Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι παιζει με την δυσκολια σε αυτο το παιχνιδι, την μια μερα μπαινω challenging mission solo και οι elite δεν πεφτουν με τπτ, την αλλη ειναι εκδρομη σε φαση ξεχασα να πατησω challenging και εχει μεινει στο normal.

Καλα με τα διαφορα patch εχω ριξει πολυ κλαμα, το ενα σπαει το dx12, το αλλο το dx11, τωρα ειμαι σε φαση το dx12 δεν κρασαρει καθολου, το dx11 κρασαρει συνεχεια, ας μεινει ετσι δεν με χαλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το τελευταίο update, δεν φορτώνει με τίποτα, παγώνει όταν πατάω continue στο 9%. Dafuq?

Στις 24/3/2020 στις 11:33 ΜΜ, VIRUSD είπε

Μετά από το update τον 45gb μου κρασαρει το game στο loading..το κάνει σε κανέναν άλλο αυτό?πριν δεν είχα κανένα θέμα

Αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

image.png.88a71fd6caf012236b6d60fb07909af2.png

Οι ωραιότερες 25 ώρες που έχω περάσει τελευταία!!!

Το πήρα, μετά το σ/κ που το έδινε η ubi δωρεάν, οπότε μου έμεινε κι ο χαρακτήρας που είχα ξεκινήσει 4 μέρες ήδη. Με έχει εθίσει το ημι-open world και το ότι για την ώρα, δεν έχω βαρεθεί τα missions, ούτε τα side. Τα οπλάκια επαναλαμβάνονται μετά από λίγο, μα πιο δυνατά ή με καλύτερα mods. Γουστάρω ότι είναι ένας κόσμος διαδραστικός και πως στα δύσκολα, θα ρίξεις μια φωτοβολίδα και θα σκάσει μύτη κάποιος από την άλλη άκρη του αληθινού κόσμου να σε βοηθήσει. Προσωπικά το παίζω σαν single player, οπότε δεν έχω δοκιμάσει καν να μπω σε clan και να παίξω co-op. Επίσης μ'αρέσει πολύ το setting της πόλης και το προτίμησα από τη πρώτη στιγμή σε σχέση με το breakpoint, το οποίο δεν ήταν καθόλου σταθερό (στο τότε pc μου). Προφανώς είναι ένα παιχνίδι που είναι λίγο πιο παλιό, μα πραγματικά το απολαμβάνω με το παραπάνω. Μπαίνω για μια ωρίτσα πριν πέσω και καταλήγω να μένω ξύπνιος ως τις 5 το πρωί για να καθαρίσω εντελώς μια γειτονιά πχ. Αν δεν έπεφτε κι ο χαρακτήρας μου πότε πότε, θα'ταν τέλειο 😝

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβανομενο να μην ηταν,ειδικα στον σχεδιασμο των αποστολων και με λιγο καλυτερο σχεδιαστικα end game και οντως θα ηταν ολα καλα.

Παντως παλιο παιχνιδι δεν το λες,περυσι κυκλοφορησε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ένα δίκιο, νόμιζα ότι ήταν του 2018. Εμένα μια χαρά μου φαίνεται στο μάτι και τρέχει νεράκι με 2-3 settings φτιαγμένα.

Είμαι 24lvl κι έως τώρα, το μόνο που έχω βαρεθεί είναι να lootάρω και να φτιάχνω όπλα. Αν αυτό αρέσει σε κάποιον, οι αποστολές δε μου φαίνονται ίδιες. Οκ θα πάω να πάρω ένα control point, αλλά δε μοιάζει με κάποιο άλλο. Οκ έπεσαν τα loot boxes και θα γίνει πανικός κ ίσως δεν προλάβω και τα 3 ή ίσως με ρίξουν.. αλλά οι αποστολές, δε μοιάζουν τόσο.. η σχεδίαση των χώρων που μπαίνω, δεν είναι ίδια. Τώρα αν γίνεται πιο επαναλαμβανόμενο πιο μετά, δε ξέρω. Π.χ. και με το odyssey στις αρχές, όλο ανακάλυπτα πράγματα... μα ήταν πιο ίδια εξ'αρχής όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποστολες σχεδιαστικα ειναι ιδιες οσον αφορα το gameplay πχ πας να σωσεις καποιον ή να βρεις κατι. Σκοτωνεις τους χ εχθρους με το που φτανεις,μετα προχωρας λιγο παλι σου πεταγονται αλλοι 6-7εχθροι,μετα πας να φυγεις και στην ξαναπεφτουν 6-7 εχθροι.

Μια απο τα ιδια και στα control points που ανεφερες παραπανω. Κανεις ντου για να παρεις το point με την φωτοβολιδα,τρως του 6-7 εχθρους και μετα πρεπει να το κανεις και defend απο αλλους 6-7 που στην πεφτουν.

Υπαρχει δηλαδη σχεδιαστικα τεραστια επαναληψη στις αποστολες/objectives. Αυτα που κανεις στις πρωτες 2-3ωρες στην πρωτη μεγαλη περιοχη,τα ιδια ακριβως τα κανεις μεχρι και το τελος του παιχνιδιου. Οι εχθροι ειναι σε γενικες γραμμες οι ιδιοι συνεχεια και το looting ειδικα τις πρωτες ωρες ειναι τραγικο. Απο την μεση και μετα ειναι που βλεπεις σιγα σιγα να πεφτουν περισσοτερα σπανια οπλα.

Βεβαια ολα αυτα πιο πολυ μετρανε για οσους αγορασαν περυσι το παιχνιδι 40,50 και 60ευρω. Αν καποιος το παιζει καλη ωρα τσαμπα ή με 3/5 ευρω που ειχε παιξει πριν μηνες,ε οκ σε αυτη την περιπτωση δεν τον πειραζουν τοσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, υπάρχει ελληνική clan ενεργή που να παίζει συστηματικά το παιχνίδι;

Ειμαι σε clan αλλα τα αγγλικά μου δεν ειναι τόσο καλά.

Εκτός της (ATH) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, takis-pa είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, υπάρχει ελληνική clan ενεργή που να παίζει συστηματικά το παιχνίδι;

Ειμαι σε clan αλλα τα αγγλικά μου δεν ειναι τόσο καλά.

Εκτός της (ATH) 

φίλε όταν γυρίσω από διακοπές, θα σου στείλω.. το ψήνω να παίξω με κάποιον 

πρέπει βέβαια να το άφησα γύρω στο 28-29 lvl

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 7/8/2020 στις 9:22 ΠΜ, takis-pa είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος, υπάρχει ελληνική clan ενεργή που να παίζει συστηματικά το παιχνίδι;

Ειμαι σε clan αλλα τα αγγλικά μου δεν ειναι τόσο καλά.

Εκτός της (ATH) 

Και γω θα ντρεπομουν να ειμαι στην κλαν του παγκοσμιου περιγελου της κοινοτητας του division. Αμα θελεις να παιξεις σε μια πιο σοβαρη και ενεργη κλαν με pvp και pve περιεχομενο στειλε μου μηνυμα να σου στειλω invite για το community που τρεχουμε στο discord και τα υπολοιπα τα κανονιζουμε απο κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδιά αξίζει το game στα 7.99 με το expansion απο epic store ? Έχει κόσμο το παιχνίδι?

Ερχόμενος από λίγες ώρες βέβαια στο division 1 το matchmaking κρατούσε κάποιες φορές άπειρα ειδικά στο level up δεν έβρισκες τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Saphi είπε

Παιδιά αξίζει το game στα 7.99 με το expansion απο epic store ? Έχει κόσμο το παιχνίδι?

Ερχόμενος από λίγες ώρες βέβαια στο division 1 το matchmaking κρατούσε κάποιες φορές άπειρα ειδικά στο level up δεν έβρισκες τίποτα.

Το παιχνίδι σε αυτά τα λεφτα με το content που θα έχεις να παίξεις σαν new player ειναι πραγματικά ληστεία.  Αν σου αρέσουν τα looter shooter το παίρνεις δίχως δεύτερη σκέψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...