Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, de_thymamai είπε

Στον ΑΒ τα παγωτά Κρι-Κρι ( 2lt + 1lt δώρο, 1.50 kg ) τα έχει με διπλή έκπτωση.

20% από το φυλλάδιο και έξτρα έκπτωση 30%.

Τελική τιμή 5.26€ - Τιμή κιλού 3.50€.

στον αβ σερρων ισχυει μονο το 30%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, de_thymamai είπε

Στον ΑΒ τα παγωτά Κρι-Κρι ( 2lt + 1lt δώρο, 1.50 kg ) τα έχει με διπλή έκπτωση.

20% από το φυλλάδιο και έξτρα έκπτωση 30%.

Τελική τιμή 5.26€ - Τιμή κιλού 3.50€.

Πηρα σημερα το Κρι-κρι 3λιτρα, σοκολατα βανιλια και η αποδειξη μου λεει 9,39 -2,82εκπτωση, αρα πληρωσα 6,57ευρω. Δηλαδη αφαιρεσαν 30% απο την αρχικη 9,39
Σε ΑΒ πηγα και εγω στο ιδιο πηγες και εσυ, πως γινεται να εχει διαφορετικη τιμη;
Επισης στο φυλλαδιο δεν το βλεπω σαν προσφορα, θυμαμαι οτι καπου το ειχα δει αλλα δεν το βρισκω.

Επεξ/σία από orck
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, orck είπε

Πηρα σημερα το Κρι-κρι 3λιτρα, σοκολατα βανιλια και η αποδειξη μου λεει 9,39 -2,82εκπτωση, αρα πληρωσα 6,57ευρω. Δηλαδη αφαιρεσαν 30% απο την αρχικη 9,39
Σε ΑΒ πηγα και εγω στο ιδιο πηγες και εσυ, πως γινεται να εχει διαφορετικη τιμη;
Επισης στο φυλλαδιο δεν το βλεπω σαν προσφορα, θυμαμαι οτι καπου το ειχα δει αλλα δεν το βρισκω.

Ακριβώς το ίδιο και εγω 6,57

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαχνα να βρω τι παγωτο θα παρω και μου λεει η κοπελα παρε το κρι- κρι. Εχει διπλη εκπτωση. 20% απο το φυλλαδιο και 30% απο την προσφορα. Τι να πω. Μπορει να το αλλαξαν αργοτερα...

Δειτε την αποδειξη.

Οπως και να εχει ζηταω συγγνωμη για την αναστατωση...

20180707_213220.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, de_thymamai είπε

Εψαχνα να βρω τι παγωτο θα παρω και μου λεει η κοπελα παρε το κρι- κρι. Εχει διπλη εκπτωση. 20% απο το φυλλαδιο και 30% απο την προσφορα. Τι να πω. Μπορει να το αλλαξαν αργοτερα...

Δειτε την αποδειξη.

Οπως και να εχει ζηταω συγγνωμη για την αναστατωση...

20180707_213220.jpg

Καμία αναστάτωση.  Προφανώς άλλαξαν κάποια στιγμή την έκπτωση που περνάει.

Καλό είναι να τα συζητάμε αυτά για να ξέρουμε τι μας γίνεται.

Επεξ/σία από orck
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΒ                   9/7 - 15/7

-Χοιρινές μπριζόλες ή λαιμός με κόκκαλο, εισαγωγής                       3,95€/κιλό

-Χοιρινά σουβλάκια εισαγωγής                  3,95€/κιλό

-40% στις πίτες Αξιαγάπιτες  και στα ψωμάκια για hamburger ή sandwich  Καραμολέγκος

-35% στα μπισκότα  Γεμιστά Παπαδοπούλου (εξαιρούνται οι πολυσυσκευασίες)

-Με αγορές συνολικής αξίας 12€ σε προϊόντα  CocaCola, Fanta, Sprite, Schweppes  δώρο 100 πόντοι (με την κάρτα ΑΒplus)

-50% στις οικονομικές συσκευασίες πάνες  Pampers active baby-dry και pants

-Οικονομικές συσκευασίες σερβιέτες  Always                         1+1 δώρο (αφορά ίδια προϊόντα - εξαιρούνται οι συσκευασίες giga pack)

-50% σε όλα τα προϊόντα  Syoss

-50% σε όλα τα προϊόντα  Palette

-50% σε όλα τα προϊόντα  Carroten

My Market                                 9/7 - 11/7

-50% στα ζυμαρικά  Μέλισσα   500γρ (εξαιρείται η σειρά  Χρυσή επιλογή )

-50% στα προϊόντα  Heinz

-30% στα παγωτά  Alta gusto     2 λίτρων

-50% στα μαλακτικά  Lenor   56/52/26 μεζ

-50% στα χαρτιά υγείας  Kleenex Capitonne

-50% στα προϊόντα  Head&Shoulders

-50% στα προϊόντα  Old Spice

Μασούτης                         9/7 - 11/7

-Χύμα ελληνικό νωπό ολόκληρο κοτόπουλο               1,98€/κιλό

-Μίνι ελληνικά καρπούζια                0,39€/κιλό

-Τυρί gouda  Ελληνικές φάρμες  σε φέτες 200γρ            1,29€  

-40% σε όλα τα παιδικά δημητριακά και τα Corn Flakes  Kellogg's

-40% σε όλους τους χυμούς   Ήβη   250ml

-40% στα προϊόντα  Finish  πλυντηρίου πιάτων (εξαιρούνται οι ταμπλέτες 18-20 τεμαχίων)

-50% στα μαλακτικά  Soupline Ultra     1200/1400/1900ml

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Αriel  σκόνη  70μεζ, υγρό 60μεζ ή κάψουλες 49 τεμάχια                     9,79€

ΕΛΟΜΑΣ                                            9/7 - 11/7

-Στραγγιστό γιαούρτι   Κολιός   πλήρες ή light,  850gr                1,99€

-Τυρί για τοστ  Τρικαλινό ΦΑΓΕ                      8,69€/κιλό

-30% στα ροφήματα  Όλυμπος Καρπός

-Τσάγια  Όλυμπος         1+1 δώρο

-50% στα προϊόντα περιποίησης  Elvive

-50% στις βαφές μαλλιών  Excellence

-Χαρτί κουζίνας   ΕΛΟΜΑΣ    800γρ               1,49€

Market In                          9/7 - 15/7

-Γάλα μακράς διάρκειας  Economy   πλήρες ή light   1 κιλού                   0,69€

-Κατσικίσιο τυρί   Ροδόπη                     4,79€/κιλό

-Ελληνικό νωπό κοτόπουλο                  1,95€/κιλό

-Οικογενειακές ιταλικές πίτσες   Tris Vlassico  συσκευασία 3 τεμαχίων (μαργαρίτα, καπριτσιόζα και λαχανικών) 1 κιλού                4,99€

-Αλεύρι   Economy  για όλες τις χρήσεις      1 κιλού                        0,39€

-Κατεψυγμένος ξιφίας σε φέτες   Vento Di Mare     600γρ                4,99€

Γαλαξίας                           9/7 - 15/7

-Δημητριακά και μπάρες  Kellogg's Special K                       1+1 δώρο (αφορά όμοια προϊόντα)

-40% στα αναψυκτικά  Green Cola  συσκευασίες 4χ500ml, Green πορτοκαλάδα ή λεμονάδα  συσκευασίες  4x330ml και 6x330ml

-Κλασικό ελαιόλαδο  Μινέρβα    1 λίτρου             4,90€

-50% σε όλα τα προϊόντα  Nivea sun (εξαιρούνται οι προσφορές και οι δεμένες συσκευασίες)

-35% στα προϊόντα  DUO (εξαιρούνται οι προσφορές και οι δεμένες συσκευασίες)

-40% στις ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες  Oral B

-Απορρυπαντικά πλυντηρίου ρούχων   Skip   σκόνη 70μεζ ή υγρό 64μεζ                  9,95€

-50% σε όλα τα προϊόντα  Teza

-50% στις  ΕveryDay  σερβιέτες και σερβιετάκια μονές συσκευασίες(εξαιρούνται τα megapack 26 τεμαχίων και οι συσκευασίες 1+1 δώρο)

-40% στις οικονομικές συσκευασίες πάνες  Babylino, Babylino pants  και στις μονές συσκευασίες μωρομάντηλα  Babylino και  Babycare

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Sanex

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Palmolive

-50% σε όλα τα συμπυκνωμένα μαλακτικά  Soupline

Επεξ/σία από efkola
  • Like 14
  • Thanks 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Καταρχήν δεν είναι δώρα. Το drone έχει αρχική 49,90 και με κουπόνια το παίρνεις 39,90

Η Action Cam το ίδιο ακριβώς σε τιμές

Τα ακουστικά έχουν αρχική 34,90 και τα παίρνεις 19,90

και το αδιάβροχο ασύρματο ηχείο (σαν κάποια που κυκλοφόρησαν κάτω από τα 5 ευρώ στο κιτρινομάγαζο ) έχει αρχική 39,90 και το παίρνεις με 19,90

αγόρασα είδη 5 ευρώ και μου έβαλαν 3 σφραγίδες των 10 χα χα χα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/7/2018 στις 2:09 ΜΜ, Jorvik είπε

Ακριβως αυτο. Πηγα για 5 πραγματα, προλαβα το 1. Ατομο μπροστα μου πηρε 15 τεμαχια ηλεκτρικο καρφωτικο. Δεν αφησε τιποτα. Οταν τον ρωτησα αν μπορω να παρω ενα μου απαντησε ας προλαβαινες. &^$&^%&^@$.. Ρωτησα στο ταμειο γιατι δεν υπαρχει μαξιμουμ αριθμος τεμαχιων και η απαντηση ηταν "τα αφεντικα θελουν ξεστοκαρισμα, δεν τους νοιαζει ποιος τα παιρνει"...... Ελεος ωραια αντιμετωπιση. 

Ισως παω και αυριο γιατι ειπαν οτι μπορει να γεμισουν καποια ραφια. Αλλα με αλλα 2-3 ατομα και με σχεδιο Hit & Run. 

Να ρωτήσω εάν θυμάσαι να είχε το κατσαβίδι για γυψοσανίδες και να είχε ξεμείνει... σκέφτομαι μήπως πάω αύριο αν υπάρχει περίπτωση να το έχει μιας κ το χρειάζομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, paylidis είπε

Ευχαριστώ πολύ. Πάνω στην ώρα έκατσε!! Τόσα χρόνια το βλέπω και το θεωρώ πεταμένα λεφτά και τώρα χρειάζομαι ένα και δεν έβρισκα σε νορμαλ τομή. 

Ούτε επαγγελματίες μαστόροι δεν έχουν τέτοιο εργαλείο. Δε σε βολεύει κάτι τέτοιο; https://www.ergaleiogatos.gr/shop/antaptoras-miton-gipsosanidas-silverline-633646-60mm/

SL-633646-1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, zeys13 είπε

Ούτε επαγγελματίες μαστόροι δεν έχουν τέτοιο εργαλείο. Δε σε βολεύει κάτι τέτοιο; https://www.ergaleiogatos.gr/shop/antaptoras-miton-gipsosanidas-silverline-633646-60mm/

SL-633646-1.jpg

Νομίζω ότι θα μου βγάλει καλύτερα δουλειά το έτοιμο στη χρήση καθώς δεν είμαι επαγγελματίας όποτε ισως με ζορίζει. Άσε που για 30€ είναι μικρό το κακό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρασα χθες από το Intersport στα ΙΚΕΑ Θεσσαλονίκης και είδα ότι είχε μια καλή προσφορά στο ποδήλατο Cross Areal (ανδρικό) στα 209€...

...δυστυχώς ήταν μικρότερο μέγεθος από ότι θα ήθελα εγώ, αλλά μπορεί κάποιον άλλον να τον βολεύει...μου είπε ότι έχουν μείνει μόνο δύο κομμάτια στη Θεσσαλονίκη.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας κάνει μια επίσκεψη, γιατί δεν περιλαμβάνεται στον κατάλογο της ιστοσελίδας τους το ποδήλατο.

(προφανώς η αρχική τιμή είναι φουσκωμένη, αλλά η τελική είναι χαμηλότερη απ' όσο θυμάμαι να το είχα δει ποτέ το συγκεκριμένο ποδήλατο)

 

IMG_20180710_182722.jpg

IMG_20180710_182729.jpg

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...