Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, korakios είπε

έχει σταθερό βασικά (εκτός του 5ψήφιου) , η επιλέγεις να σε πάρουν τηλ

πάντως μέσω chat το κόβω πιο σίγουρο γιατί κάποιος είχε πει οτι πέτυχε έναν που δεν ήξερε το πρόγραμμα

Αν γνωρίζεις κάποιο άλλο τηλ εκτός του 5ψηφιου πες μου παρακαλώ. Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις

1 ώρα πριν, korakios είπε

 

 

1 ώρα πριν, korakios είπε

 

 

Επεξ/σία από archiezulu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, archiezulu είπε

Αν γνωρίζεις κάποιο άλλο τηλ εκτός του 5ψηφιου πες μου παρακαλώ. Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις

https://www.nrg.gr/el/eksypiretisi-pelaton/epikoinonia

δεν το βλέπεις ?

Spoiler

+30 211 1032132

κάνε και μια επεξεργασία μιας και τριπλοπόσταρες ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, korakios είπε

 δε δοκίμασες το πρόγραμμα που σου πρότεινα ? Γράφεις πάνω στο pdf και περνάς αν έχεις σε φωτό/διαφάνεια την υπογραφή σου και το εξάγει πάλι σε pdf

Ετσι τα κανω κι εγω αλλα με ενα αλλο προγραμμα online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Depeche3 είπε

Άρα εσείς εδώ λέτε ότι ο Ήρων κ η πρωτεργια που έχουν τους περισσότερους πελάτες με διαφορά από τους υπόλοιπους κοροϊδεύουν τον κόσμο σωστά ;;;

όλες οι εταιρίες (edit και συγκεκριμένα τα προγράμματα ) που εφαρμόζουν ρήτρα αναπροσαρμογής ....

μετοχές του Ηρών έχεις και το παίρνεις βαρέως ? 🤣

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ετσι τα κανω κι εγω αλλα με ενα αλλο προγραμμα online.

είμαι λίγο περίεργος μιας και online αρχεία με  προσωπικά στοιχεία το αποφεύγω να σου πω την αλήθεια

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, korakios είπε

δε δοκίμασες το πρόγραμμα που σου πρότεινα ? Γράφεις πάνω στο pdf και περνάς αν έχεις σε φωτό/διαφάνεια την υπογραφή σου και το εξάγει πάλι σε pdf

Του εχουν στειλει στο mail σαν συνδεσμο για e-signature. Και κατεβασμα να κανουμε, δεν εχει επιλογη να το ανεβασουμε. για να το υπογραψει γινεται με κωδικο επιβεβαιωσης στο κινητο, οποτε πρακτικα θα βαλει υπογραφη χωρις να επιλεξει κατι.

Επεξ/σία από jimakos234
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimakos234 είπε

Του εχουν στειλει στο mail σαν συνδεσμο για e-signature. Και κατεβασμα να κανουμε, δεν εχει επιλογη να το ανεβασουμε. για να το υπογραψει γινεται με κωδικο επιβεβαιωσης στο κινητο, οποτε πρακτικα θα βαλει υπογραφη χωρις να επιλεξει κατι.

α, ναι το είχες αναφέρει νομίζω, δεν μου έχει ξανατύχει τέτοια περίπτωση , άρα δυστυχώς αναμονή για αλλαγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

έχει σταθερό βασικά (εκτός του 5ψήφιου) , η επιλέγεις να σε πάρουν τηλ

πάντως μέσω chat το κόβω πιο σίγουρο γιατί κάποιος είχε πει οτι πέτυχε έναν που δεν ήξερε το πρόγραμμα

Τους έστειλα! Σε ευχαριστώ! Λογικά θα απαντήσουν αυριο. Αν οστωσο γνωρίζεις κάποιον μη 5ψηφιο αριθμό μου λες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, korakios είπε

είμαι λίγο περίεργος μιας και online αρχεία με  προσωπικά στοιχεία το αποφεύγω να σου πω την αλήθεια

Ενα δικιο το εχεις αλλα δεν ειναι και τιποτα αυτα που ακομη κι αν τα παρει καποιος δεν μπορει να κανει και πολλα.

5 λεπτά πριν, archiezulu είπε

Τους έστειλα! Σε ευχαριστώ! Λογικά θα απαντήσουν αυριο. Αν οστωσο γνωρίζεις κάποιον μη 5ψηφιο αριθμό μου λες!

Στο εγραψε παραπανω αυτος εδω ειναι 2111032132.

Στα αλλα που σε ρωτησα δεν μου απαντησες.

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler
1 λεπτό πριν, archiezulu είπε

Τους έστειλα! Σε ευχαριστώ! Λογικά θα απαντήσουν αυριο. Αν οστωσο γνωρίζεις κάποιον μη 5ψηφιο αριθμό μου λες!

https://www.insomnia.gr/forums/topic/669691-ποιον-εναλλακτικό-πάροχο-αντί-δεη/?do=findComment&comment=58541368

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, korakios είπε

https://www.nrg.gr/el/eksypiretisi-pelaton/epikoinonia

δεν το βλέπεις ?

  Απόκρυψη περιεχομένων

+30 211 1032132

κάνε και μια επεξεργασία μιας και τριπλοπόσταρες ...

 

Έχεις δίκιο, κόλλησε κ δεν είδα καθόλου ούτε την απάντηση σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Depeche3 είπε

Άρα εσείς εδώ λέτε ότι ο Ήρων κ η πρωτεργια που έχουν τους περισσότερους πελάτες με διαφορά από τους υπόλοιπους κοροϊδεύουν τον κόσμο σωστά ;;;

Δεν έχει σχέση πόσους πελάτες έχει φίλε μου,αυτό που δεν καταλαβαίνεις η μάλλον δεν θέλεις να καταλάβεις είναι καλώς εσύ δεν χρεώθηκε ακόμα ΟΤΣ και μακάρι να μην χρεωθείς ποτέ, όμως θα μπορεί να σε χρεώσει οπότε και αν θέλει ο Ήρωνας,το θέμα είναι να γλιτώσουμε αυτήν την πιθανότητα με συμβόλαια fixed στα οποία αν σε χρεώσουν ΟΤΣ απλά φεύγεις και δεν την πληρώνεις, απλά τα πράγματα.

Και όσο και αν δεν σου( και μου😀) αρέσει η NRG  έχει ένα από τα πιο συμφέρον fixed προγράμματα, αυτήν την στιγμή τουλάχιστον.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, archiezulu είπε

Έχεις δίκιο, κόλλησε κ δεν είδα καθόλου ούτε την απάντηση σου. 

Αυτο που σου απαντησα το ειδες?

 

9 λεπτά πριν, Kzaxas είπε

Δεν έχει σχέση πόσους πελάτες έχει φίλε μου,αυτό που δεν καταλαβαίνεις η μάλλον δεν θέλεις να καταλάβεις είναι καλώς εσύ δεν χρεώθηκε ακόμα ΟΤΣ και μακάρι να μην χρεωθείς ποτέ, όμως θα μπορεί να σε χρεώσει οπότε και αν θέλει ο Ήρωνας,το θέμα είναι να γλιτώσουμε αυτήν την πιθανότητα με συμβόλαια fixed στα οποία αν σε χρεώσουν ΟΤΣ απλά φεύγεις και δεν την πληρώνεις, απλά τα πράγματα.

Και όσο και αν δεν σου( και μου😀) αρέσει η NRG  έχει ένα από τα πιο συμφέρον fixed προγράμματα, αυτήν την στιγμή τουλάχιστον.

Τι καθεσε κι ασχολεισαι.....?

Δεν μου απαντησες χθες που σε ρωτησα...τι θα γινει τωρα ειμαστε για NRG να παμε στην υπολοιπη παρεα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν μου απαντησες χθες που σε ρωτησα...τι θα γινει τωρα ειμαστε για NRG να παμε στην υπολοιπη παρεα?

Βασικά είναι για νέους μόνο πελάτες το save 40% , ήθελα να στο υπενθυμίσω αλλά ξέχασα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

Βασικά είναι για νέους μόνο πελάτες το save 40% , ήθελα να στο υπενθυμίσω αλλά ξέχασα!

Δηλαδη καποιος που ηταν παλιοτερα στην NRG δεν μπορει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...