Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ScorpioX777 είπε

Πελατης θα ησουν αν ο ιδιοκτητης σου ζητουσε ποσοστο απο την πωληση και θα ειχες καθε δικαιωμα να διαμαρτυρεσαι.Εξυπηρετηση λεγεται αυτο που κανουν εδω.

Παρεξήγησες φίλε μου. Είναι παραλληλισμός επειδή ο φίλος που απάντησε ανέφερε τον ιδιοκτήτη. Έτσι απλά και χωρίς παρεξήγηση και υπονοούμενα. Συζήτηση κάνουμε και ψάχνουμε λύσεις. Καλή χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, THUKIS said:

Αρχική οθόνη σε 15,4 laptop . Συγνώμη ρε παιδια αλλά για τυφλούς είναι η νέα σελίδα ? Έχω βαρεθεί να σκρολλάρω . Αντί να συμπίπτουμε την πληροφορία εσείς μοιράσατε έναν τίτλο σε 2 οθόνες . Άσε τα κείμενα  ... 5 λέξεις σε μια οθόνη . 

notebook.jpg

ειναι στα πλαισια του minimalιστικου look,θα ειναι και η πληροφορηση minimal,μισο αρθρο η σελιδα.

1 hour ago, Kostasspil said:

Πριν σε βόλευε η mobile έκδοση?

εμενα παντως αν εξαιρεσεις που δεν μπορουσες να απαντησεις και να κανεις like,περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, azuli είπε

εμενα παντως αν εξαιρεσεις που δεν μπορουσες να απαντησεις και να κανεις like,περισσοτερο.

Τι εννοείς; Και να απαντήσεις μπορούσες και like να κάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 minutes ago, azuli said:

 

εμενα παντως αν εξαιρεσεις που δεν μπορουσες να απαντησεις και να κανεις like,περισσοτερο.

Οκ καταλαβαίνω ότι αυτά είναι υποκειμενικά, αλλά μου λες πως μια έκδοση με δύο λειτουργίες λιγότερες ήταν πιο βολική απ την τωρινή που είναι πλήρως λειτουργική

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Snoob είπε

Θέλεις να σου απαντήσω, με κίνδυνο να σε κακοκαρδίσω κι άλλο;

1. Δεν είστε τόσοι πολλοί οι δυσαρεστημένοι όσο νομίζεις.

2. Είστε ξεκάθαρα πολύ λιγότεροι από τους ευχαριστημένους.

Δεν κακοκαρδίζομαι φίλε μου . Δεν με έθιξες.  Έχω σημαντικότερα θέματα ,εδώ είναι συζήτηση απόψεων. Εγώ αν είμαι λάθος θα το παραδεχτώ. Ούτε εγώ όμως θα κάνω γκάλοπ ούτε έχει γίνει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Snoob είπε

 

Υπάρχει επίσημο dark theme, υπάρχουν και επιλογές που έχουν στήσει μέλη, να δοκιμάσεις τι σου αρέσει καλύτερα.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση! Τώρα μάλιστα! Για όποιον ενδιαφέρεται για Dark Theme:

>Σε οποιαδήποτε σελίδα του website κάτω δεξιά:  "Θέμα" > "Insomnia Dark"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, Kostasspil said:

Οκ καταλαβαίνω ότι αυτά είναι υποκειμενικά, αλλά μου λες όμως μια έκδοση με δύο λειτουργίες λιγότερες ήταν πιο βολική με την τωρινή που είναι πλήρως λειτουργική

Μπορει να ειναι λειτουργικη αλλα πρεπει να ειναι κυριως εργονομικη,που δεν ειναι.

Εγω ας πουμε απο την αναβαθμιση δεν εχω ξαναμπει απο το κινητο γιατι με το που την ανοιγω την σελιδα αυτο που βλεπω με διωχνει.

Σχεδον το ιδιο και με το desktop site,παλια εμπαινα σε ολα τα νεα αρθρα,τωρα με το ζορι θα μπω σε κανα-2 threads που παρακολουθω,ουτε browsing στο forum κανω οπως παλια,ουτε σκρολλαρω τις αγγελιες οπως παλια.

Τωρα ξερω,θα ακουσω το κλασσικο,εισαι περιπτωση,οι περισσοτεροι δεν εχουν προβλημα κλπ.

Θα το δουμε αυτο,γιατι δεν το πιστευω καθολου.

Τοσα αρνητικα σχολια και απο τοσους πολλους χρηστες δεν εχω ξαναπετυχει ποτε απο τοτε που μπαινω στο ιντερνετ για τιποτα.

Το να νομιζουν οι ιδιοκτητες οτι αυτοι που κριτικαρουν αρνητικα τις αλλαγες ειναι η μειοψηφια ειναι λαθος και αλαζονικο.Και φανταζομαι φαινεται ηδη στα στατιστικα τους.

 

Μπορει παντα να ειμαι εγω ο περιεργος αλλα θα το δουμε αυτο!

Επεξ/σία από azuli
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανώς να έχει ήδη ειπωθεί και από άλλον αλλά είναι δύσκολο να τσεκάρω και τις 100 σελίδες με τα σχόλια. Ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως όταν διαβάζω κάποιο θέμα στο forum από το κινητό δε με μεταφέρει αυτόματα στο τελευταίο σχόλιο που είχα διαβάσει την τελευταία φορά που είχα επισκεφθεί αυτό το θέμα, αλλά με πάει κάθε φορά στην πρώτη σελίδα. Είναι αρκετά εκνευριστικό ειδικά σε θέματα με πολλά σχόλια. 

Το έχει αντιμετωπίσει και άλλος αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, torm23 said:

Πιθανώς να έχει ήδη ειπωθεί και από άλλον αλλά είναι δύσκολο να τσεκάρω και τις 100 σελίδες με τα σχόλια. Ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως όταν διαβάζω κάποιο θέμα στο forum από το κινητό δε με μεταφέρει αυτόματα στο τελευταίο σχόλιο που είχα διαβάσει την τελευταία φορά που είχα επισκεφθεί αυτό το θέμα, αλλά με πάει κάθε φορά στην πρώτη σελίδα. Είναι αρκετά εκνευριστικό ειδικά σε θέματα με πολλά σχόλια. 

Το έχει αντιμετωπίσει και άλλος αυτό; 

Πάτα την κίτρινη βούλα αριστερά απ το θέμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 minutes ago, azuli said:

Μπορει να ειναι λειτουργικη αλλα πρεπει να ειναι κυριως εργονομικη,που δεν ειναι.

Εγω ας πουμε απο την αναβαθμιση δεν εχω ξαναμπει απο το κινητο γιατι με το που την ανοιγω την σελιδα αυτο που βλεπω με διωχνει.

Σχεδον το ιδιο και με το desktop site,παλια εμπαινα σε ολα τα νεα αρθρα,τωρα με το ζορι θα μπω σε κανα-2 threads που παρακολουθω,ουτε browsing στο forum κανω οπως παλια,ουτε σκρολλαρω τις αγγελιες οπως παλια.

Τωρα ξερω,θα ακουσω το κλασσικο,εισαι περιπτωση,οι περισσοτεροι δεν εχουν προβλημα κλπ.

Θα το δουμε αυτο,γιατι δεν το πιστευω καθολου.

Τοσα αρνητικα σχολια και απο τοσους πολλους χρηστες δεν εχω ξαναπετυχει ποτε απο τοτε που μπαινω στο ιντερνετ για τιποτα.

Το να νομιζουν οι ιδιοκτητες οτι αυτοι που κριτικαρουν αρνητικα τις αλλαγες ειναι η μειοψηφια ειναι λαθος και αλαζονικο.Και φανταζομαι φαινεται ηδη στα στατιστικα τους.

Μπορει παντα να ειμαι εγω ο περιεργος αλλα θα το δουμε αυτο!

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η νέα mobile version σου φαίνεται άσχημη. Ίσα ίσα έχουμε πλέον μια 100% λειτουργική mobile σελίδα (δεν αναφέρω καν την ευκολία στα θέματα διαχείρισης μιας και αφορούν τη συντονιστική ομάδα)...

Επίσης μιας και αναφέρθηκες στα στατιστικά, κάθε άλλο παρά μη ενθαρρυντικά είναι! :)

IMG_0352.png

IMG_0353.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, torm23 είπε

Πιθανώς να έχει ήδη ειπωθεί και από άλλον αλλά είναι δύσκολο να τσεκάρω και τις 100 σελίδες με τα σχόλια. Ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως όταν διαβάζω κάποιο θέμα στο forum από το κινητό δε με μεταφέρει αυτόματα στο τελευταίο σχόλιο που είχα διαβάσει την τελευταία φορά που είχα επισκεφθεί αυτό το θέμα, αλλά με πάει κάθε φορά στην πρώτη σελίδα. Είναι αρκετά εκνευριστικό ειδικά σε θέματα με πολλά σχόλια. 

Το έχει αντιμετωπίσει και άλλος αυτό; 

Μπορεί να έχει απαντηθεί και 100 φορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mobile δεν βολεύει είναι η αλήθεια, πρέπει να ρίξετε δουλειά όχι αστεία αν θέλετε να φτάσει στο επίπεδο που ήταν.

 

Προσωπικά το χω παρατήσει το forum έτσι κι αλλιώς αλλά λέμε,η αλλαγή με τράβηξε να ξαναμπώ για λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 minutes ago, billdanos said:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η νέα mobile version σου φαίνεται άσχημη. Ίσα ίσα έχουμε πλέον μια 100% λειτουργική mobile σελίδα (δεν αναφέρω καν την ευκολία στα θέματα διαχείρισης μιας και αφορούν τη συντονιστική ομάδα)...

Επίσης μιας και αναφέρθηκες στα στατιστικά, κάθε άλλο παρά μη ενθαρρυντικά είναι! :)

IMG_0352.png

IMG_0353.png

Γιατι ειναι σαν να εχει κανει ο browser text reflow μετα απο ζουμαρισμα και τα εχει βαλει ολα οπου να ναι.

Αν ο τιτλος του αρθρου ηταν πανω απο την φωτο,με μικροτερα γραμματα (και λογω του τελευταιου σε λιγοτερες γραμμες) και επισης αν δεν χανοταν τοσος χωρος με τους αριθμους των σελιδων του topic (1,2,3,4 κλπ),το ονομα του TS κλπ,τα πραγματα θα ηταν πολυ καλυτερα.

Πχ θα μπορουσαν να ειναι σε μια γραμμη οι αριθμοι των σελιδων μαζι με το ονομα του TS και τον αριθμο των replies και των views.

Kαι θα μπορουσε η γραμματοσειρα του τιτλου να ηταν μικροτερη,ετσι κι αλλιως νομιζω τουλαχιστον το 90% εχει τηλεφωνα με 5 ιντσες και πανω.

 

Επεξ/σία από azuli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Πελατης θα ησουν αν ο ιδιοκτητης σου ζητουσε ποσοστο απο την πωληση και θα ειχες καθε δικαιωμα να διαμαρτυρεσαι.Εξυπηρετηση λεγεται αυτο που κανουν εδω.

Ουτε πελατης ειναι ο αλλος και σιγουρα οι αγγελιες στο insomnia δεν μπηκαν για να κανουν εξυπηρετηση οπως λες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...