Προς το περιεχόμενο

Νυχτερινο ρευμα - ερωτησεις


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Gregatc είπε

Χτες έκανα τηλεφωνικά την αίτηση , σήμερα με πήραν από το τοπικό υποκατάστημα για την πληρωμή. Περιμένω τώρα τηλέφωνο από το συνεργείο . Πάντως μου είπε ότι δε θα πάρει πολύ χρόνο . Προφανώς υπάρχει απόθεμα μετρητών ....

Ποια περιοχή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Menelaos83 είπε

Εγω εχω καταλαβει οτι ο καθε υπαλληλος λεει οτι του κατεβει,αλλος σου λεει σε ενα μηνα αλλος οτι αργει πολυ.

Ειναι ανάλογα την περιοχη του Δεδδηε.. Αν υπάρχει αρκετό stock σε μετρητές.. Και κυρίως σε μεγάλες πολεις υπάρχει το προβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, takoulou είπε

Ειναι ανάλογα την περιοχη του Δεδδηε.. Αν υπάρχει αρκετό stock σε μετρητές.. Και κυρίως σε μεγάλες πολεις υπάρχει το προβλημα. 

Δεν διαφωνω αλλα ας εχουν κοινη γραμμη. Οταν τους καλω και δινω στοιχεια, οποτε ξερουν που μενω, δεν μπορει να μου δινουν διαφορετικες απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Menelaos83 είπε

Δεν διαφωνω αλλα ας εχουν κοινη γραμμη. Οταν τους καλω και δινω στοιχεια, οποτε ξερουν που μενω, δεν μπορει να μου δινουν διαφορετικες απαντησεις.

Δεν μπορει να ξερει ο  καθε διοικητικος υπαλληλος τι υπαρχει στην  εκαστοτε αποθηκη του Δεδδηε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, takoulou είπε

Δεν μπορει να ξερει ο  καθε διοικητικος υπαλληλος τι υπαρχει στην  εκαστοτε αποθηκη του Δεδδηε..

Αφου λοιπον δεν ξερει δεν μπορει να μου  λεει ο ενας σε 1 μηνα θα εχεις νυχτερινο και αλλος οτι 1 μηνας ειναι πολυ λιγο και οτι θα αργησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προς ενημερωση σημερα ηρθαν και μου εβαλαν το νυχτερινο,1 μιση  μηνα δλδ μετα την αιτηση, μολις 2 βδομαδες μετα την υπενθυμηση που τους εκανα οπως ειχα ξαναγραψει.Περιοχη Καλλιθεα Αθηνα.Συμπτωματικα το σαββατο βαλανε καινουρια ρολογια σε ολους γτ ειναι παλια η πολυκατοικια και ηταν σε τραγικη κατασταση τα παλια.

Επεξ/σία από Menelaos83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Menelaos83 είπε

Συμπτωματικα το σαββατο βαλανε καινουρια ρολογια σε ολους γτ ειναι παλια η πολυκατοικια και ηταν σε τραγικη κατασταση τα παλια.

Καινούργια εννοείς ψηφιακά/smart?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Menelaos83 είπε

Προς ενημερωση σημερα ηρθαν και μου εβαλαν το νυχτερινο,1 μιση  μηνα δλδ μετα την αιτηση, μολις 2 βδομαδες μετα την υπενθυμηση που τους εκανα οπως ειχα ξαναγραψει.

1μιση μηνα μόνο? ειναι αυτο που λενε, μη το πεις ουτε του παππά 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Gregatc είπε

Σήμερα έγινε η τοποθέτηση του νέου μετρητή και σε μένα . Τώρα πρέπει να πάω στη ΔΕΗ να ενεργοποιήσω το αντίστοιχο πρόγραμμα; 

Μπορείς να το κάνεις και από το τηλέφωνο αυτό.. Έχει δωρεάν χρέωση.. 

Περιοχή;;

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Gregatc είπε

Σήμερα έγινε η τοποθέτηση του νέου μετρητή και σε μένα . Τώρα πρέπει να πάω στη ΔΕΗ να ενεργοποιήσω το αντίστοιχο πρόγραμμα; 

εννοείς μετρητή νυχτερινού ? αν ,ναι δε χρειάζεται , η ΔΕΗ ενημερώνεται απο ΔΕΔΔΗΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...