Προς το περιεχόμενο

Αγορες απο Aliexpress, τελωνειο.


SnAk3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ! Θα ήθελα τηβ βοήθεια σας για την συγκεκριμένη αποστολή που αφού πήγα στο ταχυδρομείο της περιοχής μου και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάτι μετά μίλησα με τα ΕΛΤΑ και μου είπαν ότι ίσως και να έχει χαθεί μίλησα με τον πωλητή και μου είπε ότι από την στιγμή που μπήκε Ελλάδα είναι δικο μας θέμα το τι απέγινε το δέμα . 

B679E890-3CA2-46A6-B3A6-D70B9870E916.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Viviandg είπε

Καλησπέρα ! Θα ήθελα τηβ βοήθεια σας για την συγκεκριμένη αποστολή που αφού πήγα στο ταχυδρομείο της περιοχής μου και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάτι μετά μίλησα με τα ΕΛΤΑ και μου είπαν ότι ίσως και να έχει χαθεί μίλησα με τον πωλητή και μου είπε ότι από την στιγμή που μπήκε Ελλάδα είναι δικο μας θέμα το τι απέγινε το δέμα . 

B679E890-3CA2-46A6-B3A6-D70B9870E916.jpeg

Κ εγω για εκει μου φαινεται παω ..κανε refund..απο οσο εμαθα το τελωνειο αυτη τη στιγμη ελεγχει δεματα τελος ιουλιου

Επεξ/σία από vasilispas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vasilispas είπε

Κ εγω για εκει μου φαινεται παω ..κανε refund..απο οσο εμαθα το τελωνειο αυτη τη στιγμη ελεγχει δεματα τελος ιουλιου

Όποτε κανονικά θα έπρεπε να είχε περάσει το τελωνείο γιατί ένα που ήρθε στις 23/7 και μπήκε τελωνείο βγήκε χθες και πήρε το δρόμο προς παράδοση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Viviandg είπε

Όποτε κανονικά θα έπρεπε να είχε περάσει το τελωνείο γιατί ένα που ήρθε στις 23/7 και μπήκε τελωνείο βγήκε χθες και πήρε το δρόμο προς παράδοση .

Υπαρχει περιπτωση κ να ερθουν κ τα δυο μαζι....μερικες φορες δν ανανεωνεται το tracking τν ελτα απο οτι ειπαν...βαση tracking επρεπε να ειχε περασει ηδη τελωνειο αυτο που εχεις χαμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vasilispas είπε

Υπαρχει περιπτωση κ να ερθουν κ τα δυο μαζι....μερικες φορες δν ανανεωνεται το tracking τν ελτα απο οτι ειπαν...βαση tracking επρεπε να ειχε περασει ηδη τελωνειο αυτο που εχεις χαμενο

Ας το ελπίσουμε στα ΕΛΤΑ πάντως μου είπαν ότι ότι βλέπω εγώ βλέπουν και αυτοί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Viviandg είπε

Καλησπέρα ! Θα ήθελα τηβ βοήθεια σας για την συγκεκριμένη αποστολή που αφού πήγα στο ταχυδρομείο της περιοχής μου και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάτι μετά μίλησα με τα ΕΛΤΑ και μου είπαν ότι ίσως και να έχει χαθεί μίλησα με τον πωλητή και μου είπε ότι από την στιγμή που μπήκε Ελλάδα είναι δικο μας θέμα το τι απέγινε το δέμα . 

B679E890-3CA2-46A6-B3A6-D70B9870E916.jpeg

Να πεις στον πωληξτη μεχρι να παραδοθει στα χέρια σου ειναι δικο του θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Viviandg είπε

Ας το ελπίσουμε στα ΕΛΤΑ πάντως μου είπαν ότι ότι βλέπω εγώ βλέπουν και αυτοί 

Εγώ φίλε μου έχω ένα που περιμένει από 9/7. Σήμερα ανοίχτηκε ο σάκος από 2/7.

Έχεις καιρό, μην ανησυχείς, μπορεί να πάρει γύρω στις 50 μέρες κ βάλε. Απαντηση απο αλλο φορουμιτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, vasilispas είπε

Εγώ φίλε μου έχω ένα που περιμένει από 9/7. Σήμερα ανοίχτηκε ο σάκος από 2/7.

Έχεις καιρό, μην ανησυχείς, μπορεί να πάρει γύρω στις 50 μέρες κ βάλε. Απαντηση απο αλλο φορουμιτη

Αποτι κατάλαβα τα 2/7 σήμερα τα άνοιξαν γιατί και ένα δικό μ δέμα από 2/7 το είδα να κινητέ σήμερα και να μπαίνει γετα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Viviandg είπε

Αποτι κατάλαβα τα 2/7 σήμερα τα άνοιξαν γιατί και ένα δικό μ δέμα από 2/7 το είδα να κινητέ σήμερα και να μπαίνει γετα 

23/7 μπκηκε 16/8 και τωρα πινει καφε με τους τελωνειακους 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, narta είπε

23/7 μπκηκε 16/8 και τωρα πινει καφε με τους τελωνειακους 😁

Ααα και εγώ έχω ένα αλλο που έφτασε 23/7 μπήκε τελωνείο 9 και κάθετε και κάνει παρέα με το δικό σου από τότε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Viviandg είπε

Ααα και εγώ έχω ένα αλλο που έφτασε 23/7 μπήκε τελωνείο 9 και κάθετε και κάνει παρέα με το δικό σου από τότε 

Πρεπει να πανε διακοπες και οι τελωνειακοι... Τα δεματα και οι καταναλωτες ας πανε να γ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...