του 2017.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νουμερο σου δεν ειναι στην λιστα της wind, ειναι το 308 και το 309, δεν ξερω αν μπορεις να παρεις απο εκει, αυτο μονο απο την wind μπορεις να το μαθεις.συμφωνα με την λιστα παντως ειναι 4ο τριμηνο του 2017.

Eυχαριστω.Για τα καφαο που δεν ειναι στη λιστα υπαρχει προβλεψη ποτε θα αλλαξουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καφάο δεν ανήκουν στον Οτε? Αυτά που είναι στο  Α.Κ Kαλλιθεας, θα τα αλλάξει η Wind?

δεν ξερω αν θα τα αλλαξει, αλλα μπορει να βαλει δικα της, δεν ξερω πως θα γινει ολη αυτη η διαδικασια.

Καλησπερα το νουμερο του καφαο στο διανεμητη της πολυκατοικιας μου ειναι  Κ.Κ 307  Α.Κ Kαλλιθεας ,ποτε θα το εχουν για παραδοση;

περιμενε μεχρι τελος του 2017 να δεις αν θα σου δωσει διαθεσιμοτητα η wind. απο οτι εχω ακουσει, οσα δεν περιλαμβανονται και στη β΄ φαση, θα βγουν στην γ΄ φαση και θα συμμετασχουν ολοι οι παροχοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν πρόκειται να βγουν του ΟΤΕ σε περιοχές που έχει αναλάβει η Wind/Voda, απλά θα μπουν κοντά τους αυτά των άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ είδα οτι τα καλώδια τα έχουν αφήσει μπροστά απο τα υπάρχοντα καφάο, είδα όμως και σε 2 σημεία καλώδια που έχουν αφήσει όπου δεν υπάρχει καφάο αλλά εκεί έχουν σκάψει ίσως για να μπεί νέο καφάο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ είδα οτι τα καλώδια τα έχουν αφήσει μπροστά απο τα υπάρχοντα καφάο, είδα όμως και σε 2 σημεία καλώδια που έχουν αφήσει όπου δεν υπάρχει καφάο αλλά εκεί έχουν σκάψει ίσως για να μπεί νέο καφάο.

σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...