Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 9/3/2018 στις 3:30 ΜΜ, keysmith είπε

μπορεί να ισχύει ΚΑΙ αυτό που λες αλλά πρώτα βεβαιώσου ότι η συσκευή σου έχει b20 800mhz το οποίο χρησιμοποιεί κατά κόρον η wind/q. 

Δυστυχώς δεν παίζει ρόλο η συσκευή, όντως σε πολλές περιοχές το σήμα της wind είναι χάλια, μένω Βέροια και το oneplus 3t (έχει όλες τις μπάντες) έχει Ε και G, για να πιάσω Η ή Η+ στη καλύτερη πρέπει να είμαι στο κέντρο της πόλης και ΑΑΝ.. 

Η κεραία πρέπει είναι εκτός πόλης, στον κάμπο,γιατί  όταν βάζεις καιρό η τοποθεσία αναφέρει χωριό. 

Πάντως με την Q, είχα καλύτερη κάλυψη σε Internet, γιατί νομίζω ότι παίζει ρόλο το "φόρτωμα" του δικτύου με "πελάτες". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, terry308 είπε

Δυστυχώς δεν παίζει ρόλο η συσκευή, όντως σε πολλές περιοχές το σήμα της wind είναι χάλια, μένω Βέροια και το oneplus 3t (έχει όλες τις μπάντες) έχει Ε και G, για να πιάσω Η ή Η+ στη καλύτερη πρέπει να είμαι στο κέντρο της πόλης και ΑΑΝ.. 

Η κεραία πρέπει είναι εκτός πόλης, στον κάμπο,γιατί  όταν βάζεις καιρό η τοποθεσία αναφέρει χωριό. 

Πάντως με την Q, είχα καλύτερη κάλυψη σε Internet, γιατί νομίζω ότι παίζει ρόλο το "φόρτωμα" του δικτύου με "πελάτες". 

δεν ξέρω τι συμβαίνει στην περιοχή που είσαι. προφανώς είναι όπως τα λες. Εγώ είχα μεγάλο θέμα σε νομό που δραστηριοποιούμαι (θρακη) αλλά φέτος άλλαξαν τα πράγματα και στο μεγαλύτερο μέρος πλέον βλέπω 4G (Η/Η+) (b20 αλλά στην πόλη και άλλη μπάντα πλέον ενώ παλιά μονο b20). Οι κεραίες όντως μπορεί να είναι μακρυά. Στο χωριό μου στο βουνό πιάνω από πολύ μακρυά (από νησί!) αλλά υπάρχει LoS (ευθεία) οπότε έχω καλό 4G σήμα. 

Παλιά είχα και f2g δεν είδα καθόλου καλύτερο ή χειρότερο δίκτυο σε σχέση με q. Αν όμως κάπου υπάρχουν διαφορές μάλλον υπέρ της wind αντί q θα είναι καθώς η δεύτερη κάνει εσωτερικό roaming. Αυτό είναι το πιο φυσιολογικό δλδ. Άσε που πιστεύω στην Q εδώ και καιρό έχουν πάει οι περισσότεροι από wind (οι έχοντες κάρτες εννοώ) και το κρίνω από τον δικό μου κύκλο (τι αριθμούς καλώ) και φίλους μου.  

Επεξ/σία από keysmith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 5 μήνες μετά...

Προσωπικα ετοιμαζομαι να εγκαταλειψω το νουμερο μετα την 10€ ανανεωση ανα διμηνο. Εχω ηδη ενεργοποιημενη την προσφορα 8€/8μηνες και μου εχουν κανει το νουμερο προνομιακο (1500 λεπτα, 1500ΜΒ), αλλα επειδη το εχω σαν δευτερο δεν με συμφερει να το συντηρω πλεον.

Bye bye Q...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chocorello είπε

Πώς γίνεται να σου κάνουν το νούμερο προνομιακό;

Χωρις να κανω τιποτα, μου εστειλαν μήνυμα οτι μπορώ πλεον να ενεργοποιησω το πακετο 1500λεπτα, 1500ΜΒ με 8,57€.

Ποτε δεν το εχω ενεργοποιησει, αλλα το μηνυμα συνεχιζει να ερχεται  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, koslol8 είπε

Προσωπικα ετοιμαζομαι να εγκαταλειψω το νουμερο μετα την 10€ ανανεωση ανα διμηνο. Εχω ηδη ενεργοποιημενη την προσφορα 8€/8μηνες και μου εχουν κανει το νουμερο προνομιακο (1500 λεπτα, 1500ΜΒ), αλλα επειδη το εχω σαν δευτερο δεν με συμφερει να το συντηρω πλεον.

Bye bye Q...

Δεν πρέπει να είναι 10€ είναι το ελάχιστο. Ή έστω, μέχρι την τελευταία φορά που ανανέωσα (πριν 2 μήνες) μπορούσες να βάλεις 5€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, Selespeed είπε

Δεν πρέπει να είναι 10€ είναι το ελάχιστο. Ή έστω, μέχρι την τελευταία φορά που ανανέωσα (πριν 2 μήνες) μπορούσες να βάλεις 5€...

Aπο 11-2-2019 10 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη έχω πάνω από 15€ αχρησιμοποίητα από προηγούμενες ανανεώσεις αφού δεν καταναλώνω καθόλου. 

Η Wind δε θα πάρει τίποτα από αυτά. Όλα σε μηνύματα για ιδρύματα θα πάνε!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...