Προς το περιεχόμενο

Καταργήθηκε η ανανέωση χρόνου ομιλίας των 5 € απο τα καταστήματα..;;


Dennis077

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, papoys1 είπε

Το συντριπτικό ποσοστό των φίλων συγγενών γνωστών έχει whats up και μπορώ να τους παίρνω με πρόγραμμα 7,5 ευρώ το μήνα έχοντας και τα 200 προς όλους να πάρω τους άλλους.Αν πάω στην άλλη πόσα 5ευρα το μήνα θέλω για να τους παίρνω;;;;;

 

Ο καθένας με τις ανάγκες του και τα πορτοφόλια του. Ο φίλος παραπάνω (όπως και εγω) μια χαρά βολευόμαστε με το 5€ αφού δεν μιλάμε 200 λεπτά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 613
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 28/11/2018 στις 1:46 ΜΜ, kokos198 είπε

Γενικά (για να κρατήσω και λίγο τον σοβαρό τόνο όσο γίνεται) προσπαθώ να μη το κλείνω απότομα και στη μούρη των ανθρώπων που με παίρνουν γιατί τη δουλειά τους κάνουν και άλλωστε αν την έκανα και εγώ αυτή τη δουλειά δε θα ήθελα ούτε να με βρίζουν ούτε να μου κλείνουν το τηλέφωνο κατ'αυτόν τον τρόπο. Από εκεί και πέρα υπάρχει λάθος προσέγγιση καθώς πρέπει να υπάρχει η αντίληψη στον τηλεφωνητή και να μην γίνει πιεστικός. Κάποιος που έχει αποφασίσει να μην το κάνει δεν θα το κάνει. Κάποιο μικρό σπρώξιμο θα χρειαστεί κάποιος που είναι σχεδόν αναποφάσιστος...εκεί το χάνουν το παιχνίδι γιατί γίνονται πιεστικοί με όλους και έρχονται σε διαπληκτισμό χωρίς λόγο. 

Και ομως ξερεις ποσος κοσμος τσιμπαει ? Και εγω τα ιδια ελεγα και ακομα χειροτερα αλλα οταν ετυχε να εργαστω στον συγκεκριμενον κλαδο εκανα παρα πολλες πωλησεις χωρις να το περιμενω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν και λιγο off topic ποσο ευκολο ειναι να γινει φορητοτητα σε καρτοκινητο? εχει κοστος? και μενα ενεργοποιηθηκε φραγη στο δευτερο νουμερο μου το οποιο το ειχα μονο για εισερχομενες κλησεις και τωρα πια βλεπω πως δεν μπορω να κανω ανανεωση με 5 ευρω αλλα το minimum ειναι  δεκα εκτος αυτου καπου διαβασα οτι τωρα θα χρειαζεται υποχρεωτικα ανανεωση καθε 2 μηνες αντι για 3 γενικα οπως το πανε σε λιγο καιρο θα το κανουν καθε μηνα!!σκεφτομαι να μεταβω στην q .... αλλα και απο την αλλη θεωρω παρα πολυ πιθανο να κανει τις ιδιες αλλαγες και η q και η cyta που απεμειναν καθως ως γνωστον υπαρχει καρτελ στην κινητη εδω και παρα πολλα χρονια και ολα τα κανουν σε συννενοηση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως αν περάσει ο καιρός και έχεις φραγή,με το που βάλεις κάρτα δίνουν δωρεάν ομιλία και MB.

Επίσης αν ανανεώσεις το υπόλοιπο πρίν την λήξη του προηγούμενου,τα λεπτά και τα MB μεταφέρονται και δεν χάνονται.

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wind και  Vodafone μπορείς να κάνει ανανέωση 5Ε online το τσέκαρα μόλις

Επίσης στη wind έκανα ανανέωση πρόσφατα και ισχύει ότι πλέον θέλει ανα δίμηνο, αν πέσουν και άλλο τα ποσοστά τους ίσως το πάνε στον μήνα ή τη βδομάδα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για οποιον έχει καρτοκινητό vodafone.... οι τιμολογιακές αλλαγές που έρχονται.. https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουνε ξεκωλωθεί στις αυξήσεις οι πάροχοι.

Πριν διαβάσεις μια ανακοίνωση ξέρεις ότι θα αναφέρει αυξήσεις. Απλά τη διαβάζεις για να δεις ποιο πακέτο θα αυξηθεί. Ακόμα και στα πακέτα και δίνουν παραπάνω λεπτά-MB, ανεβάζουν την τιμή τους.

Τα 10€/ μήνα πρέπει να θεωρούνται το ελάχιστο στανταρ πλέον αν θες να έχεις αριθμό κινητής.

Ειδικά για χρέωση εκτός πακέτου έχουνε ξεφύγει. Σε λίγο θα φτάσει το 1€/λεπτό. Τέτοιες τιμές ούτε και όταν ξεκίνησε η κινητή. Τότε νομίζω είχαν 3,++..δρχ/δευτερόλεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, kokos198 είπε

Για οποιον έχει καρτοκινητό vodafone.... οι τιμολογιακές αλλαγές που έρχονται.. https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

χμ.

βάζω CU Combo 600 και μαζεύονται τα ΜΒ από τα υπόλοιπα.

Ένα αρχικό πλήγμα είναι αυτό :

Just Surf Bonus ανανέωσης μεταβάλλεται και θα προσφέρει 100MB αντί για 500ΜΒ

Το καλό είναι πως παραμένει το CU Shake με 600ΜΒ δωρεάν για 30 μέρες.

Μαζι με "παρε να εχεις" και κανα κοκαλάκι δεξιά αριστερά θα βγαίνει και πάλι με ένα 10€/μήνα 

Επεξ/σία από guido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Cosmote έκανε κατάργηση της δυνατότητας ανανέωσης χρόνου ομιλίας με 5€ και μέσω internet. Πλέον μόνο από 10€ με μέγιστη διάρκεια 2 μηνων.

Με 12€+ η διάρκεια γίνεται 3 μήνες.

Εν ολίγοις ελάχιστο κόστος / μήνα = 4€ (48€/έτος)

 

image.png.03f840a1b14d25ec34f30fb1ca8f436e.png

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ακολουθήσουν και οι άλλες.

Όχι, δεν έχουμε καρτελ.

Εγώ έχω άλλη απορία.

Γιατί βγάζει η κάθε εταιρεία την ανακοίνωση της και δε βγάζουν όλες μαζί μια, με τα logo τους από κάτω

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...