Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Origins


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/12/2018 στις 9:25 ΠΜ, Virus200 είπε

550 μου βγήκε η 2070 της evga xc νομίζω τίμια τιμή όταν Είναι σε οτ7 έχω δει πάνω από 1080 και έχει ακόμα να πάρει πιστεύω από drivers επιδόσεις.  Τώρα αν σε δω να πουλάς την 1070ti σου τα Χριστούγεννα δεν θα σου ξανά μιλήσω :P :P

Την καλύτερη δουλειά εκανες. Αφού σου είχα πει ότι για 4 5fps δεν με πήγαινε να δώσω την strix 400 για την 2070. Μόνο σε 2080 που θέλω τα διπλάσια και πάλι δεν αξίζει. Βλέπουμε με τις 7nm όταν με το καλό βγουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Την καλύτερη δουλειά εκανες. Αφού σου είχα πει ότι για 4 5fps δεν με πήγαινε να δώσω την strix 400 για την 2070. Μόνο σε 2080 που θέλω τα διπλάσια και πάλι δεν αξίζει. Βλέπουμε με τις 7nm όταν με το καλό βγουν. 

Η κάρτα είναι απίστευτη bv5 όλα ultra πάνω από 100 fps ακόμα και στο multi. Origin πάνω από 75 όλα το ίδιο έχω να την δοκιμάσω ακόμα και σε άλλα. Και αθόρυβη για να πεις οτ8 ξεκινάει και ακούγεται πρέπει να περάσει το 50% οι ανεμιστήρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Virus200 είπε

Η κάρτα είναι απίστευτη bv5 όλα ultra πάνω από 100 fps ακόμα και στο multi. Origin πάνω από 75 όλα το ίδιο έχω να την δοκιμάσω ακόμα και σε άλλα. Και αθόρυβη για να πεις οτ8 ξεκινάει και ακούγεται πρέπει να περάσει το 50% οι ανεμιστήρες 

Τη αναλυση εισαι ακριβως? Ειναι λιγο πανω απο 1080 η 2070 με τα καλα του rtx και dlss.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Τη αναλυση εισαι ακριβως? Ειναι λιγο πανω απο 1080 η 2070 με τα καλα του rtx και dlss.

2560χ1080. Για αυτό προτίμησα να πάω σε καινούργια κάρτα για όλα αυτά που είπες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Virus200 είπε

2560χ1080. Για αυτό προτίμησα να πάω σε καινούργια κάρτα για όλα αυτά που είπες 

Και πολυ καλα εκανες στο ειχα γραψει κιολας. Οποιοσδηποτε αλλος θα σου πασερνε την 1070ti 1080 χωρις να το ψαξει αλλα με ξερεις. Καλο λιωσιμο να την ευχαριστηθεις. Ειναι η ιδανικη αναλυση για καρτες μεχρι 2070 μετα παμε σε 3440x1440 που θες +300 ευρω σε χρηματα και αρκετα ακριβοτερη gpu για να βγαλει καλα fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2018 στις 8:01 ΠΜ, Virus200 είπε

Η κάρτα είναι απίστευτη bv5 όλα ultra πάνω από 100 fps ακόμα και στο multi. Origin πάνω από 75 όλα το ίδιο έχω να την δοκιμάσω ακόμα και σε άλλα. Και αθόρυβη για να πεις οτ8 ξεκινάει και ακούγεται πρέπει να περάσει το 50% οι ανεμιστήρες 

το origins δεν εχει καμια σχεση με καρτα γραφικων...μονο με cpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, panos_0079 είπε

το origins δεν εχει καμια σχεση με καρτα γραφικων...μονο με cpu

Ειναι αληθεια οτι θελει τουμπανο cpu για να κρατησει 60αρι και πανω. Αλλα και σε gpu ειναι πολυ απαιτητικο αν τα εχουμε ολα ultra. Το odyssey βεβαια ξεφευγει και ζηταει ακομα δυνατοτερη gpu. Ειναι η μηχανη γραφικων ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι και εγώ . Είμαι λεβελ 25 .Θέλω να τελειώσω την ιστορία του  παιχνίδιου αλλά κάθε main ζητάει 3-4 λεβελ πάνω , έτσι λοιπόν με side quest φτάνω στα λεβελ που ζητάει, παίζω το main και μετά άντε ξανά να ανεβάσω 3-4 λεβελ πανω για να συνεχίσω .

Είναι φυσιολογικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ειναι αληθεια οτι θελει τουμπανο cpu για να κρατησει 60αρι και πανω. Αλλα και σε gpu ειναι πολυ απαιτητικο αν τα εχουμε ολα ultra. Το odyssey βεβαια ξεφευγει και ζηταει ακομα δυνατοτερη gpu. Ειναι η μηχανη γραφικων ετσι.

οχι ακομα και ultra να τα βαλεις η καρτα γραφικων δεν θα σε βοηθησει

να κερδισεις frames....Μιλαω για 1920χ1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, panos_0079 είπε

οχι ακομα και ultra να τα βαλεις η καρτα γραφικων δεν θα σε βοηθησει

να κερδισεις frames....Μιλαω για 1920χ1080

Θελει 6/12 για πολλα fps ακομα και οι καθαροι 6cores βαρανε 100% στο origins.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το 2 κ το black flag !!!

ομολογώ να πω ότι είναι κ αυτό στα ίδια επίπεδα ΤΡΟΜΕΡΟ παιχνίδι!!!!όλα high με  81average (1070ti) πανέμορφο....

θέλει δυνατό pc παρά ταύτα.... αλλά αξίζει πολύ!!! level 18 είμαι  κ το πάω σιγά σιγά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, pip1908 είπε

Μετά το 2 κ το black flag !!!

ομολογώ να πω ότι είναι κ αυτό στα ίδια επίπεδα ΤΡΟΜΕΡΟ παιχνίδι!!!!όλα high με  81average (1070ti) πανέμορφο....

θέλει δυνατό pc παρά ταύτα.... αλλά αξίζει πολύ!!! level 18 είμαι  κ το πάω σιγά σιγά!!!!

Καλο λιωσιμο δεν εχει θεμα η 1070ti το παει τραινο σε ultra. Παιξε και τα 2 dlc μαγικο παιχνιδι. Δες και το θεμα του rogue που εβαλα εικονες θα παιξεις σιγουρα αυτο μετα απο το origins.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Arkin είπε

 Καλο λιωσιμο δεν εχει θεμα η 1070ti το παει τραινο σε ultra. Παιξε και τα 2 dlc μαγικο παιχνιδι. Δες και το θεμα του rogue που εβαλα εικονες θα παιξεις σιγουρα αυτο μετα απο το origins.

το εχω παίξει το rogue κ ήταν αρκετά καλό παιχνίδι! μετά θα πάω σίγουρα στο odyssey!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας  και πηρα την 2070 ειπα να δοκιμασω και γω το παιχνιδι με λιγο reshade.  

Αποτελεσμα πραγματικα αλλο παιχνιδι. Τα χρωματα εγιναν οπως επρεπε να ειναι και εφυγε η ασπριλα οπως εχουν σχεδον ολα τα games τις ubisoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Virus200 είπε

μιας  και πηρα την 2070 ειπα να δοκιμασω και γω το παιχνιδι με λιγο reshade.  

Αποτελεσμα πραγματικα αλλο παιχνιδι. Τα χρωματα εγιναν οπως επρεπε να ειναι και εφυγε η ασπριλα οπως εχουν σχεδον ολα τα games τις ubisoft.

Παντα να βαζεις reshade εφοσον εχεις περιθωριο να το κανεις και δεν τερματιζει η καρτα. Αλλα παιχνιδια οπου βαλεις τα χαιρεσαι πολυ περισσοτερο σε θεμα γραφικων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...