Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα μιλαμε για τρελα σκαμπανεβασματα εε...Τωρα που περασε το 24ωρο και θα αρχιζουν να πρασινιζουν ολα θα γινει σφαγη για αγορες

2 λεπτά πριν, nasmania είπε

Δεν ξερω αν σε βοηθησει η απάντηση μου καθότι νεος στο άθλημα  , πάντως ουτε σε gate.io αφήνουν deposit και withdraw σε ada, και xrp που έχω κάτι λίγα

Το θεμα ειναι οντως υπαρχει προβλημα στο δικτυο ή δεν εχουν αποθεμετα για να τα πουλησουν/αγορασουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Xanou96 είπε

Θα ξαναρωτησω...Υπαρχει καποιος που να εχει ADA στο binance?Συνεχιζουν να μην αφηνουν το withdraw.

Έχω εγώ και τώρα το πρόσεξα! Suspend λέει! Τι γίνεται τώρα δηλαδή, πάνε;

Στο market είναι όμως, άρα;

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zio10 είπε

Έχω εγώ και τώρα το πρόσεξα! Suspend λέει! Τι γίνεται τώρα δηλαδή, πάνε;

Υποτιθεται οτι δεν πανε...αλλα πολλοι το πιστευουν οτι γινεται σε επιλεγμενους μικρους πελατες και να χαθουν τα λεφτα μας και να τα αποκτησει το exchange market.Το θεμα ειναι οτι και να ηθελα να τα παρω σε wallet δεν μπορουσα,ας ελπισουμε να βρεθει λυση γιατι οποιαδηποτε στιγμη μπορει να χτυπησουν high τιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Heybro είπε

To the moon τώρα αν δεν έχουμε μέχρι αρχές καλοκαιριού 3τρις market cap να με λέτε με άλλο όνομα. 

λες ακομη και τα ψιλά να γεννήσουν ; για να δουμε, μακάρι :)

Btw, στο C-CEX δεν επιτρέπονται νέες εγγραφές ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Xanou96 είπε

Υποτιθεται οτι δεν πανε...αλλα πολλοι το πιστευουν οτι γινεται σε επιλεγμενους μικρους πελατες και να χαθουν τα λεφτα μας και να τα αποκτησει το exchange market.Το θεμα ειναι οτι και να ηθελα να τα παρω σε wallet δεν μπορουσα,ας ελπισουμε να βρεθει λυση γιατι οποιαδηποτε στιγμη μπορει να χτυπησουν high τιμες.

Να τα πουλήσεις σε αφήνει πάντως.

 

Παιδιά αυτό το lockchain που ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω πως σας φαίνεται; Έχει κανείς άλλος; Το σκέφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zio10 είπε

Να τα πουλήσεις σε αφήνει πάντως.

Παιδιά αυτό το lockchain που ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω πως σας φαίνεται; Έχει κανείς άλλος; Το σκέφτομαι.

Οταν λες να τα πουλησεις εννοεις trade?Να τα αλλαξεις για καποιο αλλο νομισμα?Βγαινεις αρκετα χαμενος και παλι δεν το εχω ψαξει για να ξερω σιγουρα οτι και ετσι παλι δεν θα κανουν suspend στο επομενο νομισμα που θα πηγαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, konos1964 είπε

Καλησπερα είμαι από αυτούς που είδαν φως και μπήκαν τις τελευταίες εβδομάδες.Μια ερωτησούλα γιατι σε όλες τις σελίδες που διάβασα δεν βρήκα κάτι.Τα ripple σας που τα κρατάτε ; Να τα αφήσω στο binance ή είναι επίφοβο ; Δεν είναι κανένα τεράστιο ποσό αλλά οκ

Αν εχεις μικρο ποσο (τυπου <100) τοτε δεν αξιζει γιατι θα φας fee να τα μεταφερεις και νομιζω μετα στο wallet πρεπει να αφησεις καποιο minimum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Xanou96 είπε

Οταν λες να τα πουλησεις εννοεις trade?Να τα αλλαξεις για καποιο αλλο νομισμα?Βγαινεις αρκετα χαμενος και παλι δεν το εχω ψαξει για να ξερω σιγουρα οτι και ετσι παλι δεν θα κανουν suspend στο επομενο νομισμα που θα πηγαινα.

Ναι, με btc και eth μπορείς να τα αλλάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κατάθεση μέσω τραπέζης το coinbase σου λέει να έχεις το ίδιο όνομα στο account και στον τραπεζικό λογαριασμό. Στο coinbase το όνομά μου είναι με λατινικούς χαρακτήρες ενώ στην τράπεζα με ελληνικούς. Θα έχω θέμα με την κατάθεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panos2171 είπε

Στην κατάθεση μέσω τραπέζης το coinbase σου λέει να έχεις το ίδιο όνομα στο account και στον τραπεζικό λογαριασμό. Στο coinbase το όνομά μου είναι με λατινικούς χαρακτήρες ενώ στην τράπεζα με ελληνικούς. Θα έχω θέμα με την κατάθεση;

Σόρρυ είναι σαν να λέει κάποιος "θα ξέρει η τράπεζα αγγλικά για να στείλει τα χρήματα στο εξωτερικό " ;  :))

e-banking δεν έχεις ; 

το όνομα σου είναι σωστό ;  να μου πεις ότι το έχεις μήτσος ενώ όνομα σου είναι δημήτριος ε να το δεχτώ σαν πρόβλημα 

εσύ τι κοιτάς ; το βιβλιάριο σου ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...