Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθες ήταν κυριακή. Η εντολή σου εκτελέστηκε σήμερα το πρωί. Μάλλον την έστειλες με απλή αποστολή (1ευρω έξοδα), οπότε τα λεφτα θα τα δεις αύριο.

Επεξ/σία από kokyriakidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, kokyriakidis είπε

Χθες ήταν κυριακή. Η εντολή σου εκτελέστηκε σήμερα το πρωί. Μάλλον την έστειλες με απλή αποστολή (1ευρω έξοδα), οπότε τα λεφτα θα τα δεις αύριο.

Σωστα και στις κινησεις valeur δειχνει αυριο..Προβληματικη η κατασταση εκτος Πειραιως παντως..Ευχαριστως εδινα τα 2.5ε για να τα χω σε 2-3 ωρες αλλα τα 10 της εθνικης ελεος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, moure είπε

Εγώ δεν είχα εμπλακεί καθόλου σε όλο αυτό το πανηγυρακι και δεν το είχα κάνει γιατί δεν τα πιστεύω όλα αυτά τα νομίσματα.

Μεχρι που πριν λίγες μέρες σκέφτηκα ότι αφού δεν τα πιστεύω ας ποντάρω να πέσουν,αυτό και έκανα λοιπόν,σορταρα το Bitcoin και από ότι φαίνεται ήμουν τυχερός αφού το έκανα σε καλή στιγμή.

Που πόνταρες να πέσουν; Future trades έβαλες; Η σε φάση στοίχημα Online;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, moure είπε

Εγώ δεν είχα εμπλακεί καθόλου σε όλο αυτό το πανηγυρακι και δεν το είχα κάνει γιατί δεν τα πιστεύω όλα αυτά τα νομίσματα.

Μεχρι που πριν λίγες μέρες σκέφτηκα ότι αφού δεν τα πιστεύω ας ποντάρω να πέσουν,αυτό και έκανα λοιπόν,σορταρα το Bitcoin και από ότι φαίνεται ήμουν τυχερός αφού το έκανα σε καλή στιγμή.

cool story

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kokyriakidis είπε

Χθες ήταν κυριακή. Η εντολή σου εκτελέστηκε σήμερα το πρωί. Μάλλον την έστειλες με απλή αποστολή (1ευρω έξοδα), οπότε τα λεφτα θα τα δεις αύριο.

Η μια εργάσιμη του απλού εμβασματος είναι εφόσον έχει γίνει μέχρι τις 4. Αν πχ κανεις στις 8 το απόγευμα θα μπουν την μεθεπόμενη μέρα. Έτσι και την Κυριακή τα χρήματα θα μπουν τριτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gsina97 είπε

παιδια λετε να παισει τo btc και το eth  ακομα περισσοτερο?? και γενικα πιστευετε θα ξανανευει η αγορα??

τσιμπαμε λίγα btc όταν πέσει κάτω από $6500...μέχρι 7600-7700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...