Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Origins


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, panosveto12 είπε

Μόνο εμένα μου φάνηκε ανούσιο το όλο story του as origins ? Και πολύ κουραστικό με τόσο grind για lvl up 

Οχι ρε φιλε μια χαρα ηταν. Το curse πολυ καλυτερο ομως απο το main story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

αγαπητε φιλε μου πριν ποσταρεις κατι "εξυπνο" ωστε να παρεις κανα like θα σου προτεινα την επομενη φορα να ρωτησεις. ειδες να αναφερω καπου οτι θα δωσω την 1060 και θα βαλω 100 ευρω παραπανω να παρω 2070? αν διαβασες το επομενο σχολιο του arkin θα εβλεπες οτι αναφερει τις μαγικες λεξεις "400" , "1080"

κριμα ειναι :P 


Sorry αλλά από τα συμφραζόμενα αυτό κατάλαβα. Αν εννοούσες να δώσεις 100 παραπάνω από όσο πουλάνε εδώ οι αετονύχηδες τους Πασχάληδες στα μεταχειρισμένα, τότε ναι έχεις απόλυτο δίκιο. Όσο για τα likes έχω αρκετά, κερδίζω μπισκότο στη λοταρία του insomnia.🤩

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

Στο είχα πει ρε συ σίγουρα αξιζει. Και 400 να πάρεις 1080 αξίζει να πάρεις νέα στα 500 2070. Και εγώ ψάχνω αλλά οι καλές έχουν 600 και πάνω εκεί σίγουρα δεν αξιζει.

Mε την 2070 κουτα-ζελατινα στα 500 κατι, δεν αξιζει τιποτε μεταχειρισμενο, ακομη και 100 κατω.Ακυρωνονται αυτοματως 1070, 1070ti, 1080 μεταχειρ.Πρεπει να πεσουν αρκετα.Αλλα θυματα υπαρχουν οποτε.Εδω καταφερνουν και πουλανε-πιανουν κοροιδα σε τρελες τιμες τις 980, 980ti.

Στο θεμα.Ειμαι 52 επιπεδο και μου μενουν η καταρα και  aya  που πρεπει να παει ρωμη.Αλλα πρωτα θα σκουπισω-σφουγαρισω:D ολη την Αιγυπτο απο τα ερωτηματικα, ωστε να κανω και το bayek promise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, panosveto12 είπε

Μόνο εμένα μου φάνηκε ανούσιο το όλο story του as origins ? Και πολύ κουραστικό με τόσο grind για lvl up 

Ούτε ανούσιο ήταν κατά την γνώμη μου, ούτε κουραστικό από άποψη Grinding. Απλώς αυτό που έχω να προσθέσω είναι το μικρό Main Story συγκριτικά με τον τεράστιο χάρτη, όπως επίσης και η απουσία Multitasking. Δεν έχεις να κάνεις πολλά πράγματα αν θες απλά να σκοτώσεις την ώρα σου, είτε θα κάνεις main missions είτε θα καθαρίσεις τον χάρτη. Αυτά τα 2 σε συνδυασμό με την έρημο που  βλέπεις συνέχεια, με έκανε να το βαρεθώ το παιχνίδι σχετικά σύντομα (το έπαθα κάπου στις 50 ώρες μπορεί και λιγότερο). Ευτυχώς η μονοτονία αυτή απουσιάζει στο Odyssey και όποιος δεν το έχει παίξει ακόμη, σίγουρα θα το κατευχαριστηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

7 ώρες πριν, toyo73 είπε

Mε την 2070 κουτα-ζελατινα στα 500 κατι, δεν αξιζει τιποτε μεταχειρισμενο, ακομη και 100 κατω.Ακυρωνονται αυτοματως 1070, 1070ti, 1080 μεταχειρ.Πρεπει να πεσουν αρκετα.Αλλα θυματα υπαρχουν οποτε.Εδω καταφερνουν και πουλανε-πιανουν κοροιδα σε τρελες τιμες τις 980, 980ti.

Στο θεμα.Ειμαι 52 επιπεδο και μου μενουν η καταρα και  aya  που πρεπει να παει ρωμη.Αλλα πρωτα θα σκουπισω-σφουγαρισω:D ολη την Αιγυπτο απο τα ερωτηματικα, ωστε να κανω και το bayek promise

Στα 500 ναι στα 600 το σκεφτεσαι γιατι μιλαμε για 5-8fps διαφορα και 200 ευρω παραπανω. Εχεις δουλεια ακομα. Τα dlc θελουν 24 ωρες συν 62 το main game για 100% τα παντα.

 

 

Τελος και το curse of pharaohs με 100% πηρα και την τελικη στολη. Τωρα κανω τους παπυρους με τα ερωτηματικα. Απιστευτοι οι κοσμοι που εφτιαξαν ο καθενας μοναδικος. Πολυ καλυτερο απο hidden ones και main game.

 

ACOrigins-2018-12-09-03-45-01.png

ACOrigins-2018-12-09-03-52-02.png

 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

Στα 500 ναι στα 600 το σκεφτεσαι γιατι μιλαμε για 5-8fps διαφορα και 200 ευρω παραπανω.

550 μου βγήκε η 2070 της evga xc νομίζω τίμια τιμή όταν Είναι σε οτ7 έχω δει πάνω από 1080 και έχει ακόμα να πάρει πιστεύω από drivers επιδόσεις.  Τώρα αν σε δω να πουλάς την 1070ti σου τα Χριστούγεννα δεν θα σου ξανά μιλήσω :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, stavros750 είπε

Ούτε ανούσιο ήταν κατά την γνώμη μου, ούτε κουραστικό από άποψη Grinding. Απλώς αυτό που έχω να προσθέσω είναι το μικρό Main Story συγκριτικά με τον τεράστιο χάρτη, όπως επίσης και η απουσία Multitasking. Δεν έχεις να κάνεις πολλά πράγματα αν θες απλά να σκοτώσεις την ώρα σου, είτε θα κάνεις main missions είτε θα καθαρίσεις τον χάρτη. Αυτά τα 2 σε συνδυασμό με την έρημο που  βλέπεις συνέχεια, με έκανε να το βαρεθώ το παιχνίδι σχετικά σύντομα (το έπαθα κάπου στις 50 ώρες μπορεί και λιγότερο). Ευτυχώς η μονοτονία αυτή απουσιάζει στο Odyssey και όποιος δεν το έχει παίξει ακόμη, σίγουρα θα το κατευχαριστηθεί.

Εγω εκανα το λαθος να προχωρησω την βασικη ιστορια, πιστευωντας οτι ειναι μεγαλη και εφτασα σχεδον τελος, χωρις να κανω πολλα  δευτερευοντα.Επειδη εαν το τερματιζα θα εχανα το ενδιαφερων για να παιξω,  τωρα βολταρω στον χαρτη με  ηρεμια.Μπορει να χτυπησω και 100αρα σε ωρες.Ειμαι με 79:30 με τερματισμενο-σκουπισμενο το hiddens.

Επεξ/σία από toyo73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, toyo73 είπε

Εγω εκανα το λαθος να προχωρησω την βασικη ιστορια, πιστευωντας οτι ειναι μεγαλη και εφτασα σχεδον τελος, χωρις να κανω πολλα  δευτερευοντα.Επειδη εαν το τερματιζα θα εχανα το ενδιαφερων για να παιξω,  τωρα βολταρω στον χαρτη με  ηρεμια.Μπορει να χτυπησω και 100αρα σε ωρες.Ειμαι με 79:30 με τερματισμενο-σκουπισμενο το hiddens.

Μπράβο που έχεις το κουράγιο και παρόλο που τερματισες το story, καθαρίζεις τον χάρτη. Εγώ τα κάνω παράλληλα γιατί αν είναι να τερματίσω το στόρι και αφήσω μισό χάρτη, θα βαράω ενέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, stavros750 είπε

Μπράβο που έχεις το κουράγιο και παρόλο που τερματισες το story, καθαρίζεις τον χάρτη. Εγώ τα κάνω παράλληλα γιατί αν είναι να τερματίσω το στόρι και αφήσω μισό χάρτη, θα βαράω ενέσεις.

Δεν το τερματισα, απλα απο βιντεακια και αναφορες ειδα οτι ειμαι πολυ κοντα και το αφησα.Γιατι μετα ειναι οντως ξενερα και ουτε με ενεσεις   δεν θα  μπορουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/12/2018 στις 2:03 ΜΜ, Virus200 είπε

επιτελους μετα απο 4 ωρες την ξεκλειδωσα!!

Assassin's Creed® Origins2018-12-9-13-58-27.jpg

Πρεπει να ειμαι  απο τους λιγους παικτες AC, που απο το πρωτο AC μεχρι το Origins, δεν εχω αλλαξει ποτε στολη-εμφανιση.Κραταω τον παικτη οπως ειναι απο την αρχη:huh::D.Οτι φορτωνεται απο εξοπλισμο.

Επεξ/σία από toyo73
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, toyo73 είπε

Πρεπει να ειμαι  απο τους λιγους παικτες AC, που απο το πρωτο AC μεχρι το Origins, δεν εχω αλλαξει ποτε στολη-εμφανιση.Κραταω τον παικτη οπως ειναι απο την αρχη:huh::D.Οτι φορτωνεται απο εξοπλισμο.

Μπααα και εγώ μια από τα ίδια, ή τουλάχιστον στολές στα ίδια χρώματα με το αρχικό ντύσιμο,να μην αποκλίνει δηλαδή από το Original.

Επεξ/σία από stavros750
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...