Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιάννη σε κάλεσαν για επιβεβαίωση παραγγελίας άμεσα;

ή δεν χρειάζεται;

εγώ είμαι υφιστάμενος συνδρομητής που λήγει το συμβόλαιο μου σε 3 εβδομάδες περίπου αλλά είμαι σε ευρυζωνικό + double play αλλά αυτο είναι ξεχωριστό κομματι με την δορυφορική.

 

Μετα απο 2 ημερες με καλεσαν.Εγω μονο VDSL με ΟΤΕ ειχα.

 

Τον εξοπλισμό θα τον επιστρεψεις μετά τον χρόνο αν φύγεις;

Αυτο δεν το ξερω αλλα μαλλον πιθανο.Δεν ξερω για τον εξωτερικο δισκο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον εξοπλισμό θα τον επιστρεψεις μετά τον χρόνο αν φύγεις;

 

Μόνο τον αποκωδικοποιητή, ο οποίος ούτως ή άλλως άχρηστος είναι εφόσον δεν έχεις συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω άδεια εγώ... Οι υπαλληλοι έχουν, οι περισσότεροι δίνουν άδεια 14 με 28.

Άρα που θα βρεις τεχνικό να στο περάσει;

Εμενα θα μου φερουν τον εξοπλισμο αυριο και Δευτερα θα ερθει ο τεχνικος οποτε δεν εδωσαν αδειες σε ολους. 

 

Παντως η προσφορα τελειωσε με το που ανακοινωθηκε οτι θα δειξει ο ΟΤΕ το Mayweather-McGregor.. Τετοιους αγωνες παλιοτερα τους εβλεπες μονο αν εδινες 100 ευρω και αυτο για online stream, οποτε μπραβο στον ΟΤΕ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα θα μου φερουν τον εξοπλισμο αυριο και Δευτερα θα ερθει ο τεχνικος οποτε δεν εδωσαν αδειες σε ολους.

 

Παντως η προσφορα τελειωσε με το που ανακοινωθηκε οτι θα δειξει ο ΟΤΕ το Mayweather-McGregor.. Τετοιους αγωνες παλιοτερα τους εβλεπες μονο αν εδινες 100 ευρω και αυτο για online stream, οποτε μπραβο στον ΟΤΕ!

Τυχερός είσαι... Δ

Σκληρό δίσκο έδωσαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσε η εγκατασταση .Δυο ατομα εξωτερικοι συνεργατες του ΟΤΕ σε μια ωρα ακριβως. Ευγενεστατοι και πολυ καλο αποτελεσμα .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσε η εγκατασταση .Δυο ατομα εξωτερικοι συνεργατες του ΟΤΕ σε μια ωρα ακριβως. Ευγενεστατοι και πολυ καλο αποτελεσμα .

 

Καλορίζικο Γιάννη, σκληρό έφεραν τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο Γιάννη, σκληρό έφεραν τελικά;

 

 

Μονο το πιατο εφεραν .Τα αλλα τα ειχα απο χθες με courier .

Ενα μικρο δειγμα

Για οσους εχουν εξοχικο σπιτι μπορυν να βαλουν ενα πιατο εκει να ρυθμιστει και να πηγαινουν εκει τον αποδικοποιητη και να τον συνδεουν και να βλεπουν ΟΤΕ ΤV

post-40980-0-20389400-1502386620_thumb.jpg

post-40980-0-14553800-1502386621_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα να γραψω ότι μου ειπαν ότι με την υπηρεσια multiroom ή καπως ετσι με κοστος καπου στα 7 ευρω τον μηνα σου δινουν δευτερο αποδικοποιητη και μπορεις να βλέπεις και σε άλλη τηλεοραση OTE TV.

 

Μου εξηγησαν πως συνδέεται αλλα δεν το πολυκαταλαβα γιατι δεν με ενδιαφερει .Νομιζω μεσω Internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα να γραψω ότι μου ειπαν ότι με την υπηρεσια multiroom ή καπως ετσι με κοστος καπου στα 7 ευρω τον μηνα σου δινουν δευτερο αποδικοποιητη και μπορεις να βλέπεις και σε άλλη τηλεοραση OTE TV.

 

Μου εξηγησαν πως συνδέεται αλλα δεν το πολυκαταλαβα γιατι δεν με ενδιαφερει .Νομιζω μεσω Internet.

Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν είναι ακόμα διαθέσιμη η υπηρεσία για όσους έχουν δορυφορική αλλά μόνο για όσους έχουν ευρυζωνική. Μάλλον θα πρέπει οι αποκωδικοποιητές να είναι συνδεδεμένοι στο ίδιο οικιακό δίκτυο για να λειτουργήσουν για να μην μπορείς να πάρεις τον έναν αποκωδικοποιητή και να τον τοποθετήσεις κάπου αλλού εκτός σπιτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι δεν είναι ακόμα διαθέσιμη η υπηρεσία για όσους έχουν δορυφορική αλλά μόνο για όσους έχουν ευρυζωνική. Μάλλον θα πρέπει οι αποκωδικοποιητές να είναι συνδεδεμένοι στο ίδιο οικιακό δίκτυο για να λειτουργήσουν για να μην μπορείς να πάρεις τον έναν αποκωδικοποιητή και να τον τοποθετήσεις κάπου αλλού εκτός σπιτιού.

 

Κι εγω αυτό ηξερα αλλα τα παιδια μου ειπαν ότι γινεται .Επαναλαμβάνω ότι δεν είναι υπαλληλοι του ΟΤΕ αλλα εξωτερικοι συνεργατες..Ισως εκαναν λαθος .

 

Ουτε πως μοιράζεται το go ηξεραν καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...