Προς το περιεχόμενο

ΕΕΤΤ: Μόλις το 7,6% των ευρυζωνικών συνδέσεων με ταχύτητες πάνω από 30 Mbps


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Τι να περιμεναμε αλλο.Αφου εγω με vdsl ote 30αρι 3 μερες εχω 30αρι και τις αλλες 4 μερες αν φτανει 18αρι κατι κανουμε.Να μου πεις ολοι τα ιδια δεν ειναι ειτε βονταφον,ειτε γουιντ κτλ.

 

Ε όχι και τα ίδια. Είμαστε πολύ χειρότερα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάλι καλά να λες που είσαι πάνω από 500-550 μέτρα και όταν μπουν τα καινούρια KV θα παίρνεις από αυτά. Αν ήσουν πιο κάτω θα είχες κολλήσει σε αυτό τον συγχρονισμό ο οποίος με τον καιρό θα έπεφτε κιόλας...

H αδερφή μου έτσι την έχει πατήσει και πιάνει 35 ενώ πληρώνει 50 και της λένε ότι δεν παίζει διαθέσιμη γραμμή σε κουτί 

 

εγώ είμαι αγκαλιά με το kv και πολύ μακριά από το κέντρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και ομως δεν θελω να γινει αυτο. Την τελευταια φορα που τσεκαρα ο παροχος μου ειχε διαφορετικα πακετα αναλογα αν δινει απο KV ή απο AK και ενω τωρα παιρνω 50/10 με μεγιστα 30/7 αν γυρισω σε KV θα παει 50/5. Πιθανον να ανεβουν τα μεγιστα μου στο Down απο 30 σε κατι παραπανω αλλλα θα χασω στο up το οποιο ειναι και αυτο που με ενδιαφερει.  Μπορει βεβαια αυτο να εχει αλλαξει αλλα δεν το βλεπω μιας και οι παροχοι τεινουν να γινονται ολο και πιο τσιγκουνηδες με το Up.

 

Λόγω του Vectoring θα δωθούν και μεγαλύτερα πακέτα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε μονο να ελπιζουμε. Μεχρι τοτε βεβαια πιο πιθανο ειναι να εχει ερθει η Inalan  μεχρι εδω οποτε εχω φυγει την ιδια μερα :-)

Λόγω του Vectoring θα δωθούν και μεγαλύτερα πακέτα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά μην νομίζεις ότι είναι τόσο εύκολα τα πράγματα και γι' αυτή. Ειδικά τώρα που θα προχωράει το θέμα με το Vectoring με Wind/Voda/OTE και με τους πρώτους να προσφέρουν σε κάποιες περιπτώσεις FTTB και FTTH ο ανταγωνισμός θα είναι μεγαλύτερος.

 

Μην ξεχνάς ότι η Inalan είναι μικρή και τραβάει αρκετό λούκι με την γραφειοκρατεία και τους δήμους γενικότερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και άργησε να έρθει στην περιοχή μου, Γαλάτσι.

 

Nova VDSL 50 down, 5 up με 22 ευρώ το μήνα μετά από πιέσεις και συζητήσεις. Πλήρως ικανοποιημένος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OI ταχύτητες του ίντερνετ, ακόμα και σε πολύ ανεπτυγμένες περιοχές, παραμένει μεγάλος πόνος....

Μακάρι να αξιωθούν περισσότερες μικροιδιωτικές εταιρείες να παρέχουν πιο γρήγορο με τις οπτικές τους ίνες, γιατί με το τις ''μεγάλες'' mainstream προκοπή δεν βλέπουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι παραμύθια ειναι αυτα εχω αλλαξει 3 εταιρειες και οτε και απο 24 επιανε 15 με το ζορι οταν ειχα αλλες απο 16 ειχα 11 και αποσυνδεσεις με ολες τις εταιρειες και φυσικα δεν ειναι δυνατον να εχουμε ολοι εξω απο τα σπιτια μας κουτι η καμπινα ολα ειναι πλασματικα και μουφα ασε που ειναι και πανακριβα σε σχεση με αλλες χωρες, το κινητο μου με δεδομενα πιο γρηγορα παει πιανει 140αρες πχ οποτε μονοδρομος μονο data.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...