Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Q 2017 : 1GB καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Selespeed είπε

Χτες έληξαν τα data μου, έστειλα σήμερα και μου απάντησε ότι η προσφορά έχει λήξει...

Ελπίζουμε ή μπα...????

Ελπίζουμε. Υπομονή μέχρι να έχουμε νεότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως καταλαβαίνω, ότι για να το βάλουν μέχρι τις 6 του μήνα, σημαίνει ότι δεν ήθελαν να ανανεώσουν οι "παλιοί".

Μόνο για όσους δεν το είχαν ενεργοποιημένο πριν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο αλλά απ' την άλλη στο φουμπου που ρώτησαν δεν είπαν ότι είναι προσφορά για νέους αλλά τη κλασική παπάρια περιμένετε και θα έρθουν κι άλλα χαχα.θα δείξει προς το παρόν τα 2gb μας έσωσαν και βλέπουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, gatokoritso είπε

περίεργο αλλά απ' την άλλη στο φουμπου που ρώτησαν δεν είπαν ότι είναι προσφορά για νέους αλλά τη κλασική παπάρια περιμένετε και θα έρθουν κι άλλα χαχα.θα δείξει προς το παρόν τα 2gb μας έσωσαν και βλέπουμε..

Ελπίζω μέχρι την Δευτέρα που λήγουν τα ερωτευμένα MB να έχουν δώσει τα 1GB*8.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη στο πρόγραμμα σας" η απάντηση  που είχα πάρει, ενώ πριν είχα πάρει το μήνυμα "Αποκλειστική προσφορά μόνο για σένα...!!!",

Επίσης στις 6/2 που δοκίμασα ξανά μου απάντησε ότι η Περίοδος ενεργοποίησης έληξε!!!(ενώ το μνμ. έλεγε μέχρι τις 6/2!!!!)

Στο τηλέφωνο από την εξυπηρέτηση πελατών μου είχαν πει ότι είχα ενεργοποιημένη την προηγούμενη προσφορά ακόμη κι ότι θα λάβω άλλο sms μετά την λήξη του παλιού(αν και δεν τους είχα ακούσει και πολύ σίγουρους γι'αυτό).

Υ.Γ. Μια ζωή θολούρα στις προσφορές και στις λήξεις τους και μια ζωή μπερδέματα στις ενεργοποιήσεις των προσφορών. Άλλα αντί άλλων απαντήσεις και διαβεβαιώσεις ότι έφτιαξαν το πρόβλημα που οι ίδιοι δημιούργησαν... 2 και 3 φορές πρέπει να πας στο κατ/μα για να ξεμπλέξουν το μπέρδεμα που οι ίδιοι κάνουν (αφού πρώτα μιλήσεις με τα κεντρικά και βρεις κανέναν πιο ενημερωμένο υπάλληλο να σε καθοδηγήσει).

 

Επεξ/σία από nkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη προσοχή σε όσους σκέφτονται να ενεργοποιήσουν την επερχόμενη συγκεκριμένη "προσφορά".

Από 15 Μαρτίου θα χρειάζεται να ανανεώνεται το υπόλοιπο κάθε 60 ημέρες. (ανακοίνωση)

Άρα το 8GB/8€ έμμεσα θα σας κοστίσει τουλάχιστον 25€.

Σε αυτή την τιμή δεν αξίζει με την καμία και εγώ που είχα 2 ενεργές προσφορές σε 2 sim όλα αυτά τα χρόνια, πλέον θα τις αφήσω να μπει φραγή.

Ευτυχώς που ανακοινώθηκαν οι αλλαγές πριν ενεργοποιήσουμε το επόμενο οχτάμηνο.

Υπάρχουν καλύτερες επιλογές με καλύτερη υποστήριξη οπότε αντίο Wind...

Frog 2GB+2GB δώρο/4,44€ ερχόμαστε :P.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Levitin είπε

Πω μεγάλη πίκρα :( Φαντάζομαι και οι υπόλοιπες εταιρίες θα το πάνε σε 60 ημέρες.

Μάλλον.

Έτσι όπως το πάνε, για μηνιαίο πάγιο στα καρτοκινητά το βλέπω.

Εμένα άλλο είναι το βασικό μου νούμερο άρα θα "κόψω" τα υπόλοιπα.

Πιστεύω αυτό θα κάνει και η πλειοψηφία, άρα χασούρα θα έχουν από τις αλλαγές και ας μην το καταλαβαίνουν.

14 λεπτά πριν, Questioner είπε

Αυτό το +2GB δώρο από που προκύπτει; Έχεις κάποιο link;

Μετά την πρόσφατη τροποποίηση των πακέτων, η frog δίνει δώρο τα +2GB.

Άρα σιωπηρά συνεχίζει να προσφέρει 4GB.

Link δεν έχω μιας και για το μπόνους ενημερώνεσαι με sms.

Μπορείς να δεις σε διπλανό forum την αντίστοιχη κουβέντα.

Επεξ/σία από grinder_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Μεγάλη προσοχή σε όσους σκέφτονται να ενεργοποιήσουν την επερχόμενη συγκεκριμένη "προσφορά".

Από 15 Μαρτίου θα χρειάζεται να ανανεώνεται το υπόλοιπο κάθε 60 ημέρες. (ανακοίνωση)

Άρα το 8GB/8€ έμμεσα θα σας κοστίσει τουλάχιστον 25€.

Σε αυτή την τιμή δεν αξίζει με την καμία και εγώ που είχα 2 ενεργές προσφορές σε 2 sim όλα αυτά τα χρόνια, πλέον θα τις αφήσω να μπει φραγή.

Ευτυχώς που ανακοινώθηκαν οι αλλαγές πριν ενεργοποιήσουμε το επόμενο οχτάμηνο.

Υπάρχουν καλύτερες επιλογές με καλύτερη υποστήριξη οπότε αντίο Wind...

Frog 2GB+2GB δώρο/4,44€ ερχόμαστε :P.

Στην περίπτωση όπου συνδρομητές με διαθέσιμο υπόλοιπο χρόνου ομιλίας, πραγματοποιήσουν νέα ανανέωση μετά τις 15 Μαρτίου 2018, το νέο και υφιστάμενο υπόλοιπό τους θα έχει  διάρκεια 60 ημέρες από την τελευταία ανανέωση. Εφόσον δεν πραγματοποιηθεί νέα ανανέωση μετά τις 15 Μαρτίου 2018, τυχόν διαθέσιμο υπόλοιπο θα λήγει σε 91 ημέρες από την τελευταία ανανέωση.

Άρα κάθε 90 ημέρες λοιπόν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι 90 μονο για μια τελευταια φορα αν εχεις υπολοιπο και δεν κανεις ανανεωση με τις 15/3.

Αν δλδ εχεις 5 ευρω μεσα και δεν ξανακανεις ανανεωση αυτα τα 5 ευρω θα ληξουν μολις φτασουν οι 91 μερες απο την τελευταια ανανεωση.

Αν εχεις 5 ευρω και βαλεις αλλα 5 τα 10 ευρω συνολικα θα ληγουν σε 60 μερες.

Αυτο καταλαβαινω εγω διαβαζοντας την σχετικη ανακοινωση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...