Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Origins


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω δοκιμασει 1.000.000 τροπους και οτι εχω βρει και δεν εχω βρει στο ιντερνετ και δε μπορω να διορθωσω το προβλημα αγκαθι αυτου του game που ειναι το φρικτο stuttering και τα 10 fps που τρεχει την ωρα των cutscenes, καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Εχω δοκιμασει 1.000.000 τροπους και οτι εχω βρει και δεν εχω βρει στο ιντερνετ και δε μπορω να διορθωσω το προβλημα αγκαθι αυτου του game που ειναι το φρικτο stuttering και τα 10 fps που τρεχει την ωρα των cutscenes, καμια ιδεα?

10fps? Δεν είχα τέτοια θέματα τι ποσοστό gpu cpu usage έχεις στο cutscenes? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Heybro είπε

10fps? Δεν είχα τέτοια θέματα τι ποσοστό gpu cpu usage έχεις στο cutscenes? 

Καλα μπορει να μην ειναι 10 fps all the time αλλα σε μερικα cutscenes τρωει αστα να πανε framedrop, βγαινουνε ματια, δεν εχω τσεκαρει ποσοστα usage την ωρα εκεινη αλλα γενικα σε ingame τρεχει παραπανω απο αψογα με τα περισοτερα setting high-ultra, στα cutscenes μαμιεται ασχημα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgosmcmc είπε

Καλα μπορει να μην ειναι 10 fps all the time αλλα σε μερικα cutscenes τρωει αστα να πανε framedrop, βγαινουνε ματια, δεν εχω τσεκαρει ποσοστα usage την ωρα εκεινη αλλα γενικα σε ingame τρεχει παραπανω απο αψογα με τα περισοτερα setting high-ultra, στα cutscenes μαμιεται ασχημα.

Από την αρχή είχες αυτό το θέμα? Μήπως δημιουργήθηκε μετά από κάποιο patch και έφαγε σκάλωμα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Heybro είπε

Από την αρχή είχες αυτό το θέμα? Μήπως δημιουργήθηκε μετά από κάποιο patch και έφαγε σκάλωμα? 

Απο την αρχη ναι, και απο οτι εχω χιλιοψαξει το εχουνε πολλοι αυτο το προβλημα και σε pc ''τερατα''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Απο την αρχη ναι, και απο οτι εχω χιλιοψαξει το εχουνε πολλοι αυτο το προβλημα και σε pc ''τερατα''.

Μήπως φταίει κανένας hdd ssd? Έχει πάρει πολλά updates το origins δεν είχα δει τέτοια θέματα στα cutscenes. Έπεφταν τα fps αλλά όχι πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Heybro είπε

Μήπως φταίει κανένας hdd ssd? Έχει πάρει πολλά updates το origins δεν είχα δει τέτοια θέματα στα cutscenes. Έπεφταν τα fps αλλά όχι πολύ. 

Εχει παρει καμποσα update αλλα ειχα και εχω το ιδιο προβλημα και πριν και μετα τα updates

 

https://steamcommunity.com/app/582160/discussions/0/1480982338950118118/?ctp=6

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, giorgosmcmc είπε

Εχει παρει καμποσα update αλλα ειχα και εχω το ιδιο προβλημα και πριν και μετα τα updates 😕

Μονο με καθαρό install θα δεις αν στρώσει. Από εκεί και πέρα δεν βγαίνει άκρη τι μπορεί να φταίει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

απο τα 2 dlcs αξιζει καποιο περισσοτερρο η ειναι και τα 2 οκ για αγορα? Τι προτεινετε guys

To curse of pharaohs το hidden δεν λέει. Το πρώτο είναι 25 ώρες το άλλο 8.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...