Προς το περιεχόμενο

Natec "Genesis Nitro 550" Gaming chair - Πράσινη / μαύρη - E-shop 159€


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στο γραφειο σε τετοια λυση εχω καταληξει. Προεδρικη εχω παρει για να την κουτσοπαλεψω..

 

Σε καθε περιπτωση ευχαριστω. Καλο μεσημερι να εχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2018 στις 12:54 ΜΜ, Man_pas είπε

Ναι θα τους στείλω φώτο κτλπ. το κακό είναι οτι παρέλαβε την καρέκλα η γυναίκα μου απο το Eshop του Ηρακλείου Κρήτης και μου την έστειλε Κάρπαθο που Βρίσκομαι λόγω Υπηρεσίας την παρέλαβα λοιπόν σήμερα..και για να την στείλω πίσω έχει καράβι την επόμενη Κυριακή πάλι.Ελπίζω να μην έχω ιστορίες λόγω ημερών.

δεν έχει να κάνει η συναρμολόγηση το μπράτσα είναι μονοκόμματο δεν έχει να κάνει με το να μην έβαλα κάτι καλά

όσο για την πλάτη ούτε εκεί έχεις πολλά περιθώρια να κάνεις λάθη..οι τρύπες για τις βίδες είναι στάνταρ.ο μηχανισμός από την μεριά που είναι ο λεβιές, σαν να είναι στραβός και πιέζει την πλάτη αριστερά.

Μπορεί αν τον τραβήξω προς τα έξω να τον ισιώσω αλλά δεν το ρισκάρω..

Στην πλάτη μπορεί να έσφιξες πολύ τις αριστερές βίδες και μετά να πήγες να σφίξεις τις δεξιές έτσι θα γέρνει προς τα αριστερά ενώ θέλει λιγο λιγο μια αριστερά μια δεξιά και να σφίξουν σχεδόν μαζι όσο για τα μπράτσα δεν ξέρω θα πρέπει να την δω αλλά μου φαίνεται περίεργο να κάθονται στραβά δες που ακουμπάνε εκείνο το σημείο ειναι ξεχειλωμένο στραβό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mpatz είπε

υπέρ-κατά

χα!

7 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Το συνολικό της ύψος (από το έδαφος) ?

Πάτα πάνω στη photo

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα και την εστησα . Μια χαρα η καρεκλα , κανενα θεμα στο φτιαξιμο η ελατωμα 

VFM καρεκλα και σιγουρα δεν ειναι για 160ευρω αλλα κοντα στο 300ρι θα ελεγα , πολυ ανετη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, fualos είπε

 

VFM καρεκλα και σιγουρα δεν ειναι για 160ευρω αλλα κοντα στο 300ρι θα ελεγα , πολυ ανετη 

Καλά μην τα παραλέμε τώρα με 300άρι παίρνεις καλή καρέκλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λοιπόν , 

κανένα θέμα ούτε και εγώ με την συναρμολόγηση αλφαδιά όλα και ούτε κάποιο ελάττωμα η καρέκλα .

Πήρα την μαύρη .....

Σίγουρα η καλύτερη που είχα ως τώρα με διαφορά , ( είχα κ άλλες τύπου διευθυντικές αλλά και τύπου μπάκετ )

Φαίνεται και είναι πολύ ποιοτική και στο ύφασμα κ στην δερματίνη .

Την προσαρμόζεις όπως θες μεγάλο plus δεν το περίμενα ότι θα είναι τόσο σημαντική η αλλαγή κλίσης στην πλάτη  , πιθανό να μην ξανά αγοράσω καρέκλα χωρίς ρύθμιση κλίσης !

Θα την ήθελα ελαφρώς πιο μαλακή στο κάθισμα , ίσως στρώσει στη πορεία . 

Ως τώρα το μαξιλάρι της μέσης δεν με έχει βολέψει και το έχω βγάλει , θα το ξαναδοκιμάσω στην πορεία και με άλλους προσανατολισμούς ... ίσως αν ήταν πιο λεπτό θα με βόλευε καλύτερα .

Το μαξιλαράκι του αυχένα με βολεύει με το λογότυπο προς τα μέσα .

Όσο περνά η ώρα την εκτιμάς πιο πολύ !

Εννοείτε είναι πολύ πιο αναπαυτική από την προηγούμενη δεν υπάρχει αμφιβολία ( τύπου μπάκετ από homemarkt )

αλλά δεν θα γράψω ακόμα , δεν έχω την δυνατότητα να πω σούπερ ντούπερ πάρτε με κλειστά μάτια για 160 ευρώ , έχω θέμα αυτές τις μέρες με την μέση υπερβολικούς πόνους , ενοχλήσεις , πιάσιμο , ήταν κ ο λόγος που αποφάσισα να την αγοράσω (ψαχνόμουν ήδη βέβαια καιρό) δεν πήγαινε άλλος χαμένος χρόνος .

Ουφ !

Αυτά για την ώρα , οτιδήποτε παρατηρώ ξαναγράφω .

 

16 λεπτά πριν, Damachi είπε

Πες πως μπαίνει το δεξί μικρο παραλ/μο πλαστικό καλυμα κάτω από το μοχλό :P

αχαχαχ  ψιλοταλαιπωρήθηκα κ γω δεν το κρύβω , αλλά σε λιγότερο από πεντάλεπτο το εβάλα , κατά τύχη μάλλον ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...