Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, White Wolf είπε

Προφανως αυτοι που μπαινουν στη διαδικασια ειναι αυτοι που παραγγειλανε με το κιλο....

Δεν συμφωνώ, από τη στιγμή που υπάρχει ασυμφωνία μεταξύ της περιγραφής με αυτά που παραλάβαμε και 1 λεπτό να είχαν θα ζητούσα τα λεφτά μου πίσω!!!

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.zapals.com/nylon-braided-stereo-earphones-with-mic-for-samsung-galaxy-s8-s8-plus.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter1576

 

τώρα στα 0,99 $. Θα πάρω ένα ζευγάρι καθαρά από περιέργεια να δω πόσο χάλια είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, White Wolf said:

Προφανως αυτοι που μπαινουν στη διαδικασια ειναι αυτοι που παραγγειλανε με το κιλο....

Προφανώς και πολύ καλά θα κάνει όποιος ζητήσει refund ακόμα και για ένα ευρό. Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι δεν καταλαβαίνω με ποια λογική αποφασίζουν ότι αξίζει να αποκτήσουν τόσους δυσαρεστημένους  πελάτες για 1-2 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκανα και εγω dispute,τωρα οποτε ερθει απαντηση βλεπουμε.

Εαν εχει νεα καποιος απο το dispute ας ενημερωσει.

edit μεσω paypal.

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα ένα τεμάχιο, περισσότερο από περιέργεια επειδή έχω τα ορίτζιναλ να συγκρίνω. Βέβαια ήδη όταν έπεσε στο 1$ η τιμή (εγώ τα πήρα με 2!) την ψυλλιαστηκα τη δουλειά. Λοιπόν : πρακτικά δεν μπαίνουν καν στο αυτί. Το λαστιχενιο μέρος του ακουστικού άθλιο. Ήχος άθλιος. Σε σύγκριση με τα αυθεντικά είναι πολύ πιο ελαφριά! Το ότι νιώθεις με την μία την διαφορά στο βάρος σε τόσο ελαφρύ γενικά πράγμα τα λέει όλα. Επίσης το μέρος που μπαίνει στο αυτί στο μουφοπροϊον είναι πιο "λοξό" από ότι στο αυθεντικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρε κανείς refund από το zapals για τα AKG S8;

Να σας ενημερώσω για όσους ρωτάτε, ότι ακόμα πιο άθλια είναι τα M165 Bluetooth 4.1 που δεν συνδέονται καν με όσες συσκευές δοκίμασα. Τελικά από τις όλες τις cheap αγορές σε BT ακουστικά στο zapals, μόνο τα S6 Wireless μου βγήκαν πολύ καλά (1 στα 3!!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα έφτασε και η δική μου παραγγελία. Δεν έπεσα από τα σύννεφα... πραγματικά έιναι τρισάθλια, δεν ακούγονται καθόλου

 

17 ώρες πριν, webparts είπε

Εκανα και εγω dispute,τωρα οποτε ερθει απαντηση βλεπουμε.

Εαν εχει νεα καποιος απο το dispute ας ενημερωσει.

Να υποθέσω μεσω paypal... σωστά?

Επεξ/σία από papath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, papath είπε

Σήμερα έφτασε και η δική μου παραγγελία. Δεν έπεσα από τα σύννεφα... πραγματικά έιναι τρισάθλια, δεν ακούγονται καθόλου

Να υποθέσω μεσω paypal... σωστά?

Ναι ναι,σορρυ,δεν το εγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cmqwerty είπε

Τελικά πήρε κανείς refund από το zapals για τα AKG S8;

Να σας ενημερώσω για όσους ρωτάτε, ότι ακόμα πιο άθλια είναι τα M165 Bluetooth 4.1 που δεν συνδέονται καν με όσες συσκευές δοκίμασα. Τελικά από τις όλες τις cheap αγορές σε BT ακουστικά στο zapals, μόνο τα S6 Wireless μου βγήκαν πολύ καλά (1 στα 3!!!).

Ναι ε; και παρήγγειλα δύο από τα Μ165, κρίμα...

...σού βγηκαν καλά τα S6, σοβαρά;; Εμένα (και τα δύο) κάνουν ένα ενοχλητικό θόρυβο όταν είναι συνδεδεμένα, τόσο όταν δεν παίζει κανένας ήχος, όσο και στο υπόβαθρο όταν γίνεται αναπαραγωγή αρχείου με ήχο...

...μόνο στη μπαταρία είναι καλύτερα απ' ότι περίμενα, ενώ μού αρέσει κι αυτό το σχήμα του ακουστικού...κατά τ' άλλα άστα βράστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, cmqwerty είπε

Να σας ενημερώσω για όσους ρωτάτε, ότι ακόμα πιο άθλια είναι τα M165 Bluetooth 4.1 που δεν συνδέονται καν με όσες συσκευές δοκίμασα. Τελικά από τις όλες τις cheap αγορές σε BT ακουστικά στο zapals, μόνο τα S6 Wireless μου βγήκαν πολύ καλά (1 στα 3!!!).

Σε μένα πάντως συνδέθηκε αμέσως ...

δε το δοκίμασα εκτενώς, αλλά σε 1-2 τεστ που έκανα λειτουργεί ικανοποιητικά 

 

Επεξ/σία από rubicone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, vgiozo είπε

Ναι ε; και παρήγγειλα δύο από τα Μ165, κρίμα...

...σού βγηκαν καλά τα S6, σοβαρά;; Εμένα (και τα δύο) κάνουν ένα ενοχλητικό θόρυβο όταν είναι συνδεδεμένα, τόσο όταν δεν παίζει κανένας ήχος, όσο και στο υπόβαθρο όταν γίνεται αναπαραγωγή αρχείου με ήχο...

...μόνο στη μπαταρία είναι καλύτερα απ' ότι περίμενα, ενώ μού αρέσει κι αυτό το σχήμα του ακουστικού...κατά τ' άλλα άστα βράστα...

Σου εύχομαι λοιπόν να μην είναι ελαττωματικά σαν να δικά μου. Η μπαταρία τους εντωμεταξύ σε 10 λεπτά πέφτει στο 0. Ευτυχώς που σε αυτά πήρα refund. Τα S6, τα χρησιμοποιώ για 2η βδομάδα και μέχρι στιγμής δεν είδα κάτι αρνητικό όπου και αν τα σύνδεσα. Αν το καλώδιο τους δεν ήταν τόσο πολύ λεπτό, θα τα πρότεινα με 1000 σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει ενα τεμαχιο στα 99σεντ και ελεγα δε θα κανω dispute αμα ειναι μαπα δε μαμιεται,αλλα επειδη σημερα μου ηρθαν χαλασμενα τα ακουστικα των 33σεντ(λολ) απο τον Νοεμβρη δε θα τους την χαρισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...