Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσεκαρα το dx 12 .Εχθες σε 6ωρο gaming μονο 1 crash,Σημερα με το που εβαλα το game crash στο 1ο 10λεπτο.Πισω στο dx 11 παλι

Με 9700Κ + 2080 super +1440P -144hz

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες είχε σκληρό θέμα με τα Disconnect ούτως ή άλλως, γύρω στις 3-4 το μεσημέρι κατέβασαν τους σέρβερς εκτάκτως για 15λεπτο maintenance. Έκτοτε φαίνεται να έστρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, HellionKal είπε

Χθες είχε σκληρό θέμα με τα Disconnect ούτως ή άλλως, γύρω στις 3-4 το μεσημέρι κατέβασαν τους σέρβερς εκτάκτως για 15λεπτο maintenance. Έκτοτε φαίνεται να έστρωσε.

Σε μαχη στο dz χθες το βραδυ με rogs μεχρι και 25 fps επεσα.Σημερα για κανα μισαωρο που μπηκα dz 45-60 fps σε fight,απο 150 που παιζω ... Απο day one του expansion το dz σε fight ειναι unplayble για μενα.Λες και το εχουν κανει επιτηδες να μην παιζουμε pvp,μονο farm στο dz.lol

Γνωριζεις κατι για αυτο το θεμα?

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στο the division στο κάνει αυτό; Διαβασα χθες για ένα από τα τελευταία updates των windows το οποίο οδήγησε πολλά παιχνίδια σε χαμηλά framerates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το big update patch το game εχει stability issues όσο αφορά το performance. 

Το lag και τα connection errors επίσης δεν λείπουν. 

Ίσως για πρώτη φορά μου παρουσιάζει φαινόμενα stuttering που δεν είχα ποτέ ακόμη και τις πρώτες ημέρες του παιχνιδιού. 

Δεν συμβαίνουν πάντα όλα αυτά εννοείται. Μάλλον όταν πραγματικά έχει πολύ κόσμο το game.

Αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω με τα skills δεν το έχω συναντήσει και δεν έχω σταματήσει να παιζω από τότε που είναι διαθέσιμο το Expansion.

Στα του game δεν έχω ποστάρει για αρκετές ημέρες για να συλλέξω σκέψεις που θα μοιραστώ εδώ (ως συνήθως με αναλυτικό σεντονι) ίσως πιο μετά. Αναλόγως και τα κέφια. 

Θα πω μόνο ότι το game εχει αποκτήσει πραγματικά τρελό build diversity.

Έχει τα αρνητικά του φυσικά, έχουν γίνει και κάποιες υπερβολές από τους devs, αλλά περιμένουμε σύντομα μερικά fixes όπου το πιο σημαντικό είναι το nerf στα npc's. 

ΥΓ. Δεν θυμάμαι να έχω χρησιμοποιήσει τόσο ευλαβικά το cover, σε κανένα άλλο game όσο το td2 μετά το update. :P

 

Επεξ/σία από Alex21121988
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας,λοιπόν δεν έχω παίξει ούτε το 1 εγώ και θέλω να αγοράσω το 2 μαζί με τα μελλοντικά expansions φυσικά, στείλτε μου λινκ γα φτηνά κλειδάκια να τσιμπίσω.

Επεξ/σία από pogasgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, VIRUSD είπε

Μετά από το update τον 45gb μου κρασαρει το game στο loading..το κάνει σε κανέναν άλλο αυτό?πριν δεν είχα κανένα θέμα

Νοουπ

Σε μένα πάει σφαίρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε και σεις θεμα με το update το σημερινο? Δεν ολοκληρωνεται και μου βγαζει σφαλμα (να ελενξω τη συνδεση στο δυκτιο και το χωρο στο σκληρο).Μικρο σε μεγεθος update ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...