Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, Lezantas26 said:

Τι ειναι το dark zone? Δε με ενδιαφερει multiplayer, προτιμω solo με το δικο μου ρυθμο. Δε μπορω να ευχαριστηθω ενα παιχνιδι οταν η ομαδα παει πιο γρηγορα/αργα απ οσο θα ηθελα.

Το DZ είναι μια περιοχή όπου κάνεις pve αλλά είσαι έρμαιο άλλων παιχτών, μιας και είσαι ενεργά ανοιχτός στο pvp. Εξ'ου και οι Rogue Agents, παίχτες που "γύρισαν" και επιτίθενται σε άλλους παίχτες. Έχει καλό loot (set items).

Σε αντίθεση με το Div2 , το Div1 έχει αρκετά λιγότερο free-roam pve, δεν έχει settlements και controlpoints κτλπ. Έχει άλλου είδους δραστηριότητες, όπως  bounties π.χ. (που έχει και στο Div2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Από την μία μου αρέσει αυτό με το ότι βοηθάς NPCs σε ομάδες και δείχνει πιο "ζωντανός" ο κόσμος, αλλά στο Division 1 ήταν πιο ωραίο ατμοσφαιρικά μόνος στα χιόνια βρίσκοντας κανέναν επιζώντα ή κάποιον που εκείνη την στιγμή δεν άντεχε άλλο. Είχε ένα πιο... σκοτεινό στυλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

Τι ειναι το dark zone? Δε με ενδιαφερει multiplayer, προτιμω solo με το δικο μου ρυθμο. Δε μπορω να ευχαριστηθω ενα παιχνιδι οταν η ομαδα παει πιο γρηγορα/αργα απ οσο θα ηθελα.

δεν υπαρχει single player ...ανγκαστικα πρεπει να συνεργαστείς με αλλους 3 από καποια φαση και μετα. ετσι είναι φτιαγμενο το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν εχεις καλο build πας και solo εγω solo παιζω στο 90%....στα control lvl 4 solo,dz solo,bounties solo, στα mission μονο σε heroic για να τελειωνω γρηγορα παω σε matchmaking. Aλλα θελει καλο build

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.ρε παιδες εχω μπερδευτει.το max cap στο critical  παραδειγμα λενε ειναι 65%.αν το εχω ας πουμε 70% παει τζαμπα το 5% ;η οτι κ να βαλω δεν ξεπερναει το 65,%? Ευχαριστω

Υπαρχει καποιο link να γραφει το max cap σε καθε. Stat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, sotirisxp είπε

Το cap στο critical chance ειναι στα 60% οχι στα 65% ναι παει τζαμπα +5-10%

Ναι αλλα στο συνολο ανεβαινει ετσι;δηλαδη θα γραφει κ 100% αλλα θα δουλευει μομο το 60;πως ξερεις οτι ειναι 60;αυτο θελω να μαθω καπου να μ τα γραφει ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, soundou είπε

Ναι αλλα στο συνολο ανεβαινει ετσι;δηλαδη θα γραφει κ 100% αλλα θα δουλευει μομο το 60;πως ξερεις οτι ειναι 60;αυτο θελω να μαθω καπου να μ τα γραφει ολα.

οσο και να βαλεις παλι 60 % θα λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε full refund από Ubisoft για τα 10 ευρώ που έδωσα για το The Division 2. Θεωρούσα θα κάνουν refund 7 μόνο, αλλά τελικά το έκαναν όλο το ποσό. Τσέκαρα και στο Uplay να δω μήπως πρέπει να γίνει ξανά purchase το παιχνίδι ή κάτι άλλο, αλλά είναι κανονικά περασμένο. Κυριολεκτικά τσάμπα πράμα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω ευχαριστήθηκα περισσότερο το 1ο. Στο 2ο με έχει κουράσει αφάνταστα η επανάληψη. Ουσιαστικά παίζω πια μισή με μία ωρίτσα όταν θέλω απλά να ξεσκάσω, χωρίς κάποιο συγκεκριμένο λόγο και σκοπό.

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, soundou είπε

Το 1ο το επαιξα πανω απο 2κ ωρες στο  pc λογο παρεας.τωρα το 2ο το παιζω στο ps4 με random group κ ζητημα να χω 400 ωρες

Μου θύμισες τύπους στα steam reviews που έχουν 8κ ώρες σε παιχνίδι και το κάνουν Not Recommended

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, soundou είπε

Ναι αλλα στο συνολο ανεβαινει ετσι;δηλαδη θα γραφει κ 100% αλλα θα δουλευει μομο το 60;πως ξερεις οτι ειναι 60;αυτο θελω να μαθω καπου να μ τα γραφει ολα.

 

Oχι δεν ανεβαινει πανω απο το 60% οσο και να βαλεις.Μπορεις να τα βλεπεις στα specs/stats σου

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sotirisxp είπε

Oχι δεν ανεβαινει πανω απο το 60% οσο και να βαλεις.Μπορεις να τα βλεπεις στα specs/stats σου

Οποτε πρεπει να το κοιταω ενα ενα κα8ε στατ που μ ενδιαφερει ωστε να ξερω ποσο παει μην βαζω τζαμπα παραπανω.οκ κομπλε.σας ευχαριστω ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...