Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάπου εκεί, ναι. Βλέπω πως το Installation Folder μου είναι 62gb. Το update του expansion ήταν στα 41gb, ουσιαστικά... ξανακατέβασε όλο το παιχνίδι.

Επεξ/σία από HellionKal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια βοηθεια παιδια! 
Εφτασα 30 level και εγινε η φαση πιο δυσκολη...τι φαση τωρα? καταλαμβανω ενα stronghold αλλα το παιρνουν πισω.. 

βοηθηστεεε δεν εχω ιδεα απο games :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mixos23 είπε

μια βοηθεια παιδια! 
Εφτασα 30 level και εγινε η φαση πιο δυσκολη...τι φαση τωρα? καταλαμβανω ενα stronghold αλλα το παιρνουν πισω.. 

βοηθηστεεε δεν εχω ιδεα απο games :P 

Καθε stronghold που βγαζεις θα ανεβαινεις  world tier  μεχρι το 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες φορες δεν μου εμφανίζει τους  enemies ενω στο mini map τους βλεπω οτι υπαρχουν και μαλιστα διπλα μου με αποτελεσμα να πεθαίνω χωρίς λόγο

εχει κανεις τετοιο θεμα ?

εχω ενημερωσει την καρτα γραφικων   

το pc μου ειναι λιγο παλιο αλλα με αλλα παρομοια game δεν εχω θεμα 

http://prntscr.com/rcib22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου ακούγεται λίγο σαν lag ή ίσως το μηχάνημα να μην είναι αρκετά ισχυρό ώστε να φορτώσει γρήγορα τα μοντέλα των εχθρών ή κάτι τέτοιο. Πιάνεις τα Minimum Requirements για τον τίτλο?

ΥΓ. Τα δύο μου Σέκελες για το expansion:

https://ragequit.gr/reviews/item/tom-clancys-the-division-2-warlords-of-new-york/

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παρατήσει απο το launch οταν το είχα λιώσει αλλα θα του ρίξω ενα download να δω αν έχουν αλλάξει καθόλου τα πράγματα γιατι απο κάποια στιγμή και μετά ειχε γίνει αρκετά επανλαμβανόμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό παιχνίδι, έκλεισα είδη κάπου στις 15 ώρες, άλλα πολλά crashes, δοκίμασα dx11/dx12, διαφορα fixes που βρήκα και τπτ, με dx12 κολλάει πιο συχνά και πιο άσχημα (κάνει ώρα να γυρίσει στο desktop), με dx11 μου κρασαρε προς το παρόν μόνο μια φορά.

Για το memory usage δεν το συζητάω καν που κοντεύει τα 7000mb vram ακόμα και με 1080p medium και αλλα 12000+ ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 προβληματα στο dz  μου εχουν σπασει τα νευρα.1 παω στο checkpoint μου αλλαζει τον server συνεχεια και δεν μπορω ουτε να μπω στο dz ουτε να βγω απο κει.. 2 μετα απο 30 λεπτα περιπου και αφου ειμαι σε καποιο fight  μου ριχνει τα fps 50% κατω, δλδ απο 130-150 fps στα 50-60 fps και δεν ξεκολλαει, μονο με restart του game.Και φτου απο την αρχη στο προβλημα 1μετα😆.Αυτα τα 2 μονο στο dz στον υπολοιπο χαρτη οκ

 

υγ Razor333 το dx 12 ξεχνα το παλιο προβλημα απο την εποχη του 1 μονο dx 11

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα λίγο χτές και μου ήρθε η φάση να παίξω λίγο division πάλι οποτε πήρα με το uplay access και το expansion να ασχοληθώ για κανα μήνα και θα δώ μετα αν με κρατήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, sotirisxp said:

2 προβληματα στο dz  μου εχουν σπασει τα νευρα.1 παω στο checkpoint μου αλλαζει τον server συνεχεια και δεν μπορω ουτε να μπω στο dz ουτε να βγω απο κει.. 2 μετα απο 30 λεπτα περιπου και αφου ειμαι σε καποιο fight  μου ριχνει τα fps 50% κατω, δλδ απο 130-150 fps στα 50-60 fps και δεν ξεκολλαει, μονο με restart του game.Και φτου απο την αρχη στο προβλημα 1μετα😆.Αυτα τα 2 μονο στο dz στον υπολοιπο χαρτη οκ

υγ Razor333 το dx 12 ξεχνα το παλιο προβλημα απο την εποχη του 1 μονο dx 11

Δεν έχω δοκιμάσει το dx11 καθόλου, αλλά σε dx12 δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα, τυχερός; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, seithan είπε

Δεν έχω δοκιμάσει το dx11 καθόλου, αλλά σε dx12 δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα, τυχερός; 

Εγώ πάντως directx 12 έχω αλλα δεν βλέπω καποιο πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μενα crasharei σε dx 12, οτι και να εχω κανει εδω και χρονια και στο td1.Eχω αλλαξει καρτες, μητρικες,cpu το προβλημα παραμενει.Τελευταια που το δοκιμασα παλι τα ιδια μου εκανε.Δεν το χω δοκιμασει στο expansion.Και με κοσμο που παιζουμε ολοι dx 11 παιζουν.Λες να το φτιαξαν? Μακαρι!Το βραδακι που θα μπω θα το δοκιμασω.

Επεξ/σία από sotirisxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα τα παντα στοκ, εκανα τσεκ τα αρχεια, δοκιμασα ολες τις ιστοριες με pagefile, fullscreen optimization, παλιοτερους οδηγους της nvidia. Οτι και να δοκιμασα το παιχνιδι με dx12 κολλαει και σχετικα γρηγορα, κατι που ειμαι σχεδον σιγουρος (προλαβα να παιξω μονο μερικες ωρες - χωρις crash) οτι ξεκινησε μετα το major update για το expansion, το μονο που εμεινε ειναι να το κανω uninstall και download-εγκατασταση απο την αρχη, μηπως κατι δεν πηγε καλα με το update.

Με dx11 παντως εχω κλεισει 6ωρο χωρις crash, κανονικα overclock μνημες/gpu και uncapped frames.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...