Προς το περιεχόμενο

VDSL σχεδον σε ολη την Καλλιθεα ?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες να μένουμε στην ίδια πολυκατοικία ;  :-D

Εντωμεταξύ έχουν πόσο καιρό που σκάψανε και έχουν αφήσει ακόμα μπροστά στο σπίτι τα αχρησιμοποίητα χαλίκα - άσφαλτο , δε ξέρω αν σκοπεύουν να τα μαζέψουν ποτέ. 

Πάντως ακόμα με βάση το site της wind δεν είναι διαθέσιμο vdsl στη γραμμή μου και είμαι ακόμα με 8 mbps. 

χαχαχα ειμαι αναμεσα σε γρυπαρη - αριστειδου εσυ;

Εσυ εχεις wind; Εγω ρωτησα τον ΟΤΕ και μου λενε οτι δεν ξερουν ακομα, ισως σε κανα μηνα, τοτε γιατι βγαζουν στο site τους οτι υπαρχει διαθεσιμοτητα vdsl στην οδο μου; Παλι καλα που ειμαι εγω σπιτι και βλεπω ταχυτητες και τετοια, αλλιως οι γονεις μου δεν θα επαιρναν χαμπαρι τιποτα, το ιντερνετ ειναι καλο (αλλα οχι για vdsl) οποτε δεν θα το ψιλιαζοντουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όντως είδα ένα στην Αγίων Πάντων δύο τετράγωνα πριν τον σταθμό του Ταύρου πριν μια βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βαλει κυριολεκτικα σχεδον παντου, και χιλια μπραβο τους αυτο. Ο ΟΤΕ θα εκανε 9 χρονια να εβαζε τον ιδιο αριθμο vdsl dslam. Με το καλο να γινει και η ενεργοποιηση τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνο έβαλε αλλά σε 3 μέρες ,έσκαψε , πέρασε, μπάζωσε  … Άντε να συνδεθούμε γιατί με υπάρχουσα “24αρα”   5/0.3  της wind/HOL/Forthnet δεν πάμε πουθενά … Έψαξα στα site τους αλλά δεν αναφέρουν τίποτα για πακέτα fiber για τις υποσχόμενες Gbit ταχύτητες, θα καλύψουν μόνο VDSL ? Ξέρετε τίποτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω από το σπίτι μου βάζουνε αυτές τις μέρες. Αριστείδου και Σπάρτης, στο τέρμα της Αριστείδου. Άντε να δούμε πότε θα μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε... Ξέρετε αν θα είναι FTTH?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω από το σπίτι μου βάζουνε αυτές τις μέρες. Αριστείδου και Σπάρτης, στο τέρμα της Αριστείδου. Άντε να δούμε πότε θα μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε... Ξέρετε αν θα είναι FTTH?

 

Να ξέρετε ότι για εσάς που κάνετε τέτοιες ερωτήσεις υπάρχει ειδική θέση στην κόλαση. Άλλοι παρακαλάνε να έχουν έστω και 10Mbit κι εσείς με τα 50 το παίζετε και δυσαρέσκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

δηλαδη στη Καλλιθεα αν θελουμε vdsl/fiber μονο με wind η τιποτα?

Όχι, θα δώσει χονδρική και για τους υπόλοιπους παρόχους όπως έκανε ο ΟΤΕ μέχρι τώρα. Το αν θα θέλουν να παρέχουν όλοι είναι άλλο θέμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδες καλλιθεοτης και εγω και το εψαχνα λιγο με το vdsl εχω συμβολαιο με την cyta ''24αρα'' ειμαι σταθερα στα 4μιση/0.7 εφοσον οπως διαβασα η wind πηρε την καλλιθεα η cyta θα μπορει να μου δωσει vdsl(τωρα που μιλαμε δεν μπορει) αφου ολκληροθουν τα εργα η παμε ομως ειμαστε μεταγραφη στην wind?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες καλλιθεοτης και εγω και το εψαχνα λιγο με το vdsl εχω συμβολαιο με την cyta ''24αρα'' ειμαι σταθερα στα 4μιση/0.7 εφοσον οπως διαβασα η wind πηρε την καλλιθεα η cyta θα μπορει να μου δωσει vdsl(τωρα που μιλαμε δεν μπορει) αφου ολκληροθουν τα εργα η παμε ομως ειμαστε μεταγραφη στην wind?

Το ακριβώς απο πανω σου μήνυμα το διάβασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!
Μένω πίσω από τον καινούργιο Σκλαβενίτη στις Τζιτζιφιές και τις τελευταίες μέρες βλέπω συνεργεία σε όλη την περιοχή να δίνουν ρεύμα στις καμπίνες. Για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!

Μένω πίσω από τον καινούργιο Σκλαβενίτη στις Τζιτζιφιές και τις τελευταίες μέρες βλέπω συνεργεία σε όλη την περιοχή να δίνουν ρεύμα στις καμπίνες. Για την ενημέρωση.

εγω λιγο πιο πανω απο τον κωτσοβολο , ακομα περιμενω να μου βαλουν καμπινα, εχουν λενε καποιο προβλημα με τον δημο ορισμενα καφαο και θα καθυστερησουν,  τωρα πως εξηγειτε αυτο, αγνωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...