Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Zaknafein είπε

Το Bittrex είναι χειρότερο απ'το Kraken πλέον σε lag, αλλά σε θέματα deposit/withdraw είναι εντάξει.

To kraken καθε τρεις και λίγο βγαίνει Off έχει τρελά backdoor o server του και δεν έχει ούτε τα μισά νομίσματα

Οταν λες Lag τι εννοείς δεν έχω παρατηρήσει κάτι;

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, MySql είπε

Οταν λες Lag τι εννοείς δεν έχω παρατηρήσει κάτι;

Καθυστέρηση σε καταχώρηση εντολών, να κάνει 1 λεπτό να φορτώσει τη σελίδα κτλ. Αν και τώρα που το λες πάει καλύτερα, ίσως ήταν χτες λόγω πανικού (αλλά έτσι έχασα την εντολή στο XVG στα 616 sat, δικαιούμαι να τους κράξω λίγο! :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zaknafein είπε

Καθυστέρηση σε καταχώρηση εντολών, να κάνει 1 λεπτό να φορτώσει τη σελίδα κτλ. Αν και τώρα που το λες πάει καλύτερα, ίσως ήταν χτες λόγω πανικού (αλλά έτσι έχασα την εντολή στο XVG στα 616 sat, δικαιούμαι να τους κράξω λίγο! :P )

Εμενα μου δειχνει το deposit και το withdraw disabled και θελω να αγορασω ριπλ απο χτες πανω στο correction και δεν προλαβαινω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

ο άλλος πίστεψε οτι το μελλον θα είναι απλά να κάθεσαι και να βγάζεις κέρδος απο το Bitconnect . Δώστε του ένα μέλλον ρε παιδιά αρκεί να περιλαμβάνει καθισιό και εύκολο κέρδος .

The world is fucked from ΚΑΤΙ ΒΟΔΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ my friend .

DTthKNOU8AEz-9S.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, lvasilis22 είπε

Καλημέρα,

Απότι έχω διαβάσει το coinbase δέχεται δίπλωμα νέου τύπου-κάρτα για την ταυτοποίηση ή διαβατήριο και μόνον αυτά σωστά; Ρωτάω για επιβεβαίωση πριν προχωρήσω σε αλλαγή διπλώματος οδήγησης γιατί έχει και κάποιο κόστος (70 ευρώ περίπου). 

Γενικά αξίξει να κάνω την αλλαγή διπλώματος για το συγεκκριμένο ανταλλακτήριο ή υπάρχει κάποιο άλλο να προτίνεται που η διαδικασία ταυτοποίησης να γίνεται με ταυτότητα;

Ευχαριστώ 

Kανονικά ναι αλλά δε χάνεις κάτι να δοκιμάσεις πριν. Δέχεται και ταυτότητα νέου τύπου. Γενικά δοκίμασε και αν στα δεχτεί καλώς. Το coinbase πάντως χρειάζεται ένα έγγραφο, αν θες να μπαίνεις και στο gdax θέλει δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, lvasilis22 είπε

Καλημέρα,

Απότι έχω διαβάσει το coinbase δέχεται δίπλωμα νέου τύπου-κάρτα για την ταυτοποίηση ή διαβατήριο και μόνον αυτά σωστά; Ρωτάω για επιβεβαίωση πριν προχωρήσω σε αλλαγή διπλώματος οδήγησης γιατί έχει και κάποιο κόστος (70 ευρώ περίπου). 

Γενικά αξίξει να κάνω την αλλαγή διπλώματος για το συγεκκριμένο ανταλλακτήριο ή υπάρχει κάποιο άλλο να προτίνεται που η διαδικασία ταυτοποίησης να γίνεται με ταυτότητα;

Ευχαριστώ 

Απλά σκάναρε τη ταυτότητα σου με scanner. Άμα τη στείλεις με απλή φωτογραφία από κινητό, το πιο πιθανό είναι να μην στη δεχτούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panos2171 είπε

Kανονικά ναι αλλά δε χάνεις κάτι να δοκιμάσεις πριν. Δέχεται και ταυτότητα νέου τύπου. Γενικά δοκίμασε και αν στα δεχτεί καλώς. Το coinbase πάντως χρειάζεται ένα έγγραφο, αν θες να μπαίνεις και στο gdax θέλει δύο.

Ok, thank you

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, lvasilis22 είπε

Καλημέρα,

Απότι έχω διαβάσει το coinbase δέχεται δίπλωμα νέου τύπου-κάρτα για την ταυτοποίηση ή διαβατήριο και μόνον αυτά σωστά; Ρωτάω για επιβεβαίωση πριν προχωρήσω σε αλλαγή διπλώματος οδήγησης γιατί έχει και κάποιο κόστος (70 ευρώ περίπου). 

Γενικά αξίξει να κάνω την αλλαγή διπλώματος για το συγεκκριμένο ανταλλακτήριο ή υπάρχει κάποιο άλλο να προτίνεται που η διαδικασία ταυτοποίησης να γίνεται με ταυτότητα;

Ευχαριστώ 

Καλημέρα εγώ έχω βάλει το δίπλωμα  και μου το έκανε κομφιρμ σε 15 λεπτά μεσα, η φωτογραφία βγήκε από κινητό 

Επεξ/σία από panagiotisspu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν κανετε μεταφορα SEPA ευρω στο κρακεν τι βαζετε εκέι που λεει η μεταφορά αφορά : και εχει επιλογές ..τις δυο φορες που εκανα εβαλα ταξιδιωτικές υπηρεσίες απο εναν οδηγό ενός παιδιού για το coinbase

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, damienmaguire είπε

Άξιοι της μοίρας τους όσοι έχασαν ποσά που δεν ήταν προετοιμασμενοι να χάσουν. 

Ακριβώς αυτό. Άκου ο άλλος πήρε δάνειο για να τζογάρει και τα έχασε... Τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά οτιδήποτε έχει τζογαδόρικο χαρακτήρα το χρησιμοποιείς ώς συμπλήρωμα του εισοδήματος σου. Απλά θυσιάζεις ένα μέρος του (αν δε κάνω λάθος safe επιλογή είναι το 5%). Σίγουρα κάποιοι τα κονόμισαν τρελά αλλά είναι καθαρά θέμα τύχης ή και διορατικότητας μερικών. Ο σωστός επενδυτής κοιτάζει το μακροπρόθεσμο κέρδος και όχι το ευκαιριακό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panagiotisspu είπε

Καλημέρα έχει δει κανείς το paccoin ??? Κάτι μου εμπνέει !!!!! Από που θα το αγοράσω όμως ;;;

Δεν αγοραζεις μονο και μονο λογω της εμπνευσης...!!! Τι project εχει; Εχει προοπτικες; Εχει καλο team;

Τελικα μετα απο τοσες σελιδες εδω πολλοι δε πηραν το μαθημα τους

Επεξ/σία από Sartiv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sartiv επειδή σε αντίθεση με τους Αμερικανούς και γενικά τους ξένους που μπορούν να βάλουν 10 χιλιάρικα πχ επένδυση σε κάποιο σοβαρό coin και να περιμένουν να βγάλουν 3-4 φορές τα λεφτά τους, εδώ πέρα στην Ελλάδα ψάχνουμε που να βάλουμε 10 ευρώ και να πάρουμε πίσω 100 ή 1000 φορές τα λεφτά μας. Για αυτό ρωτάει τόσος κόσμος για άκυρα φτηνά coins. Από την μια το καταλαβαίνω. Το να βάλεις πχ 10 ευρώ σε ethereum και να πάρεις πίσω 15 ευρώ δεν έχει καν νόημα να το κάνεις. Με λίγα λόγια δεν επενδύουμε αλλά τζογάρουμε. Όποιος έχει σοβαρό κεφάλαιο να επενδύσει ας δει ποια coins στο τοπ 30 έχουν καλό use case, working product και καλά partnerships και ας τα βάλει εκεί, χαμένος δε θα βγει.

Επεξ/σία από Lelouch
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Δεν αγοραζεις μονο και μονο λογω της εμπνευσης...!!! Τι project εχει; Εχει προοπτικες; Εχει καλο team;

Τελικα μετα απο τοσες σελιδες εδω πολλοι δε πηραν το μαθημα τους

Κοιτά δεν σκέφτηκα να βάλω κανένα τρελό ποσό όλα αυτά είναι φούσκες κι το ξέρουμε ... δίνε μου ζεστό χρήμα που περνάει παντού κ α σου δίνω όσα κοιν θέλεις!!!! Ούτε υποστηρίξει είδα ούτε ομάδες !!!! Απλά λόγο έμπνευσης λέω να ρίξω ένα 10€!!! Αλλά δεν ξέρω τρόπο να αγοράσω....αν μπούρεσες να με βοηθήσεις θα σου ήμουν ευγνώμων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panagiotisspu είπε

Απλά λόγο έμπνευσης λέω να ρίξω ένα 10€!!! Αλλά δεν ξέρω τρόπο να αγοράσω....αν μπούρεσες να με βοηθήσεις θα σου ήμουν ευγνώμων 

Χ ημίχρονο - 1 τελικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...