Προς το περιεχόμενο

iPhone X. Το μέλλον του smartphone κατά Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σσσσσσ ησυχία άστους να κοιμηθούν μην τους ξυπνάς.

Δε κοιμομαστε υπαρχετε οι φωστηρες του ινσομνια που καθε φορα δινετε ρεστα και δεν μας παει η καρδια να πεσουμε για υπνο!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φίλε μου μιλάμε για 1200 ευρώ. Τα χαρακτηριστικά που έδωσε υπάρχουν χρόνια. Αφαιρεσε κάποια αρκετά χρήσιμα χαρακτηριστικά. Πρόσθεσε gestures που υπάρχουν με το swipe home button 7 8 χρόνια σε όλα τα android και γενικά δεν νομίζω ότι παρουσίασε κάτι αξιοσημείωτο. Μιλάμε για 1200 ευρώ. Ναι θα έχει το κορυφαίο socket αλλά πραγματικά θα μας πειράξει που πχ ο Snapdragon 835 θα ανοίγει 0.3 του δευτερόλεπτου πιο αργά μια εφαρμογή?

Mε βαζεις σε διαδικασια που δεν θελω να μπω, να υπερασπιστω το iphone.

 

Θεωρω πως συνδυαστικα software/hardware ειναι απο τις πιο ολοκληρωμενες λυσεις αυτην τη στιγμη. Το να μη σου αρεσει ως φιλοσοφια το δεχομαι και το σεβομαι, αλλα δε θα εκμηδενιζα τη συσκευη ετσι. Να μου ελεγες για καποιο απο τα προηγουμενα μοντελα κι εγω μαζι σου.

 

Οσο για την τιμη και ο ανταγωνισμος δεν παει πισω, ειδες ποσο ξεκινησε το Ν8. Ειναι αυτη που ειναι η τιμη, υποτιθεται ειναι flagship και με βαση τις προηγουμενες τιμολογιακες πολιτικες αναμενομενη.

 

Η μονη μου ενσταση ειναι οι ιντσες παντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το edge to edge οθόνη δεν το καταλαβαίνω όταν προεξέχουν τα πλαινά γύρω από όλο το κινητό

Έχω δει αρκετά keynotes της apple και απότι φαίνεται τους αρέσει να μετονομάζουν και να εφευρίσκουν υπάρχουσες τεχνολογίες.Ότι του αρέσει καθενός.To θέμα με τον ένα χρόνο παροχής εγγύησης το φτιάξανε ή ακόμα τόσο δίνουν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε βαζεις σε διαδικασια που δεν θελω να μπω, να υπερασπιστω το iphone.

 

Θεωρω πως συνδυαστικα software/hardware ειναι απο τις πιο ολοκληρωμενες λυσεις αυτην τη στιγμη. Το να μη σου αρεσει ως φιλοσοφια το δεχομαι και το σεβομαι, αλλα δε θα εκμηδενιζα τη συσκευη ετσι. Να μου ελεγες για καποιο απο τα προηγουμενα μοντελα κι εγω μαζι σου.

 

Οσο για την τιμη και ο ανταγωνισμος δεν παει πισω, ειδες ποσο ξεκινησε το Ν8. Ειναι αυτη που ειναι η τιμη, υποτιθεται ειναι flagship και με βαση τις προηγουμενες τιμολογιακες πολιτικες αναμενομενη.

 

Η μονη μου ενσταση ειναι οι ιντσες παντως.

Θα τα εγραφες τα παραπάνω για τα iphone 8 και 8 plus με design ίδιο 4 χρόνια τώρα?

Όσο για το note 8 τουλάχιστον υπάρχει η εναλλακτική με μισά χρήματα του s8.

 

Στο iphone δυστηχως εναλλακτική σε design πέρα του iphone X δεν υπάρχει τουλάχιστον για φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα εγραφες τα παραπάνω για τα iphone 8 και 8 plus με design ίδιο 4 χρόνια τώρα?

Όσο για το note 8 τουλάχιστον υπάρχει η εναλλακτική με μισά χρήματα του s8.

 

Στο iphone δυστηχως εναλλακτική σε design πέρα του iphone X δεν υπάρχει τουλάχιστον για φέτος.

Το design δεν ειναι θετικο που μενει ιδιο, παρολαυτα φετος δε μπορουσαν να αλλαξουν design και στις 3 συσκευες. Εκαναν σημαντικες αναβαθμισεις στο 8 αλλα το μεγαλο παιχνιδι το εκαναν στο Χ οπως αναμενοταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα τα εγραφες τα παραπάνω για τα iphone 8 και 8 plus με design ίδιο 4 χρόνια τώρα?

Όσο για το note 8 τουλάχιστον υπάρχει η εναλλακτική με μισά χρήματα του s8.

 

Στο iphone δυστηχως εναλλακτική σε design πέρα του iphone X δεν υπάρχει τουλάχιστον για φέτος.

Οχι οχι, μιλαω καθαρα για το Χ, τα 8 και 8 plus δεν μου κινησαν καθολου το ενδιαφερον για να ειμαι ειλικρινης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να βρει κάποιος τα σχόλια που κάνατε για το 6s , όταν παρουσιάστηκε..... ένα τηλέφωνο που μετά από τόσα χρόνια πατάει κάτω σημερινά top μοντέλα του ανταγωνισμού. Α και σκεφτείτε αυτό.... Σας δίνουν δωρεάν 2 συσκευές : ένα iPhone και αντίστοιχα ένα τοπ μοντέλο άλλης εταιρίας . Ποιο θα παίρνατε;;;;;

Δουλεύω σε εταιρεία κινητής εδώ κ δυο χρόνια

Για service ήρθαν 2 iPhone ( το ένα υγρασία , το άλλο σπάσιμο στο home button) και γύρω στα 300 ! Τοπ μοντέλα Samsung , Lg xiaomi meizu κλπ. Οι πωλήσεις για να μην παρεξηγηθώ σε τοπ μοντέλα είναι ίδιες ανα μήνα (10 περίπου iPhone, 10 τοπ μοντέλα πάνω από 500€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα 8αρια αδιάφορα, το x ωραίο αν και το face id μάλλον δεν θα είναι βολικό!

Ρε Fotis13 μιας και γκρινιάζεις για την Ελλάδα και σε ποιο κύμα θα είναι πες στους γονείς σου να σου βγάλουν ταυτότητα και να σε πάνε μέχρι τη Γερμανία να το πάρεις!!! αυτό γιατί ειρωνεύεσαι.

 

 

 

billdane έλεος πια με το Fotis μάζεψε τον

 

Αλήθεια...??

 

Pot calling the kettle black!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...