Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω που ειχα ενεργοποιήσει 30 ιουνιου(απ οτι ειδα στο ιστορικο μνματων μου) και μου βγαζει οτι η προσφορα ειναι ηδη ενεργη η προσφορα,θα το χασω μαλλον ,ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, suffocater είπε

Εγω που ειχα ενεργοποιήσει 30 ιουνιου(απ οτι ειδα στο ιστορικο μνματων μου) και μου βγαζει οτι η προσφορα ειναι ηδη ενεργη η προσφορα,θα το χασω μαλλον ,ε?

Οταν την ενεργοποιησες σου ειχε ερθει με μυνημα η προσφορα??Ισως σου ερθει ισως οχι,μιλα με την wind-q στο fb να δεις τι θα σου πουνε

Γνωμη μου πως ακομα και με την 2μηνη υποχρεωτικη ανανεωση χρηματων που πρεπει να γινει παλι συνφερει αν το εχεις κυριο νουμερο ομως και ανανεωνεις εστω με 5-6 ευρω το μηνα για να εχεις και ομιλια,δηλαδη 8 (που κοστισε η προσφορα)  +6 (ανανεωση καθε μηνα για να εχεις και ομιλια (q economy talk)) *8=56 ευρω  56/8= 7 ευρω το μηνα

 

Στην φρογκ για να εχεις και ιντερνετ και ομιλια  πρεπει να πληρωσεις 4,44 για 2 γιγα και 3 ευρω για 120' προς ολους καθε μηνα

δηλαδη 7,46 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bill27 είπε

Οταν την ενεργοποιησες σου ειχε ερθει με μυνημα η προσφορα??Ισως σου ερθει ισως οχι,μιλα με την wind-q στο fb να δεις τι θα σου πουνε

 

απο συζητηση που ειχα με τη q για αλλο κινητο που δεν μπορουσε να περαστει η προσφορα λογο φραγης στο facebook δεν κανουν κατι και ουτε οι ιδιοι περνανε τη προσφoρα στον αριθμο.λεγανε συνεχεια την ιδια καραμελα πρεπει να εχετ μνμ δεν μπορουμε να κανουμε κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ που είμαι από επαρχία να επισημάνω πως η wind εχει άθλιο σήμα. Τι να τα κάνεις τα gb όταν δεν μπορείς να πιάσεις σήμα. Γι αυτό μη σπεύδετε όλοι να βάλετε q για την προσφορά. Τσεκάρετε πρώτα το σήμα στην περιοχή σας από κάποιον γνωστό και μετά προχωρήστε σε αγορά. Για να γίνω πιο κατανοητός ενώ με την ομιλία δεν είχα πρόβλημα στο σήμα τα δεδομένα ήταν πάντα κολημμένα στο E και αν ήμουν κέντρο είχα Η. H+ και 4g είχα όταν πήγα Αθήνα για βόλτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Passionate είπε

Εγώ που είμαι από επαρχία να επισημάνω πως η wind εχει άθλιο σήμα. Τι να τα κάνεις τα gb όταν δεν μπορείς να πιάσεις σήμα. Γι αυτό μη σπεύδετε όλοι να βάλετε q για την προσφορά. Τσεκάρετε πρώτα το σήμα στην περιοχή σας από κάποιον γνωστό και μετά προχωρήστε σε αγορά. Για να γίνω πιο κατανοητός ενώ με την ομιλία δεν είχα πρόβλημα στο σήμα τα δεδομένα ήταν πάντα κολημμένα στο E και αν ήμουν κέντρο είχα Η. H+ και 4g είχα όταν πήγα Αθήνα για βόλτα.

μπορεί να ισχύει ΚΑΙ αυτό που λες αλλά πρώτα βεβαιώσου ότι η συσκευή σου έχει b20 800mhz το οποίο χρησιμοποιεί κατά κόρον η wind/q. Που θα πει εγώ στη θράκη δεν είχα 4g και έλεγα αυτά που λες μέχρι που άλλαξα κινητό και πήρα με b20 και άρχισα να πιάνω 4γ (μέσα στις πόλεις) και πλέον και σε αρκετό μέρος της "επαρχίας" όπου φέτος εγκαταστάθηκε 4γ κάλυψη. Υπάρχει πολλές περιοχές (πχ περιοχή στην Ήπειρο που το έχω βιώσει) που είτε έχεις 2g είτε 4g στα 800mhz (δεν υπάρχει ενδιάμεσο 3g ή 4g σε b3/b7) οπότε πάλι η χρήση 4g κινητού με b20 είναι μονόδρομος.

Δε λέω ότι έχει το καλύτερο δίκτυο, λέω ότι βελτιώνεται (εδώ που είμαι το "είδα") και λέω ότι πρέπει να έχεις b20/800mhz για να το νοιώσεις. 

Οπότε τι κινητό έχεις; Κανα κινέζικο χωρίς b20 μηπως?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
4 ώρες πριν, goldart είπε

Επανήλθε η προσφορά για όποιον δεν πρόλαβε  μέχρι 30/03 16.00

Με τα νέα δεδομένα με την frog (σταμάτησε την προσφορά που αναφέρεται παραπάνω), ίσως αρχίσει να συμφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, kotsosp είπε

Μου ήρθε χθες το μήνυμα και ενεργοποίησα την προσφορά!

8G στο 12000; 

 

EDIT Προσπάθησα μετά από 15 λεπτά και ενεργοποιηθηκε 

Επεξ/σία από Questioner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...