Προς το περιεχόμενο

Αγορές φωτογραφικών ειδών από E-Infinity


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, maik42 είπε

ας ειναι και ετσι, υπομονη (που ελεγε και ο Μπιθικωτσης), μεχρι το τελος της ερχομενης εβδομαδας ενδέχεται να ερθει; ή να μην ελπιζω; 

Εγώ θα έλεγα μέχρι τετάρτη το αργότερο . Κανόνισε να μην ... έχεις δουλειές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια εταιρεια ερχεται? Εγω ειχα κανει παραγγελια Πεμπτη βράδυ και παρέλαβα Τρίτη, με dhl. Πολύ γρηγορα, Σάββατο μου έστειλαν φωτο, Δευτέρα πήρα tracking number, Τρίτη ήταν Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Konstantinos.b είπε

Με ποια εταιρεια ερχεται? Εγω ειχα κανει παραγγελια Πεμπτη βράδυ και παρέλαβα Τρίτη, με dhl. Πολύ γρηγορα, Σάββατο μου έστειλαν φωτο, Δευτέρα πήρα tracking number, Τρίτη ήταν Αθήνα.

δεν γνωριζω ακομη εταιρεια, tracking number συμφωνα με το e-mail τους περιμενω αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/11/2018 στις 1:21 ΠΜ, Dr_73 είπε

Εγώ θα έλεγα μέχρι τετάρτη το αργότερο . Κανόνισε να μην ... έχεις δουλειές. 

 

Στις 4/11/2018 στις 1:43 ΜΜ, Konstantinos.b είπε

Με ποια εταιρεια ερχεται? Εγω ειχα κανει παραγγελια Πεμπτη βράδυ και παρέλαβα Τρίτη, με dhl. Πολύ γρηγορα, Σάββατο μου έστειλαν φωτο, Δευτέρα πήρα tracking number, Τρίτη ήταν Αθήνα.

ερχεται με dhl

Καταγραφή.PNG

Επεξ/σία από maik42
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ηταν fake τα εκατονταδες σχολια που διαβαζα το περασμενο διαστημα ο φακος πρεπει να ειναι πολυ καλος. πολλοι reviewers εφτασαν να τον συγκρινουν στα ισα με τον 500 mm f 5.6 σε ολα εκτος βεβαια απο την ταχυτητα εστιασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, maik42 είπε

αν δεν ηταν fake τα εκατονταδες σχολια που διαβαζα το περασμενο διαστημα ο φακος πρεπει να ειναι πολυ καλος.

Στο flickr έχουν 87Κ φωτογραφίες. Ο φακός είναι πολύ καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

ηρθε ο φακος, τον παρελαβα σημερα το απογευμα κατα τις 5:30. ειναι σε τελεια οπτικη κατασταση, δεν τον κουμπωσα ακομη στην μηχανη επειδη ειμαι στην δουλεια.

η αληθεια ειναι οτι δεν εντυπωσιαστηκα απο το πακεταρισμα. ηταν ο φακος με την συσκευασια του μεσα σε ενα ελαφρως μεγαλυτερο κουτι. thats all.

απο εκεινο ομως που επαθα πλακα ειναι οτι ενω δεν προβλεποταν το κολλαρο για το τριποδο και το πισω καπακι του φακου αυτα ηταν κανονικα στην συσκευασια.

και σε e-mail που τους ειχα στειλει πριν την αγορα μου απαντησαν οτι δεν τα εχει η συσκευασια.

παιδια ειναι βαρυς φακος τελικα.

 

 

123.JPG

Επεξ/σία από maik42
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maik42 είπε

ηρθε ο φακος, τον παρελαβα σημερα το απογευμα κατα τις 5:30. ειναι σε τελεια οπτικη κατασταση, δεν τον κουμπωσα ακομη στην μηχανη επειδη ειμαι στην δουλεια.

η αληθεια ειναι οτι δεν εντυπωσιαστηκα απο το πακεταρισμα. ηταν ο φακος με την συσκευασια του μεσα σε ενα ελαφρως μεγαλυτερο κουτι. thats all.

απο εκεινο ομως που επαθα πλακα ειναι οτι ενω δεν προβλεποταν το κολλαρο για το τριποδο και το πισω καπακι του φακου αυτα ηταν κανονικα στην συσκευασια.

και σε e-mail που τους ειχα στειλει πριν την αγορα μου απαντησαν οτι δεν τα εχει η συσκευασια.

παιδια ειναι βαρυς φακος τελικα.

123.JPG

 

Σε αυτους του φακους ειναι στάνταρ το κολάρο στην συσκευασία , και φυσικά έχει καπάκια. Δεν το έβαλε ο κινέζος έξτρα, έτσι βγαίνει απο μαμά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Rush13 είπε

Σε αυτους του φακους ειναι στάνταρ το κολάρο στην συσκευασία , και φυσικά έχει καπάκια. Δεν το έβαλε ο κινέζος έξτρα, έτσι βγαίνει απο μαμά

οπως βλεπεις αλλα μου ειπαν αυτοι στη συνομιλια μας. τα ιδια γραφουν και στο site τους.

Επεξ/σία από maik42
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, maik42 είπε

οπως βλεπεις αλλα μου ειπαν αυτοι στη συνομιλια μας. τα ιδια γραφουν και στο site τους.

Αν δεις τη φωτό του φακού στο πάνω μέρος στη σελίδα έχει το κολάρο και το πίσω καπάκι , έτσι τους δίνουν τα εργοστάσια (canon/nikon) . Παρακάτω , έχει το πρόσθιο καπάκι , το παρασολέηγ και το πουγκί (αυτά βάζουν ίσως στο κατάστημα) .

Δεν είναι θέμα αυτά όμως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...