Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Fall Creators Update, η νέα μεγάλη αναβάθμιση των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το recovery-- remove everything εχει το ιδιο αποτελεσμα με το clean install? Σε desktop pc που εχει ερθει αδειο αρχικα, οποτε δεν υπαρχει η περιπτωση για Bloatware και αλλα προγραμματακια του κατασκευαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γερμανικά βλέπω :D

Ναι.https://onedrive.live.com/?authkey=%21AKZMvUw349zAMfg&cid=8BB5CBFB842B16D1&id=8BB5CBFB842B16D1%21394354&parId=root&action=locate

Αν θέλει να το βάλει κανείς σας με δική του ευθύνη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά εγώ δεν το γλύτωσα το clean install για να δουλέψουν όλα κομπλέ στον υπολογιστή μου. Απ ότι διαβάζω είναι θέμα τύχης να σου κάτσουν όλα καλά, γενικά στην αναβάθμιση μπερδεύονται οι drivers και γίνεται ένας κακός χαμός. Κατά τα άλλα όλα καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το recovery-- remove everything εχει το ιδιο αποτελεσμα με το clean install? Σε desktop pc που εχει ερθει αδειο αρχικα, οποτε δεν υπαρχει η περιπτωση για Bloatware και αλλα προγραμματακια του κατασκευαστη.

 

Είναι μια επιλογή (δεν θυμάμαι πως λέγεται) που σου κάνει ένα περίεργο φορματ. Σου κάνει uninstall όλες τις εφαρμογές αλλά κρατάει τα αρχεία. Αλλά γενικά ότι έχει την λέξη "recovery" δεν έχει καμιά σχέση με format/clean install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά βρέθηκε τελικά επίσημος τρόπος η έστω κάποιο κόλπο για την RS3 να μην επαναφέρει μετα απο τερματισμό η επανεκκίνηση τα ανοιχτά παράθυρα που υπήρχαν κατα τον τερματισμό? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετά την αναβάθμιση εχω σοβαρα προβληματα, λιγα λεπτα μετα την εκκινηση και εχοντας ανοιξει mozila, παγώνει για λιγο ο υπολογιστής, επίσης ανοίγοντας οποιοδήποτε σχετικο πρόγραμα με δυνατοτητα εκτυπωσης, και επιλεγοντας τον εκτυπωτη μου παγώνει μόνιμα ο υπολογιστής, με τα χιλια ζορια ανοιγει η διαχειρηση εργασιων αλλα δεν βλεπω καταχρηση μνημης και επεξεργαστη, μολις κλεισω απο εκει το πρόγραμα ο υπολογιστης επανεχεται σε λειτουργια, ενα αλλο θεμα ειναι η ασταθεια ρυθμισεων γραφικων και ηχου

Επεξ/σία από DJJordan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σοβαρότερο πρόβλημα για μένα είναι η αδυναμία εκτύπωσης,

 

μετά από κατάργηση και επανεγκατάσταση της κάρτας γραφικών, σαρωτων και εκτυπωτών,

αυτή τη στιγμή εντοπίζω το κόλλημα ανοίγοντας τη διαχείρηση χρωμάτων,

 

έχει κανείς ανάλογο πρόβλημα;

 

μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να εκτυπώσω από τη ζωγραφική των windows που δεν εξυπηραιτεί καθόλου,

και με απευθείας αντιγραφή από τα εργαλεία του σαρωτή,

 

δεν μπορώ να τυπώσω με κανένα τρόπο έγγραφα και εικόνες που έχω επεξεργαστεί ή έχω δημηουργήσει,

από αυτό τον υπολογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...