Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Huawei Honor 6X @mediamarkt 179€


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει να έχει σε κάποιο μαγαζί και να μη φαίνεται ονλαιν? Ή να μην περάσω καθολου, δεν έχει νόημα?

 

Απο την στιγμή που υπάρχει Online το ασημί στα 219€ δεν εχει νόημα και σε stock να το χουν την παλια τιμη θα δωσουν.

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_honor-6x-silver-1195781.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους το ήθελαν και δεν το πρόλαβαν (δεν το αποφάσισαν έγκαιρα) να μην στεναχωριούνται καθώς όπως αναφέραμε το redmi note 4 global μια χαρά το συναγωνίζεται (σε άλλα σημεία λίγο καλύτερο σε άλλα ίσως λίγο χειρότερο). Αν αλήθεια θέλουν κινητό μπορούν να διαλέξουν αυτό (168€ συν αποστολή κοστίζει από Ελλάδα). 

 

Ας το σκεφτούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για πειτε εντυπωσεις οσοι το αγορασατε , τελικα σε αυτα τα λευτα αξίζει ? ειδικα εαν καποιος ηταν να παρει αυτο εναντι το redmi note ? το εχω κανει κρατηση και εδω και 2 μερες με περιμενει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για πειτε εντυπωσεις οσοι το αγορασατε , τελικα σε αυτα τα λευτα αξίζει ? ειδικα εαν καποιος ηταν να παρει αυτο εναντι το redmi note ? το εχω κανει κρατηση και εδω και 2 μερες με περιμενει

2 χρόνια εγγύησης, δε πρόκειται να σου αναφέρω κάτι άλλο

(Έχοντας φέρει πάνω από 20 συσκευές για συναδέρφους και φίλους όταν ήταν να αγοράσω για εμένα πήρα από Ελλάδα..) Κάνεις και μια ασφάλεια κινητού για τον 1ο χρόνο με ούτε 20€ και είσαι ξένοιαστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ελλαδα θα εκανα αγορα και το redmi note απλα λεω αναμεσα στα 2 απο ελλαδα και στην τιμη 180 ευρω ..... τελικα ειναι καλη αγορα ? η καποιος τωρα που το πηρε στα χερια του και ειδε πχ την μπαταρια , τις φωτογραφιες , την οθονη τα υλικα το εχει μετανοιωσει ..γενικα αφησε καλες εντυπωσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά είχα και το xiaomi redmi note 4 και τώρα δουλεύω και το honor 6x,βλέπω ότι αυτό που έχω τώρα έχω μηδαμινα lag από ότι είχα με το άλλο.

είχες lag :X  :X  με το redmi????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πολλές φορές όταν είχα ανοικτές πολλές σελίδες στο ίντερνετ το τηλέφωνο παγωνε...

μήπως είχες καμιά μούφα ρομ????

το απλό είχες με τον MTK ή το 4Χ με τον snap????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...