Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες με την τελευταία ενημέρωση δεν παίζουν τα game αν δεν τα κάνεις τα απαραίτητα update, πριν είχε την επιλογή να ξεκινάει κάποιο παιχνίδι χωρίς updates . Έτσι κάνει και σε σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 hours ago, kostasgpa said:

Σε προσφορά στα 329€ το ps4 Pro στον Κωτσόβολο.

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/166243-sony-1tb-pro

Όπως και στα υπόλοιπα μαγαζιά αφού είναι έκπτωση της Sony. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χακ σε τέτοιο firmware δεν θα δεις ποτέ. Ίσως όταν σταματήσει να δίνει update η Σόνυ να δωθεί το 5.55 hack που έχουν στο συρτάρι μέχρι εκεί. Κάνεις update να παίζεις καινούργιους τίτλους αν θες την γνώμη μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το private exploit 5,55 ειναι σα το μονοκερο ουτε σε ρωσικα σιτε δεν υπαρχει επιβεβαιωμενη υπαρξη :P Και εγω στο 7.00 ειμαι γιατι βαρεθηκα και εκανα μεταφορα στο pro για το death stranding .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά μια βοήθεια για όποιον γνωρίζει παρακαλώ. Στο ps4 μου βγάζει σφάλμα μη αναγνωρίσιμου δίσκου ,έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο ;

(Δεν ξέρω αν είναι στην κατάλληλη ενότητα,αν δεν είναι να μεταφερθεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει καποιος γιατι ειναι τοσο μικρη η διαθεσιμοτητα για το a plague tale στο σκρουτζ και συγχρονως η τιμη του να παραμενει αρκετα υψηλη για ενα παιχνιδι 6-7 ωρες το πολυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Μπορει να μου πει καποιος γιατι ειναι τοσο μικρη η διαθεσιμοτητα για το a plague tale στο σκρουτζ και συγχρονως η τιμη του να παραμενει αρκετα υψηλη για ενα παιχνιδι 6-7 ωρες το πολυ?

Καπιταλισμός. (σοβαρά αυτή είναι η μόνη ορθή απάντηση) 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Choutas είπε

Χακ σε τέτοιο firmware δεν θα δεις ποτέ. Ίσως όταν σταματήσει να δίνει update η Σόνυ να δωθεί το 5.55 hack που έχουν στο συρτάρι μέχρι εκεί. Κάνεις update να παίζεις καινούργιους τίτλους αν θες την γνώμη μου.

Αν πάω κανονικά στο 7,  μήπως θα έχω κανένα θέμα με τα updates των καινούριων παιχνιδιών;

Δεν θέλω να παίζω online.

Απλά θέλω να μου κάνει τα patch…

Επεξ/σία από Bermudakias33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kaykis27 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια βοήθεια για όποιον γνωρίζει παρακαλώ. Στο ps4 μου βγάζει σφάλμα μη αναγνωρίσιμου δίσκου ,έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο ;

(Δεν ξέρω αν είναι στην κατάλληλη ενότητα,αν δεν είναι να μεταφερθεί)

Εννοεις οταν βαζεις το δισκακι στο drive?Στο κανει σε ολα τα δισκακια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Εννοεις οταν βαζεις το δισκακι στο drive?Στο κανει σε ολα τα δισκακια?

Ναι ,ανοίγω κανονικά το ps , βάζω το παιχνίδι.Αρχικά κάνει ένα μικρό θόρυβο(τον οποίο δν τον έκανε παλιά) σαν να προσπαθήσει να διαβάσει τον δίσκο.Μετα απο λίγα δευτερόλεπτα μου εμφανίζει το μήνυμα "μη αναγνωρίσιμος δίσκος".. Δυστυχώς δεν έχω άλλο παιχνίδι να το δοκιμασω, ενα dvd που έβαλα το έπαιξε μια χαρά.. Επίσης ενα άλλο που παράτησα είναι ότι στην κάθετη θέση παίζει μια χαρά(τουλάχιστον μέχρι τώρα)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω το ps4 αν βρω καποια προσφορα που να αξιζει στη black friday (ξερω, σε λιγο καιρο βγαινει το 5, αλλα δεν ειμαι διατεθειμενος να δωσω τοσα λεφτα). 

Το θεμα μου ειναι να αγορασω το απλο ή το pro ? Οθονη 4Κ δεν υπαρχει, ουτε θα υπαρξει συντομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...