Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] OEM Samsung AKG S8 Headphones with Mic for Samsung Galaxy S8/S8 Plus - 1.99$


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα κανονικά Samsung (tuned by AKG) ενσύρματα ακουστικά εδώ, στα 11.90€ (bulk συσκευασία)

http://www.e-shop.gr/samsung-stereo-headset-eo-ig955-tuned-by-akg-black-bulk-p-TEL.040471

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, vgiozo είπε

Τα κανονικά Samsung (tuned by AKG) ενσύρματα ακουστικά εδώ, στα 11.90€ (bulk συσκευασία)

http://www.e-shop.gr/samsung-stereo-headset-eo-ig955-tuned-by-akg-black-bulk-p-TEL.040471

Θα παρέλαβε από zapals και το e-shop!
 

Τέρμα αναξιόπιστο το e-shop εδώ και χρόνια με χείριστη εξυπηρέτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nikoskon είπε

Θα παρέλαβε από zapals και το e-shop!
 

Τέρμα αναξιόπιστο το e-shop εδώ και χρόνια με χείριστη εξυπηρέτηση.

Έχω διαφορετικές εμπειρίες για ό,τι έχει χρειαστεί σε διάστημα αρκετών χρόνων (με αντικατάσταση hdd δίσκων κυρίως), ο καθένας κάνει ό,τι θέλει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, nikoskon είπε

Θα παρέλαβε από zapals και το e-shop!
 

Τέρμα αναξιόπιστο το e-shop εδώ και χρόνια με χείριστη εξυπηρέτηση.

ΘΑ δια\φωνησω και θα σου πω γιατι.

Οταν ενα προιον δεν επισκευαζεται , μια κλασσικη επωνυμη αλυσιδα δε θα σου επιστρεψει επ ουδενι χρηματα, στην καλυτερα θα σου το αντικαταστησει με νεο η ανακατασκευασμενο (μου εχει τυχει).

Πριν κανενα διμηνο μια καφετιερα εσπερεσο που ειχα παρει απο to eshop παρεδωσε πνευμα (για δευτερη φορα).

Επειδη γενικως ηταν προβληματικη τους την εστειλα και ζητησα οχι αντικατασταση ουτε πιστωτικο αλλα επιστροφη χρηματων (για να παρω μια "επωνυμη" απο αλλου αφου αυτοι δεν την ειχαν.

Ετσι και εγινε. Μου επεστρεψαν τα χρηματα και αγορασα αλλη απο αλλου.

Ουτε εγω τους ειχα σε εκτιμηση. Αλλα εκαναν κατι που λιγοι θα εκαναν και ανεβηκαν ποντους στην εκτιμηση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, vgiozo είπε

Τα κανονικά Samsung (tuned by AKG) ενσύρματα ακουστικά εδώ, στα 11.90€ (bulk συσκευασία)

http://www.e-shop.gr/samsung-stereo-headset-eo-ig955-tuned-by-akg-black-bulk-p-TEL.040471

Μακριά. Δεν έχουν καμία σχέση με τα γνήσια.Ειχα το s8+ και ξέρω. Τα είχα πάρει όταν τα ξαναείχε προσφορά. Μπάσο ανύπαρκτο και στις πρώτες μέρες ξεκόλλησαν και τα καπάκια με το λογότυπο. Πάρτε τα xiaomi pistons καλύτερα.Πολυ καλυτερα και από τα γνησια της samsung

Επεξ/σία από teosard
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά πέφτει πολύ κράξιμο στο e-shop συχνά απο ορισμένα μέλη και πολλές φορές είναι με προσβλητικά σχόλια. Τόσο κράξιμο σε βάζει σε σκέψεις και ίσως θα έπρεπε να υπάρχουν και οι αντίστοιχες ενέργειες τουλάχιστον σε αυτούς που απλά αναπαράγουν κάτι που διάβασαν χωρίς να έχουν προσωπική άποψη. Φαινόμενο πολύ συχνό εδώ μέσα πιστεύω. 

15+ χρόνια ψωνίζω απο το e-shop και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Όσες μάλιστα φορές χρειάστηκε να επιστρέψω κάτι ελλατωματικό μου το αντικατέστησαν μετά απο τον απαραίτητο έλεγχο. Τόση μεγάλη ποικιλία και ιδιαίτερα σε μικροπράγματα απαραίτητα για κάποιον pc enthusiast, όπως είμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα, δεν βρίσκεις σε άλλη μεγάλη αλυσίδα στην Ελλάδα. Επιπλέον τα e-shop points βολεύουν πολύ κόσμο και οι τιμές τους αν μη τι άλλο είναι ανταγωνιστικές σε σχέση με άλλες μεγάλες αλυσίδες (ονόματα δεν λέμε).  

@nikoskon το σχόλιο σου - αν δεν αποσκοπεί στην ψυχαγωγία των μελών -  είναι το λιγότερο fail. Πιστεύω να το καταλαβαίνεις τώρα, διαβάζοντας καλύτερα τι έγραψες. :)

ontopic τώρα, η παραγγελία μου δεν έχει έρθει ακόμα και το νήμα που παραμένει ψηλά μου θυμίζει ότι κάποτε παρήγγειλα 2 ζεύγη ακουστικά απο το zapals! 

17 λεπτά πριν, teosard είπε

Μακριά. Δεν έχουν καμία σχέση με τα γνήσια.Ειχα το s8+ και ξέρω. Τα είχα πάρει όταν τα ξαναείχε προσφορά. Μπάσο ανύπαρκτο και στις πρώτες μέρες ξεκόλλησαν και τα καπάκια με το λογότυπο. Πάρτε τα xiaomi pistons καλύτερα.Πολυ καλυτερα και από τα γνησια της samsung

Εγώ που τα πήρα πάντως απο πρόσφατη προσφορά δεν μου φαίνονται καθόλου άσχημα. Δεν έχω S8+ για να συγκρίνω αλλά σε καμία περίπτωση δεν τα λές άσχημα για 10 ευρώ. Τα χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα με το axon 7 μου και δεν έχουν πάθει το παραμικρό.  Επίσης σε σχέση με τα ακουστικά που είχε στη συσκευασία το s7 edge δεν είδα διαφορά. Το μόνο μείον είναι τα σιλικονάκια που είναι κάπως μικρά και ο μέσος χρήστης θα χρειαστεί μεγαλύτερα. 

IMG_20180204_204505.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Γενικά πέφτει πολύ κράξιμο στο e-shop συχνά απο ορισμένα μέλη και πολλές φορές είναι με προσβλητικά σχόλια. Τόσο κράξιμο σε βάζει σε σκέψεις και ίσως θα έπρεπε να υπάρχουν και οι αντίστοιχες ενέργειες τουλάχιστον σε αυτούς που απλά αναπαράγουν κάτι που διάβασαν χωρίς να έχουν προσωπική άποψη. Φαινόμενο πολύ συχνό εδώ μέσα πιστεύω. 

Αντίστοιχα και για όσους προμοτάρουν συγκεκριμένα καταστήματα ε;

15+ χρόνια ψωνίζω απο το e-shop και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Όσες μάλιστα φορές χρειάστηκε να επιστρέψω κάτι ελλατωματικό μου το αντικατέστησαν μετά απο τον απαραίτητο έλεγχο. Τόση μεγάλη ποικιλία και ιδιαίτερα σε μικροπράγματα απαραίτητα για κάποιον pc enthusiast, όπως είμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα, δεν βρίσκεις σε άλλη μεγάλη αλυσίδα στην Ελλάδα. Επιπλέον τα e-shop points βολεύουν πολύ κόσμο και οι τιμές τους αν μη τι άλλο είναι ανταγωνιστικές σε σχέση με άλλες μεγάλες αλυσίδες (ονόματα δεν λέμε).  

@nikoskon το σχόλιο σου - αν δεν αποσκοπεί στην ψυχαγωγία των μελών -  είναι το λιγότερο fail. Πιστεύω να το καταλαβαίνεις τώρα, διαβάζοντας καλύτερα τι έγραψες. :)

Σεβαστή η άποψη σου. Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν και για την δική σου απάντηση καθώς την διάβαζα.

ontopic τώρα, η παραγγελία μου δεν έχει έρθει ακόμα και το νήμα που παραμένει ψηλά μου θυμίζει ότι κάποτε παρήγγειλα 2 ζεύγη ακουστικά απο το zapals! 

Εγώ που τα πήρα πάντως απο πρόσφατη προσφορά δεν μου φαίνονται καθόλου άσχημα. Δεν έχω S8+ για να συγκρίνω αλλά σε καμία περίπτωση δεν τα λές άσχημα για 10 ευρώ. Τα χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα με το axon 7 μου και δεν έχουν πάθει το παραμικρό.  Επίσης σε σχέση με τα ακουστικά που είχε στη συσκευασία το s7 edge δεν είδα διαφορά. Το μόνο μείον είναι τα σιλικονάκια που είναι κάπως μικρά και ο μέσος χρήστης θα χρειαστεί μεγαλύτερα. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikoskon είπε
37 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Γενικά πέφτει πολύ κράξιμο στο e-shop συχνά απο ορισμένα μέλη και πολλές φορές είναι με προσβλητικά σχόλια. Τόσο κράξιμο σε βάζει σε σκέψεις και ίσως θα έπρεπε να υπάρχουν και οι αντίστοιχες ενέργειες τουλάχιστον σε αυτούς που απλά αναπαράγουν κάτι που διάβασαν χωρίς να έχουν προσωπική άποψη. Φαινόμενο πολύ συχνό εδώ μέσα πιστεύω. 

Αντίστοιχα και για όσους προμοτάρουν συγκεκριμένα καταστήματα ε;

15+ χρόνια ψωνίζω απο το e-shop και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Όσες μάλιστα φορές χρειάστηκε να επιστρέψω κάτι ελλατωματικό μου το αντικατέστησαν μετά απο τον απαραίτητο έλεγχο. Τόση μεγάλη ποικιλία και ιδιαίτερα σε μικροπράγματα απαραίτητα για κάποιον pc enthusiast, όπως είμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα, δεν βρίσκεις σε άλλη μεγάλη αλυσίδα στην Ελλάδα. Επιπλέον τα e-shop points βολεύουν πολύ κόσμο και οι τιμές τους αν μη τι άλλο είναι ανταγωνιστικές σε σχέση με άλλες μεγάλες αλυσίδες (ονόματα δεν λέμε).  

@nikoskon το σχόλιο σου - αν δεν αποσκοπεί στην ψυχαγωγία των μελών -  είναι το λιγότερο fail. Πιστεύω να το καταλαβαίνεις τώρα, διαβάζοντας καλύτερα τι έγραψες. :)

Σεβαστή η άποψη σου. Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν και για την δική σου απάντηση καθώς την διάβαζα.

ontopic τώρα, η παραγγελία μου δεν έχει έρθει ακόμα και το νήμα που παραμένει ψηλά μου θυμίζει ότι κάποτε παρήγγειλα 2 ζεύγη ακουστικά απο το zapals! 

Εγώ που τα πήρα πάντως απο πρόσφατη προσφορά δεν μου φαίνονται καθόλου άσχημα. Δεν έχω S8+ για να συγκρίνω αλλά σε καμία περίπτωση δεν τα λές άσχημα για 10 ευρώ. Τα χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα με το axon 7 μου και δεν έχουν πάθει το παραμικρό.  Επίσης σε σχέση με τα ακουστικά που είχε στη συσκευασία το s7 edge δεν είδα διαφορά. Το μόνο μείον είναι τα σιλικονάκια που είναι κάπως μικρά και ο μέσος χρήστης θα χρειαστεί μεγαλύτερα. 

Εντάξει το τερμάτισες, βέβαια λογικό αν κρίνω απο τα σχόλιά σου!

Το βρήκες είμαι υπάλληλος του e-shop τρομάρα σου!

Συνέχισε το κράξιμο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, κανονικό scam το zapals.

To PayPal μου ζηταει να στειλω τα ακουστικα πισω ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ και με δικα μου εξοδα αποκλειστικα, για να παρω refund...

Πήρε κανένας άλλος απάντηση από paypal?

Επεξ/σία από hpdra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, hpdra είπε

Παιδιά, κανονικό scam το zapals.

To PayPal μου ζηταει να στειλω τα ακουστικα πισω ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ και με δικα μου εξοδα αποκλειστικα, για να παρω refund...

Πήρε κανένας άλλος απάντηση από paypal?

Τα πληρώνεις και τα ζητάς πίσω μέσω του Paypal Refunded Returns...μια χαρά λειτουργεί το σύστημα, μου έχει χρησιμεύσει μερικές φορές.

Τώρα αν αξίζει τον κόπο έστω κι αυτό, εξαρτάται πόσα ζευγάρια παρήγγειλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελεια την Τρίτη από ζαπαλς ένα θερμόμετρο και μου είχαν στήσει ε μαιλ ότι οκ καταχωρήθηκε και όταν το στηλουν θα μου έρθει ε.μαιλ.με.τοο τρακινγκ.ακομα.δεν το έχουν στήλει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...