Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχας να ευχηθω χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους με χαμογελα και υγεια!!

 

Κατα δευτερον, η αληθεια ειναι πως οταν ανοιξε το μεσημερι και ειδα την αναβαθμιση,ψιλοαπογοητευτηκα.. Αλλα ολα πιστευω ειναι θεμα συνηθειας και οτι στην πορεια θα διορθωθουν ολα, ελπιζοντας να βλεπετε τα σχολια μας περι αυτου.

 

Τελος θα προτεινω και εγω μς την σειρα μου για δημιουργια android app, πιστευω σε αυτο θα συμφωνησουν αρκετοι και κατα την γνωμη μου θα ειναι πιο ευκολο και για εμας τα μελη.

 

Καλη συνεχεια και καλη χρονια ευχομαι σε ολους!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eχω χασει τη μπαλα.Για να αναδημοσιευσω υπαρχουσα αγγελια υπαρχει καποιο 'μαγικο' κουμπι οπως το 'νεα υποβολη' του προηγουμενου,η πρεπει να πατησω 'καταχωρηση νεας αγγελιας' και μετα νεα υποβολη?Ευχαριστω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους! Πιστεύω πως ο νέος σχεδιασμός και λειτουργίες του site είναι αξιόλογη αναβάθμιση και το να το συνηθισουμε είναι απλά θέμα χρονου. Αν ζητούσα κάτι, θα ήταν επιλογή για  Dark και desktop Mode, που πιστεύω θα έρθουν στην πορεία. Όπως και Νά 'χει, εύχομαι ο νέος χρόνος να ικανοποιήσει τις προσδοκίες όλων μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, kirileman είπε

Μια χαρά είναι αισθητικά, ίσως θα έπρεπε να είναι τα πάντα λίγο μικρότερα. Όλα είναι θέμα συνήθειας, πάντως. Σε 1 μήνα από τώρα θα βλέπουμε screenshot του παλιού insomnia και θα λέμε "μπλιαχ, πώς ήταν έτσι;" 1 μήνα; Πολύ λέω, 10 μέρες.

Γίνεται η top bar να μικραίνει και να μένει συνεχώς εμφανής;

Σου φαίνεται αυτό σωστό αισθητικά ? 

 

 

rps20180101_002147.jpg

Επεξ/σία από Aztec
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά με υγεία και καλορίζικο το νέο ξεκίνημα του Site. Ελπίζω σε σημαντική βελτίωση στο άμεσο μέλλον γιατί η πρώτη εντύπωση δυστυχώς δεν είναι καθόλου καλή. Η mobile έκδοση λυπάμαι που θα το πω αλλά είναι από τις χειρότερες που έχω συναντήσει. Αρχή είναι το μέλλον θα δείξει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με αισιοδοξία και υγεία για το 2018! Συγχαρητήρια για την ομολογουμένως πολύ καλή αναβάθμιση που έγινε στο Insomnia!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...