Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία σας ευχαριστώ πολύ!

Αυτά τώρα είναι καλό να πάνε σε κάποιο hardware wallet στο pc μου ή είναι καλά εκεί που είναι στο binance ;

Επεξ/σία από Ιάσωνbitc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάω σ αυτό; να τα βάλω στο κινητό μου;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.toastwallet.core&hl=en

2 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Να ξέρεις ότι αν τα βάλεις σε wallet αν θες να τα μεταφέρεις αλλού, θα σου μείνουν υποχρεωτικά 20 XRP στο πορτοφόλι. 

Για ποιο wallet αναφέρεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Ιάσωνbitc είπε

Να πάω σ αυτό; να τα βάλω στο κινητό μου;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.toastwallet.core&hl=en

Για ποιο wallet αναφέρεσαι;

Ολα (νομιζω)

 

*Και εγω αυτο το quoted post εψαχνα για να σας κανω και τους 2 και να το δεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια μαρκετς θεωρείτε πιο αξιόπιστα; που να μην κρασαρουν συχνα, να μην παίρνουν πολύ χρόνο οι συναλλαγές και να μην έχει παρουσιαστεί πρόβλημα deposit withdraw. Coinbase είναι το βασικό προφανώς. Που να έχει μεγάλη γκάμα κρυπτονομισματων εννοώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, damienmaguire said:

Ποια μαρκετς θεωρείτε πιο αξιόπιστα; που να μην κρασαρουν συχνα, να μην παίρνουν πολύ χρόνο οι συναλλαγές και να μην έχει παρουσιαστεί πρόβλημα deposit withdraw. Coinbase είναι το βασικό προφανώς. Που να έχει μεγάλη γκάμα κρυπτονομισματων εννοώ. 

Για μένα το binance είναι μακράν το πιο απροβλημάτιστο! Και είχα μπει στην αρχή όταν ήταν ακόμα ψηλοάγνωστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, damienmaguire είπε

Ποια μαρκετς θεωρείτε πιο αξιόπιστα; που να μην κρασαρουν συχνα, να μην παίρνουν πολύ χρόνο οι συναλλαγές και να μην έχει παρουσιαστεί πρόβλημα deposit withdraw. Coinbase είναι το βασικό προφανώς. Που να έχει μεγάλη γκάμα κρυπτονομισματων εννοώ. 

Bittrex κατά την γνώμη μου

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Bittrex είναι χειρότερο απ'το Kraken πλέον σε lag, αλλά σε θέματα deposit/withdraw είναι εντάξει.

Επεξ/σία από Zaknafein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Απότι έχω διαβάσει το coinbase δέχεται δίπλωμα νέου τύπου-κάρτα για την ταυτοποίηση ή διαβατήριο και μόνον αυτά σωστά; Ρωτάω για επιβεβαίωση πριν προχωρήσω σε αλλαγή διπλώματος οδήγησης γιατί έχει και κάποιο κόστος (70 ευρώ περίπου). 

Γενικά αξίξει να κάνω την αλλαγή διπλώματος για το συγεκκριμένο ανταλλακτήριο ή υπάρχει κάποιο άλλο να προτίνεται που η διαδικασία ταυτοποίησης να γίνεται με ταυτότητα;

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...