Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια για επαγγελματικο ρευμα Γ21 σκεφτομαι να παω στην ελιν  τι γνωμη έχετε ?   χωρίς οτσ .. επισης καταναλωση 4 μηνου εκαθαριστικου 2000kwh τι λέτε αξίζει  η θα μπλεξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, skaros1 είπε

παιδια για επαγγελματικο ρευμα Γ21 σκεφτομαι να παω στην ελιν  τι γνωμη έχετε ?   χωρίς οτσ .. επισης καταναλωση 4 μηνου εκαθαριστικου 2000kwh τι λέτε αξίζει  η θα μπλεξω?

το κοιτούσα και εγώ αυτό για το κοινόχρηστο. Καλό μου φάνηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, naive είπε

το κοιτούσα και εγώ αυτό για το κοινόχρηστο. Καλό μου φάνηκε.

το θεμα ειναι να μας πει καποιος με εμπειρία επειδη ειναι επαγγελματική στέγη.... ;μην τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, xlapatsas4000 είπε

Παιδιά καλησπέρα, για ένα σπίτι μικρό με 400 κιλοβατορες το 4μηνο θα προτείνατε κάτι καλύτερο από ΔΕΗ;

Καλησπέρα... Καλύτερα να μείνεις εκεί που είσαι...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xlapatsas4000 είπε

Παιδιά καλησπέρα, για ένα σπίτι μικρό με 400 κιλοβατορες το 4μηνο θα προτείνατε κάτι καλύτερο από ΔΕΗ;

Elin , θα βάλω στο εξοχικό. Αλλά μιλάμε για λιγότερο απο 50Ε το χρόνο κέρδος (για μένα είναι ποσό)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, korakios είπε

Elin , θα βάλω στο εξοχικό. Αλλά μιλάμε για λιγότερο απο 50Ε το χρόνο κέρδος (για μένα είναι ποσό)

Καλημερα...Απλα να ξερετε οτι με την αλλαγη του παροχου αν εχει ληξει το πιστοποιητικο του ηλεκτρολογου αν εχει ληξει συτο θα σας ζητηθει νεο...Ειναι και αυτο ενα εξοδο αν ειναι  για να γλιτωσεις  60-70 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλημερα...Απλα να ξερετε οτι με την αλλαγη του παροχου αν εχει ληξει το πιστοποιητικο του ηλεκτρολογου αν εχει ληξει συτο θα σας ζητηθει νεο...Ειναι και αυτο ενα εξοδο αν ειναι  για να γλιτωσεις  60-70 ευρω...

+1

Απλά κάποια στιγμή θα χρειαστεί . Ή τα δίνει κάποιος τώρα ή το πληρώνει πιο ακριβά αργότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλημερα...Απλα να ξερετε οτι με την αλλαγη του παροχου αν εχει ληξει το πιστοποιητικο του ηλεκτρολογου αν εχει ληξει συτο θα σας ζητηθει νεο...Ειναι και αυτο ενα εξοδο αν ειναι  για να γλιτωσεις  60-70 ευρω...

είναι σίγουρο αυτό ? γιατί λενε πως μονο αν αλλάξεις όνομα χρειάζεται νεο πιστοποιητικο ?

Επεξ/σία από skaros1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, skaros1 είπε

είναι σίγουρο αυτό ? γιατί λενε πως μονο αν αλλάξεις όνομα χρειάζεται νεο πιστοποιητικο ?

Και στην αλλαγη παροχου ζητειται αν εχει ληξει αυτο... Σου ερχεται επιστολη απο τον Δεδδηε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, takoulou είπε

Και στην αλλαγη παροχου ζητειται αν εχει ληξει αυτο... Σου ερχεται επιστολη απο τον Δεδδηε..

καταλαβα εμενα ειναι και επαγγελματικος χωρος  δεν τα γλιτωνω τα 100€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, skaros1 είπε

καταλαβα εμενα ειναι και επαγγελματικος χωρος  δεν τα γλιτωνω τα 100€

Μαλλον ισως και παραπανω χρηματα... Μπορει να θελει και τιποτα ο πινακας.... Ρελε κ.τ.λ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, takoulou είπε

Μαλλον ισως και παραπανω χρηματα... Μπορει να θελει και τιποτα ο πινακας.... Ρελε κ.τ.λ..

Αν δεν έχει ρελέ καλύτερα να μην περιμένει να του ζητήσουν πιστοποιητικό για να βάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, naive είπε

το κοιτούσα και εγώ αυτό για το κοινόχρηστο. Καλό μου φάνηκε.

Το κοινόχρηστο υπάρχει κάποια εταιρεία που το δέχεται ως κοινόχρηστο χωρίς ΑΦΜ εκτός από τη ΔΕΗ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Nauths είπε

Το κοινόχρηστο υπάρχει κάποια εταιρεία που το δέχεται ως κοινόχρηστο χωρίς ΑΦΜ εκτός από τη ΔΕΗ;

Νομιζω δυσκολο αυτο...Θα πρεπει να το ψαξεις...Παλαια παροχη ειναι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...