Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Origins


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα το ξεκίνησα και είμαι L8 αλλά δεν εχω καταλάβει ακριβως την φιλοσοφία μιας και είναι το πρώτο AC που παίζω.

Δυσκολεύομαι αρκετά οταν υπάρχει διαφορά  Level + απο τον αρχηγό που αντιμετωπίζω.. 

Τώρα βρίσκομαι στην Αλεξάνδρεια με τον Γενάδειο που έχει L11 και δεν μου είναι εύκολο να τον ρίξω στο χώμα με L8.

Παω τον χτυπάω και με ρίχνουν με 2-3 χτυπήματα ενώ η ζωή τους δεν πέφτε με τίποτα.. Οτι Level upgrade μπορώ να κάνω το κάνω αλλά δεν έχω άλλα.

Side quests έχω κάνει κάποια αλλά μου βγάζει κάποια προτεινόμενα με L20 .. Δεν τα κοιτάζω καν αυτά..

Πως παίζετε εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

Τωρα το ξεκίνησα και είμαι L8 αλλά δεν εχω καταλάβει ακριβως την φιλοσοφία μιας και είναι το πρώτο AC που παίζω.

Δυσκολεύομαι αρκετά οταν υπάρχει διαφορά  Level + απο τον αρχηγό που αντιμετωπίζω.. 

Τώρα βρίσκομαι στην Αλεξάνδρεια με τον Γενάδειο που έχει L11 και δεν μου είναι εύκολο να τον ρίξω στο χώμα με L8.

Παω τον χτυπάω και με ρίχνουν με 2-3 χτυπήματα ενώ η ζωή τους δεν πέφτε με τίποτα.. Οτι Level upgrade μπορώ να κάνω το κάνω αλλά δεν έχω άλλα.

Side quests έχω κάνει κάποια αλλά μου βγάζει κάποια προτεινόμενα με L20 .. Δεν τα κοιτάζω καν αυτά..

Πως παίζετε εσείς;

Εγω παντα εκανα πρωτα τα side quests και τελευταια πηγαινα στα main. Ποτε δεν εχασα παντα νικουσα ευκολα περα απο οταν ειχαν νεκροκεφαλες που εκει θελει παρα πολυ χρονο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Heybro είπε

Εγω παντα εκανα πρωτα τα side quests και τελευταια πηγαινα στα main. Ποτε δεν εχασα παντα νικουσα ευκολα περα απο οταν ειχαν νεκροκεφαλες που εκει θελει παρα πολυ χρονο. 

Δηλαδή εκανες εξερεύνηση και μαζευες experience απο τα side quests.

Του Γενάδειου είναι με νεκροκεφαλες . 

Ϊσως τους αντιμετωπίσω με άτακτο πόλεμο.. Είδα ενα video youtube ενας είχε μπεί μεσα στο κάστρο και τους σκότωνε αβέρτα όλους μαζί με L9 . Τωρα αν έπαιζε με κάποιο cheat δεν το ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε territory έχει δικό του level, το βλέπεις πάνω στο χάρτη. Πηγαίνεις ανάλογα το level σου, όχι σε μεγαλύτερα ;) Τα γράφαμε στις 2 προηγούμενες σελίδες αυτά :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

Δηλαδή εκανες εξερεύνηση και μαζευες experience απο τα side quests.

Του Γενάδειου είναι με νεκροκεφαλες . 

Ϊσως τους αντιμετωπίσω με άτακτο πόλεμο.. Είδα ενα video youtube ενας είχε μπεί μεσα στο κάστρο και τους σκότωνε αβέρτα όλους μαζί με L9 . Τωρα αν έπαιζε με κάποιο cheat δεν το ξέρω..

Φουλ εξερευνηση ναι 100% το πηγα το παιχνιδι και οταν παιζεις ετσι δεν σε δυσκολευουν τα missions γιατι θα εισαι op μετα απο ενα διαστημα. Εφτασα δηλαδη 40level αρκετα γρηγορα. Με νεκροκεφαλες αστους ειναι σιγουρα 3 4 level πανω απο σενα και δεν προκειται να τον νικησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μου απαντήσατε για ποιον λόγο όμως σε εμένα δείχνει επίμονα 99% :P Τι στην ευχή δεν έχω κάνει; ;  ; 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Τι εννοείς; Τα βασικά είχα κάνει στον ιππόδρομο. Αυτά που χρειαζόταν για να βγω έξω από κει :P 

Στο crafting upgrades εισαι στο 90%. Μηπως κατι εχεις ξεχασει εκει?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, δηλαδή από αυτό λες να είναι 99%; Θα τρελαθώ :lol: Ναι , δεν έχω ανεβάσει κάνα δύο κουτάκια εκεί, αλλά δεν ήξερα ότι μετράει στο τελικό... Θα τα κάνω, εύκολα αυτά :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Χμμ, δηλαδή από αυτό λες να είναι 99%; Θα τρελαθώ :lol: Ναι , δεν έχω ανεβάσει κάνα δύο κουτάκια εκεί, αλλά δεν ήξερα ότι μετράει στο τελικό... Θα τα κάνω, εύκολα αυτά :P 

Καντα όλα ναι αυτό είναι κατά 99%. Εφόσον έκανες locations abilities quest μόνο αυτό μένει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tommybertsen είπε

Αυτό με το animus που πατάω αλλά αρνείται να δουλέψει (και καμία φορά το κάνει και στο continue game ), πώς στην ευχή εξηγείται; 

Έκανες ένα recheck files στο steam? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατεβάζει ένα update. Τι στο καλό είναι αυτό; 

Spoiler

Screenshot_7.jpg.0330562b0338c859b99f95eef3877f50.jpg

Μόνο αυτό βρήκα:

Αναφορά σε κείμενο

This month, we’ll be deploying a new title update for our players. Amongst bug-fixing efforts, we’ll be implementing the Brazilian Portuguese language pack for the Discovery Tour.

 

Οκ, βρήκα και αυτό:

https://steamcommunity.com/app/582160/discussions/0/2828702373008352431/

Ωστόσο μιλάει για 590ΜΒ , τη στιγμή που το δικό μου ήταν 3.21GB

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...