Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, headbanger είπε

με τραβάει το PVE του απλά το content ερχόταν βασανιστικά αργά και με έχασε 😕

Iσχύει αυτό. Ακόμα χρωστάνε το 2ο raid που υποτίθεται θα έβγαινε το πολύ μέχρι το Σεπτέμβριο του 2019. 

Anw, γενικά ο τρόπος που επιλέγουν πότε και με ποια μορφή το εκάστοτε dlc θα βγαίνει,  από εποχές του td1 ήταν bs...

Πήρα πχ το Warlords Of New York και μόνο που είδα ότι πρέπει να ξαναφαρμάρω πχ όλα τα exotics αν θέλω να τα έχω στο max lvl/gear score, με χάλασε αφάνταστα.

 Στα άλλα items δεν με νοιάζει, (ευκαρία είναι για ξεσκαρτάρισμα) αλλά τα exotics δεν υπάρχει λόγος να πρέπει να τα ξαναφαρμάρεις. Στο συγκεκριμένο game τουλάχιστον και με το σπασμένο targeted loot/rng δεν γίνεται να κάνεις ξανά αυτή την διαδικασία που πραγματικά είναι χρονοβόρα και εντελώς βαρετή.

 

 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το The Division 2 στα 10 ευρώ πριν λίγες μέρες, πριν το ρίξουν ακόμη περισσότερο στα 3 ευρώ. Μου ήρθε μόλις email από Ubisoft που λέει πως θα μου κάνουν refund (χωρίς να διευκρινίζει την αξία του refund) καθώς η αγορά μου ήταν εντός του εκπτωτικού 3ημέρου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, John_on_PC είπε

Παιδιά μπορεί να με βοηθήσει κανείς να πάρω το occupied hijack Uplay challenge/trophy?

Έλα εδώ στα μέρη μας γενικώς αν ψάχνεις καλή παρέα στο game. 

https://discord.gg/EcFBfVD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλησιάζει το expansion. Θα έχει ούτως ή άλλως λαό. Και επειδή τα ωράρια του καθένα διαφέρουν, γενικώς θα είναι καλό να ήμαστε πολλοί. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να ρωτησω, το πρωτο division εχει οσες ασχολιες εχει και το 2? εννοω οτι με το 2 συνεχεια ανακαλυπτω τροπους νεες αποστολες, νεους τροπους να βοηθησω τους επιζωντες, να αναβαθμιστουν οι καταβλησμοι, κλπ. το 1 λενε εχει καλυτερη ατμοσφαιρα και ιστορια και θα θελα να το δοκιμασω, αλλα αναρωτιεμαι αν ειναι "αδειο" και ξενερωσω

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

να ρωτησω, το πρωτο division εχει οσες ασχολιες εχει και το 2? εννοω οτι με το 2 συνεχεια ανακαλυπτω τροπους νεες αποστολες, νεους τροπους να βοηθησω τους επιζωντες, να αναβαθμιστουν οι καταβλησμοι, κλπ. το 1 λενε εχει καλυτερη ατμοσφαιρα και ιστορια και θα θελα να το δοκιμασω, αλλα αναρωτιεμαι αν ειναι "αδειο" και ξενερωσω

το πρωτο ηταν και είναι απιστευτο παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Linux_ticket είπε

το πρωτο ηταν και είναι απιστευτο παιχνιδι

Ετσι εχω ακουσει, ομως λενε οτι και "ο δρομος" μεχρι το endgame ειναι βαρετος, και φοβαμαι μηπως εννοουν δεν εχεις τι να κανεις στο open world..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

Ετσι εχω ακουσει, ομως λενε οτι και "ο δρομος" μεχρι το endgame ειναι βαρετος, και φοβαμαι μηπως εννοουν δεν εχεις τι να κανεις στο open world..

καθολου βαρετος ...απλα επρεπε να το ειχες παιξει όταν βγηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Linux_ticket είπε

καθολου βαρετος ...απλα επρεπε να το ειχες παιξει όταν βγηκε

γιατι οταν ειχε βγει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, Linux_ticket είπε

γιατι δεν εχει κοσμο τωρα στο dark zone

Τι ειναι το dark zone? Δε με ενδιαφερει multiplayer, προτιμω solo με το δικο μου ρυθμο. Δε μπορω να ευχαριστηθω ενα παιχνιδι οταν η ομαδα παει πιο γρηγορα/αργα απ οσο θα ηθελα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...