Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, chek2fire είπε

 

Το ρεζουμέ της υπόθεσης είναι ότι

the party is over

φυσικά μέχρι το  επόμενο :P

Για σένα, για το άμεσο μέλλον, its over; IYHO πάνω, εσύ τι πιστεύεις; Με τόσο μεγάλο crash και σε χρηματιστήριο δύσκολα να ανακάμψει άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα πουλήσει τα ripple μου γύρα στο 1$ το ένα (λιγο πιο κατω) και αγορασα ξανα γυρω στα 0.55$. Τωρα εχω περίπου τα διπλάσια. Οκ ίσως το ripple να είναι λαθος επιλογή για καποιους (ή γενικότερα) αλλα ετσι κι αλλιως παίζω με κερδισμένα (το κεφαλαιο το εχω βγάλει) οποτε.... YOLO. Με τα αλλα 100€ περίπου που εβαλα χθες πήρα bitcoin όταν ήταν στα 6500$.

 

Προς το παρόν δεν βάζω αλλα και απλά περιμένω μήπως και ανεβει τίποτα καποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@dimus1985 συμπληρωσες σωστα τα στοιχεία;

Ενημερωτικά εγω παρασκευή στις 11.54πμ έστειλα έμβασμα στο κρακεν μέσω εθνικής και Δευτέρα κατά τις 3μμ είχαν μπει.

Επεξ/σία από alexisgav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Wazie είπε

Καλημερα. Εχει κανεις εμπειρια με alphabank? Coinbase link με τραπεζικο λογαριασμο κτλπ. Αξιζει η να δω για πειραιως ?

Καλημέρα, έχω δοκιμάσει Πειραιώς, Εθνική και Αλφα , δεν είχα κανένα πρόβλημα. Η μόνη διαφορά με την Αλφα είναι ότι όταν κάνεις εισερχόμενο έμβασμα σε χρεώνει κερατιάτικα 3 ευρώ επιπλέον ενώ οι άλλες όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, alexisgav είπε

@dimus1985 συμπληρωσες σωστα τα στοιχεία;

Ενημερωτικά εγω παρασκευή στις 11.54πμ έστειλα έμβασμα στο κρακεν μέσω εθνικής και Δευτέρα κατά τις 3μμ είχαν μπει.

Κυριακη 8 το βραδυ εκανα το deposit .Εβαλα στα σχολια των κωδικο reference που μου εβγαλε το coinbase.

IMG_20180206_105229.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για full crash παει το πραμα. Ακομα και οσοι θελετε να βαλετε χρηματα τωρα γιατι ειναι χαμηλα, προσοχη, γιατι μπορει αυτο να μην ειναι και ο πατος τελικα, ο πατος εχει αναπροσδιοριστει πολλες φορες τις τελευταιες μερες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, παπι είπε

Φαίνεται να κρατάει την στήριξη. Θα δούμε σε καμία βδομάδα

 

10 ώρες πριν, kokyriakidis είπε

Έρχεται και άλλη πτώση. Τα 7000$ θα σπάσουν

 

9 ώρες πριν, kokyriakidis είπε

6,5 με 7κ εχει μεγάλη στήριξη. θα δω αύριο αν αξίζει να αγοράσω σε αυτή την τιμή

 

9 ώρες πριν, Zaknafein είπε

Εγώ τυφλός είμαι, γιατί δεν βλέπω σοβαρή στήριξη στα 7Κ... κάπου στα 5.5-6Κ έχει μια περιοχή στήριξης και πιο κάτω στα 3.5Κ, έτσι όπως βλέπω το διάγραμμα στο TradingView.

 

9 ώρες πριν, ADHD είπε

6-6.2k βλεπω εγω.. :P 

 

9 ώρες πριν, παπι είπε

4 στηρίξεις εχει 8κ, 5κ, 3κ, 1,5κ (σε ντολαρς) 

10 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Για full crash παει το πραμα. Ακομα και οσοι θελετε να βαλετε χρηματα τωρα γιατι ειναι χαμηλα, προσοχη, γιατι μπορει αυτο να μην ειναι και ο πατος τελικα, ο πατος εχει αναπροσδιοριστει πολλες φορες τις τελευταιες μερες. 

Νομίζω διαφαίνεται ξεκάθαρα μια πιλοτική διάβαση Κ12 κάτω από τριγωνικό ραντάρ όπου σε συνδυασμό με το ότι αύριο μπαίνει ο Ερμής στην Αφροδίτη και σε αντιδιαστολή με την τριγωνομετρική απόσταση Ποσειδώνα – Πλούτωνα, ξεκάθαρα αν δεν σπάσει το φράγμα των 5k, θα ανέβει πάνω από 6k μέσα στην επόμενη βδομάδα ή μήνα. Υπάρχει βέβαια περίπτωση να κινηθεί στα όρια 5-6k κατά αν δει κανείς τους Fibonacci που σχηματίζουν ορθή γωνία με το φ.

Επεξ/σία από Praetorianos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Praetorianos είπε

Νομίζω διαφαίνεται ξεκάθαρα μια πιλοτική διάβαση Κ12 κάτω από τριγωνικό ραντάρ όπου σε συνδυασμό με το ότι αύριο μπαίνει ο Ερμής στην Αφροδίτη και σε αντιδιαστολή με την τριγωνομετρική απόσταση Ποσειδώνα – Πλούτωνα, ξεκάθαρα αν δεν σπάσει το φράγμα των 5k, θα ανέβει πάνω από 6k μέσα στην επόμενη βδομάδα ή μήνα. Υπάρχει βέβαια περίπτωση να κινηθεί στα όρια 5-6k κατά αν δει κανείς τους Fibonacci που σχηματίζουν ορθή γωνία με το φ.

Μήπως όμως κάνουν ανάποδη γέφυρα οι Fibonacci και ανακάμψει τελικά στα 25Κ-48Κ;

large22.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Praetorianos είπε

Νομίζω διαφαίνεται ξεκάθαρα μια πιλοτική διάβαση Κ12 κάτω από τριγωνικό ραντάρ όπου σε συνδυασμό με το ότι αύριο μπαίνει ο Ερμής στην Αφροδίτη και σε αντιδιαστολή με την τριγωνομετρική απόσταση Ποσειδώνα – Πλούτωνα, ξεκάθαρα αν δεν σπάσει το φράγμα των 5k, θα ανέβει πάνω από 6k μέσα στην επόμενη βδομάδα ή μήνα. Υπάρχει βέβαια περίπτωση να κινηθεί στα όρια 5-6k κατά αν δει κανείς τους Fibonacci που σχηματίζουν ορθή γωνία με το φ.

Ξέχασες το 5γωνο Έρμή -Δια. Παίζει σημαντικό ρόλο στα cryptos

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...