Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, tolis.illegal είπε

Βασικες ερωτησεις. Ειμαι απολυτα ασχετος με την σειρα αυτη.

1. Single player αξιζει?? Δεν παιζω ποτε multiplayer.

2. Πρεπει να σαι συνεχεια online??

1.NAI

2.NAI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ειδα οτι υπαρχει σε προσφορα για καποιες ωρες..αλλα ειμαι τελειως ασχετος απο παιχνιδια,μπορει καποιος να μου πει τις διαφορες στις edition που εχει? τι ειναι το 1 year pass?
Eπειδη ακομη δεν εχει στηθει το συστημα που εχω παραγγειλει δεν υπαρχει θεμα να το αγορασω τωρα και να το κανω εγκατασταση σε καμια 5-10 μερες σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, mixos23 είπε

Ειδα οτι υπαρχει σε προσφορα για καποιες ωρες..αλλα ειμαι τελειως ασχετος απο παιχνιδια,μπορει καποιος να μου πει τις διαφορες στις edition που εχει? τι ειναι το 1 year pass?
Eπειδη ακομη δεν εχει στηθει το συστημα που εχω παραγγειλει δεν υπαρχει θεμα να το αγορασω τωρα και να το κανω εγκατασταση σε καμια 5-10 μερες σωστα?

Την αγορά μπορείς να την κάνεις τώρα και να το εγκαταστήσεις όποτε θέλεις.

Αυτό αν είναι από το uplay.

Αν είναι από κάποιον τρίτο seller/ κλειδάδικο για εμένα είναι must με το που αγοράσεις να κάνεις redeem. Γιατί αν είναι από άλλον seller εκτός του official δεν θα το ρίσκαρα να το βάλω μετά από μέρες και να μου βγει "φλόμπα" το key.

Τα editions μπορείς να τα δεις εδώ:

https://support.ubisoft.com/en-us/Faqs/000038772/Content-of-The-Division-2-editions

Για περισσότερα άνοιξε το spoiler ;)

 

Επειδή είδα και τις τιμές στο official εγώ θα πήγαινα είτε για την Gold είτε για την Ultimate γιατί περιλαμβάνουν Season Pass.  Μιλαμέ τώρα για 18 ευρώ η Ultimate. Εντελώς ξεφτιλίκι η τιμή, για 3 ευρώ (ένα καφεδάκι) η διαφορά από την Gold. Εγώ θα τα εδινα.

To Season Pass σου δίνει την δυνατοτητα να έχεις πρόσβαση σε ότι έξτρα περιεχόμενο (dlc) δώσει το παιχνίδι για έναν χρόνο. Η τιμή είναι τόσο χώμα και το game παρόλο που κούρασε τον περισσότερο κόσμο έχει πραγματικά πολλά πράγματα να κάνεις. Πόσο μάλλον αν το ξεκινήσεις με την έλευση του Epidode 3 που θα αλλάξει όλο το core του game. Και για εμάς τους παλιούς ενδεχομένως να έχει ένα ενδιαφέρον να το πιάσουμε να δουμε τι παίζει. 

Αν πάρεις την απλή, όταν θα βγει πχ νέο περιεχόμενο για το game θα πρέπει να το πληρώσεις ξεχωριστά το τάδε expansion ή να δώσεις για τo season pass. Δώσε 18 ευρώ (ή αν έχεις βρει λιγότερα από αλλού) και χτύπα το. 

Βέβαια για εμάς που το τιμήσαμε από Day one ο πρώτος χρόνος για ότι περιεχόμενο βγήκε ήταν δωρεάν ολα τα episodes ( τα 2 μεγάλα πακέτα που έδωσαν)

 To ep 3 βγαίνει τέλος του μήνα. Μέσα στον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά και εμείς αν θελουμε new content θα πρέπει να τα ακουμπήσουμε.

 

Νομίζω σε κάλυψα.

 

Αν θέλεις παρέα/clan γενικά στο game, στείλε pm και θα helpάρουμε.

 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Την αγορά μπορείς να την κάνεις τώρα και να το εγκαταστήσεις όποτε θέλεις.

Αυτό αν είναι από το uplay.

Αν είναι από κάποιον τρίτο seller/ κλειδάδικο για εμένα είναι must με το που αγοράσεις να κάνεις redeem. Γιατί αν είναι από άλλον seller εκτός του official δεν θα το ρίσκαρα να το βάλω μετά από μέρες και να μου βγει "φλόμπα" το key.

Τα editions μπορείς να τα δεις εδώ:

https://support.ubisoft.com/en-us/Faqs/000038772/Content-of-The-Division-2-editions

Για περισσότερα άνοιξε το spoiler ;)

  Απόκρυψη περιεχομένων

Επειδή είδα και τις τιμές στο official εγώ θα πήγαινα είτε για την Gold είτε για την Ultimate γιατί περιλαμβάνουν Season Pass.  Μιλαμέ τώρα για 18 ευρώ η Ultimate. Εντελώς ξεφτιλίκι η τιμή, για 3 ευρώ (ένα καφεδάκι) η διαφορά από την Gold. Εγώ θα τα εδινα.

To Season Pass σου δίνει την δυνατοτητα να έχεις πρόσβαση σε ότι έξτρα περιεχόμενο (dlc) δώσει το παιχνίδι για έναν χρόνο. Η τιμή είναι τόσο χώμα και το game παρόλο που κούρασε τον περισσότερο κόσμο έχει πραγματικά πολλά πράγματα να κάνεις. Πόσο μάλλον αν το ξεκινήσεις με την έλευση του Epidode 3 που θα αλλάξει όλο το core του game. Και για εμάς τους παλιούς ενδεχομένως να έχει ένα ενδιαφέρον να το πιάσουμε να δουμε τι παίζει. 

Αν πάρεις την απλή, όταν θα βγει πχ νέο περιεχόμενο για το game θα πρέπει να το πληρώσεις ξεχωριστά το τάδε expansion ή να δώσεις για τo season pass. Δώσε 18 ευρώ (ή αν έχεις βρει λιγότερα από αλλού) και χτύπα το. 

Βέβαια για εμάς που το τιμήσαμε από Day one ο πρώτος χρόνος για ότι περιεχόμενο βγήκε ήταν δωρεάν ολα τα episodes ( τα 2 μεγάλα πακέτα που έδωσαν)

 To ep 3 βγαίνει τέλος του μήνα. Μέσα στον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά και εμείς αν θελουμε new content θα πρέπει να τα ακουμπήσουμε.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Νομίζω σε κάλυψα.

Αν θέλεις παρέα/clan γενικά στο game, στείλε pm και θα helpάρουμε.

δυστυχως αγορασα την απλη εκδοση γιατι νομιζα οτι ηταν για να παιζω multiplayer που δεν με ενδιαφερει...ειδα ομως και οτι το season pass ισχυει μεχρι τον μαρτιο του 20..

αλλα μαλλον εκανα μαπα αγορα,αλλα οκ θα μαθω,σε ευχαριστω παντως .. :)

Επεξ/σία από mixos23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα εξήγησα όλα με λεπτομέρεια.  Δεν υπάρχει ''μάπα '' αγορά. Απλώς συνέφερε καλύτερα έτσι όπως έχει καταλήξει η τιμή να είχες και το Season Pass.

Από τον Μάρτιο και μετά ότι episode/expansion/dlc, (πείτε το όπως θέλετε) θα χρειαστεί κάποια επιπλέον πληρωμή. 

Ξαναλέω μιλάμε για διαφορά Standard με Ultimate 9 ευρώ αυτή την στιγμή.

Αν δεν είσαι και πολύ σίγουρος αν το game θα το πεθάνεις ή όχι, η standard από μόνη της έχει πραγματικά πολύ content με όλα τα episodes μέχρι και το 3 που βγαίνει τέλος του μήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ρολοι στις 1200+ ωρες γυρναει απο την αρχη.Εχουν περισσοτερες ωρες απο μενα.Τα ρολογια τους εχουν γυρισει 2 -3 φορες.Το δικο μου 1

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, sotirisxp είπε

Το ρολοι στις 1200+ ωρες γυρναει απο την αρχη.Εχουν περισσοτερες ωρες απο μενα.Τα ρολογια τους εχουν γυρισει 2 -3 φορες.Το δικο μου 1

A ok δεν το γνώριζα, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/1/2020 στις 1:01 ΜΜ, sotirisxp είπε

και τι μας το ανακοινώνεις ρε μεγαλε? να σου πουμε μπραβο?

Ξαναλεω ...παιχνιδι Division 2 δεν υφίσταται. Λαθος σχεδιασμος από την Ubisoft εξαρχής.

Κατεστρεψε το Dark zone , Κατεστρεψε το Online ...Όλα χαλια.

Στο Dark Zone δεν βρίσκεις ουτε γατα πλεον...παμε γι αλλα !

 

Στις 24/1/2020 στις 1:01 ΜΜ, sotirisxp είπε

 

 

 

Επεξ/σία από Linux_ticket
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοίταξα κάνα μήνα μετά την κυκλοφορία του και διάβασα τρομερά άσχημα για το endgame του, το έχουν φτιάξει; αξίζει να μπω με φιλαράκι για coop ή θα κόψουμε φλέβα απο το repetition μετά την δεύτερη μέρα κάψιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...