Προς το περιεχόμενο

Shadow of the Tomb Raider [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι, αυτο διαβαζω τωρα, οτι ειναι 70% κατω σε σχεση με του Rise. οh well, μαλλον παμε για δευτερο reboot της σειρας..  🙄

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 675
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ να πω την αλήθεια θυμήθηκα το πιο πρόσφατο πλοίο σε σπηλιά στο uncharted 4 

 

το παιχνίδι πάντως αυτό μακροπρόθεσμα πιστεύω ότι θα πουλήσει αρκετά, απλά θα περιμένουν αρκετοί για εκπτώσεις κτλ.. αυτό το χειμώνα υπάρχουν ένα σωρό πράγματα σε σχέση με την αντίστοιχη περίοδο του που είχε βγει το rise ή ακόμα και σε σχέση με το '13 που το θυμάμαι καλύτερο και είχε κάνει αίσθηση το πρώτο reboot δεν έχει σχέση με φέτος, φέτος έχουμε πολλά καλά παιχνίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2018 στις 5:10 ΜΜ, panos_0079 είπε

Παιχνιδαρος...θυμιζει παλια tomb raider με αρκετη εξερευνηση και γριφους

και λιγη δραση.Πιστευω εχουν βρει τη σωστη φορμουλα

Σε σχεση με τα δυο προηγουμενα εχει περισσοτερη εξερευνηση/γριφους και λιγοτερο πιστολιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, AnimaTronic είπε

Σε σχεση με τα δυο προηγουμενα εχει περισσοτερη εξερευνηση/γριφους και λιγοτερο πιστολιδι?

Στις 11/9/2018 στις 12:34 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ο Karak είπε ότι δεν έχει τόσο pew pew Rambo Lara όπως πριν, πιο πολύ exploration όπως τα classics. Good, ψήθηκα. :)

Στις 12/9/2018 στις 9:43 ΠΜ, logistoulis είπε

τα περισσότερα review που είδα λένε περισσότερα tombs και γρίφοι και λιγότερο πίου πίου, μέχρι στιγμής μου αρέσει αυτό που ακούω

 

 

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την απλή έκδοση του παιχνιδιού και όχι τη Croft γιατί διάβαζα στα reviews του Steam πως δεν είναι τόσο καλό κλπ κλπ... Το μετάνιωσα..

Το παιχνίδι έχει όντως περισσότερο platforming / εξερεύνηση και λιγότερες μάχες. Τα cut-scenes σου δίνουν την αίσθηση ότι βλέπεις ταινία.. Για εμένα προσωπικά είναι πολύ πιο ενδιαφέρον από τα προηγούμενα δύο.

Το μόνο που με χαλάει κάπως είναι η Lara σαν χαρακτήρας.. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι στη πορεία του παιχνιδιού, αλλά προς το παρόν είναι εγωίστρια, επιπόλαια και ξεροκέφαλη. Καμία σχέση με τη Lara που γνωρίσαμε είτε στα πρώτα παιχνίδια είτε στα reboot...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nektarios_rs είπε

Το μόνο που με χαλάει κάπως είναι η Lara σαν χαρακτήρας.. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι στη πορεία του παιχνιδιού, αλλά προς το παρόν είναι εγωίστρια, επιπόλαια και ξεροκέφαλη. Καμία σχέση με τη Lara που γνωρίσαμε είτε στα πρώτα παιχνίδια είτε στα reboot...

Νομίζω τα δυο είναι απαραίτητα για tomb raiding :D Τώρα επιπόλαια?! Πάντα ήταν αφού στο τέλος καταλαβαίνει ποιος είναι ο main baddie :P Joking aside κανονικά αυτό το game ήταν που θα την έκανε "Tomb Raider", οποτε μάλλον όχι. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

o angry joe έκανε λόγο για μέτριο story και έλειψη innovation. Τελικά του έδωσε χαμηλότερη βαθμολογία απο τα προηγούμενα 2. Έχω παίξει τα προηγούμενα και μου αρέσανε αρκετά αλλά δυστηχώς σαν ιστορία δεν μου έμεινε σχεδόν τίποτα. Θα το περιμένω να πέσει σε τιμή μαζί με το RDR2.

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...