Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, coyote2 είπε

το lidl πρέπει να καταλάβει ότι δε μπορέι να ξεστοκάρει σε εμπόρους..... 

Με εφαρμογη του κλασσικου 1 τεμαχιο ανα πελατη θα μπορουσε να ελατωθει πολυ το φαινομενο αυτο, αλλα τι να κανεις...

Μερικα προιοντα που ξεχωρισα ηταν κρανος τυπου βεσπα στα 20 ευρο σε μεγεθη M-L, φορτιστης μπαταριας αυτοκινητου νομιζω 10 ευρο και γενικα ολα παιζαν σε τιμες απο 2 εως 20 ευρο μαξ νομιζω.

Επεξ/σία από Antonis3d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, το κεφάλι σας βάζετε μέσα.

Τι 20 ευρώ κράνος!?!?

Ξέρω, δεν είναι για σχόλια εδώ, αλλά θα έσκαζα.. (μοδεράτορες σβήστε το αν θέλετε, μήπως ξεφύγει το τόπικ)

Επεξ/σία από Deathmace
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα μου ντε. Τι κράνος είναι αυτό;

Όποιος τρώει κάτι που μοιάζει με κοτόπουλο (και ποιος ξέρει τι άλλο) λογικό είναι να βάλει το κεφάλι του σε κάτι που μοιάζει με κράνος.

Επεξ/σία από orck
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα και αύριο στα ΑΒ

-20% στα αναψυκτικά (με την κάρτα ΑΒplus)

-30% στα παγωτά (με την κάρτα ΑΒplus)

-Ελληνικά καρπούζια       0,22€/κιλό

-Κατεψυγμένη pizza  ΑΒ 2 τεμαχίων ζαμπόν-τυρί ή mozzarela 2x350gr + Tsakiris chips με αλάτι 120gr + τετράδα  Coca Cola regular, light ή zero  4x500ml                      4,95€

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Deathmace είπε

Ρε παιδιά, το κεφάλι σας βάζετε μέσα.

Τι 20 ευρώ κράνος!?!?

Ξέρω, δεν είναι για σχόλια εδώ, αλλά θα έσκαζα.. (μοδεράτορες σβήστε το αν θέλετε, μήπως ξεφύγει το τόπικ)

Τα εν λόγω κράνη τα πέτυχα πριν λίγο να πωλούνται από facebookiko κατάστημα στα 65€......... μου τα πέταξε διαφήμιση κι έγραφε μόλις παραλάβαμε!! Χαχαχα

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, coyote2 είπε

το lidl πρέπει να καταλάβει ότι δε μπορέι να ξεστοκάρει σε εμπόρους..... 

Ακριβως αυτο. Πηγα για 5 πραγματα, προλαβα το 1. Ατομο μπροστα μου πηρε 15 τεμαχια ηλεκτρικο καρφωτικο. Δεν αφησε τιποτα. Οταν τον ρωτησα αν μπορω να παρω ενα μου απαντησε ας προλαβαινες. &^$&^%&^@$.. Ρωτησα στο ταμειο γιατι δεν υπαρχει μαξιμουμ αριθμος τεμαχιων και η απαντηση ηταν "τα αφεντικα θελουν ξεστοκαρισμα, δεν τους νοιαζει ποιος τα παιρνει"...... Ελεος ωραια αντιμετωπιση. 

Ισως παω και αυριο γιατι ειπαν οτι μπορει να γεμισουν καποια ραφια. Αλλα με αλλα 2-3 ατομα και με σχεδιο Hit & Run. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Jorvik είπε

Ακριβως αυτο. Πηγα για 5 πραγματα, προλαβα το 1. Ατομο μπροστα μου πηρε 15 τεμαχια ηλεκτρικο καρφωτικο. Δεν αφησε τιποτα. Οταν τον ρωτησα αν μπορω να παρω ενα μου απαντησε ας προλαβαινες. &^$&^%&^@$.. Ρωτησα στο ταμειο γιατι δεν υπαρχει μαξιμουμ αριθμος τεμαχιων και η απαντηση ηταν "τα αφεντικα θελουν ξεστοκαρισμα, δεν τους νοιαζει ποιος τα παιρνει"...... Ελεος ωραια αντιμετωπιση. 

Ισως παω και αυριο γιατι ειπαν οτι μπορει να γεμισουν καποια ραφια. Αλλα με αλλα 2-3 ατομα και με σχεδιο Hit & Run. 

Ειχα βαλει και εγω στο ματι ενα καρφωτικο αλλα επειδη ξερω τι γινεται στο Ελλαντα δεν πηγα καν. Προτιμω να δωσω 20ε και να μου το φερουν στο σπιτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://gr.sportsdirect.com/mirror2018

Δωρεάν μπάλα Adidas μεγέθους 5 από το sportdirect. Αν κάποιος σκέφτεται να κάνει αγορά αυτές τις μέρες αξίζει(ακομα και με τα μεταφορικά αξίζει). 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Ειχα βαλει και εγω στο ματι ενα καρφωτικο αλλα επειδη ξερω τι γινεται στο Ελλαντα δεν πηγα καν. Προτιμω να δωσω 20ε και να μου το φερουν στο σπιτι.

Μπορείς ίσως να το αγοράσεις από αυτόν που πήρε τα 15

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, teotsi21 είπε

https://gr.sportsdirect.com/mirror2018

Δωρεάν μπάλα Adidas μεγέθους 5 από το sportdirect. Αν κάποιος σκέφτεται να κάνει αγορά αυτές τις μέρες αξίζει(ακομα και με τα μεταφορικά αξίζει). 

τελος..

3 ώρες πριν, IoannisSM είπε

Μπορείς ίσως να το αγοράσεις από αυτόν που πήρε τα 15

οντως... για ψαξε στις αγγελιες του fb...

ντροπη μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Jorvik είπε

Ακριβως αυτο. Πηγα για 5 πραγματα, προλαβα το 1. Ατομο μπροστα μου πηρε 15 τεμαχια ηλεκτρικο καρφωτικο. Δεν αφησε τιποτα. Οταν τον ρωτησα αν μπορω να παρω ενα μου απαντησε ας προλαβαινες. &^$&^%&^@$.. Ρωτησα στο ταμειο γιατι δεν υπαρχει μαξιμουμ αριθμος τεμαχιων και η απαντηση ηταν "τα αφεντικα θελουν ξεστοκαρισμα, δεν τους νοιαζει ποιος τα παιρνει"...... Ελεος ωραια αντιμετωπιση. 

Ισως παω και αυριο γιατι ειπαν οτι μπορει να γεμισουν καποια ραφια. Αλλα με αλλα 2-3 ατομα και με σχεδιο Hit & Run. 

Θα ήταν πιο χρήσιμο οσοι δεν βρήκατε κάποια προιόντα να γράφατε ποια ήταν αυτα που τελείωσαν ώστε να γλυτώνατε τον επόμενο από την ταλαιπωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, runner69 είπε

Θα ήταν πιο χρήσιμο οσοι δεν βρήκατε κάποια προιόντα να γράφατε ποια ήταν αυτα που τελείωσαν ώστε να γλυτώνατε τον επόμενο από την ταλαιπωρία.

Στο θέμα του lidl φυσικά 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/168761-lidl/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ τα παγωτά Κρι-Κρι ( 2lt + 1lt δώρο, 1.50 kg ) τα έχει με διπλή έκπτωση.

20% από το φυλλάδιο και έξτρα έκπτωση 30%.

Τελική τιμή 5.26€ - Τιμή κιλού 3.50€.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...