Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, panosno1com είπε

Θελει συνδρομη psn plus; μπορεις και απο κλειδαδικα οπως το kinguin κλπ??

Δεν θέλει συνδρομή. Μπορείς αλλά δεν προτείνεται γιατί είναι στη μορφή account και κινδυνεύεις με ban.

Κατά καιρούς βγάζει καλές προσφορές το psstore όμως, δεν χρειάζεται κλειδάδικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 14/10/2019 στις 12:30 ΜΜ, Fulgore είπε

Εδω για το πως μπορει να αλλαξει τον κωδικο https://support.playstation.com/s/article/How-to-Reset-Your-PSN-Account-Password?language=en_US

Εδω για το πως μπορει να αλλαξει το email που μπαινει https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/my-account/access-and-details/update-psn-sign-in-id/

Εδω για το πως μπορει να αλλαξει το username https://www.gameinformer.com/2019/04/10/you-can-change-your-psn-username-today-but-there-are-several-catches

Ριξε τους μια ματια καλου κακου προς ενημερωση μηπως χρειαστει σε κατι την βοηθεια σου(πχ στην αλλαγη email).

Είσαι κατατοπιστικοτατος .. 

Χίλια ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνωμη σας αν εχεις τηλεοραση 4κ και παλι δεν αξιζει η αγορα του προ; Δεν φαινεται η διαφορα; Λιγο που επαιξα στο παρελθον σε PS4 απλο ετρωγε κατι frame drops σε κατι fighting games και με χαλασε αρκετα. Στο προ υπαρχουν αυτα τα προβληματα η φτιαχνονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Για 250 ελάχιστα μεταχειρισμένο, να το πάρεις. Στα 350 είναι μεγάλη η διαφορά απο το slim. Πόσο μάλλον όταν περιμένουμε αρκετοί το slim στα 199€ στην BF. 

Σε κάθε περίπτωση να  ξέρεις ότι με το που βγει το PS5 θα χάσεις κάποια χρήματα. Οπότε όσα λιγότερα χάσεις, τόσο το καλύτερο.

Αν βγει στα 250€ το pro, θα είναι όνειρο!!!

Και γω έτσι λέω να το χτυπήσω.. 

 

Δύσκολα να βγει black friday στα 250. Πιστεύω αφού τώρα το χουν 350 σκέτο θα το βγάλουν 300 με ένα παιχνίδι λογικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος αν κοιταξεις για αγορες από εξωτερικό.

περσι UK το Pro το έβρισκες με παιχνιδι πολυ χαμηλότερη τιμή αποτι Ελλαδα. Κ με τη λιρα να εχει παει στα ταρταρα, συμφέρουν πολύ οι αγορές. Αλλά προφανως δε θελουν ολοι να αγοραζουν απο εξωτερικό, εχει κ αυτο τους μπελάδες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλό στάνταρ είναι. Το παιχνίδι δεν το ξέρω (δεν έχω γνώμη) βέβαια. Από την μια για bf είναι ένας μηνας+, από την άλλη πόσο ακόμα να το ρίξουν; Κάνα 50αρι; Κρίνεις και πράττεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/10/2019 στις 11:12 ΠΜ, petran91 είπε

Καλημέρα.
Σήμερα παρατήρησα έναν θόρυβο στο Ps4 Pro αρκετά εκνευριστικό. Και λέω ότι το παρατήρησα σήμερα γιατί τόσο καιρό ήταν στο σαλόνι και ήταν αρκετά μακριά από εμένα, και σήμερα το πήρα στο γραφείο μου οπότε ακούω πιο πολλές λεπτομέρειες.Ο θόρυβος δεν προέρχεται από τον ανεμιστήρα που φαίνεται και στο βιντεο και δεν ξέρω που υπάρχει άλλος ανεμιστήρας για να τσεκάρω. Είχε κανείς παρόμοιο θέμα?

Βίντεο:

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου


Προς ενημέρωση, η εγγύηση μου έληγε 16/10. Στις 12 επικοινώνησα με cometron και τους έστειλα την κονσόλα. Ήταν όντως κάποιο θέμα και μου έστειλαν άλλη (είπαν καινούρια αλλά την έβαλαν στην ίδια κούτα που τους έστειλα εγώ, σίγουρα refurbished) χωρίς να χρεωθώ ούτε μεταφορικά, με ανανεωμένη εγγύηση για 1 χρόνο ακόμη και CUH-7216B ενώ η δική μου ήταν η παλιότερη :D

Απόλυτα ευχαριστημένος με το σερβις τους λοιπόν.

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι οτι νοιαζει κ κανεναν αφου εχει γινει εδω μεσα service center, ξεκινησαν οι halloween εκπτωσεις πολυ πραμα και καλες τιμες

Eπισης εχει weekend offer Monster hunter world 50% κατω

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Σου ειπαν οτι η εγγυηση ανανεωθηκε για 1 ετος?

Ναι τους ρώτησα αν η κονσόλα που μου στέλνουν έχει κάποια εγγύηση και μου είπαν ναι για 1 χρόνο μέχρι τον οκτώβρη του 2020.

15 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Eπισης εχει weekend offer Monster hunter world 50% κατω

Και για πες.. αξίζει? :P

σε πειράζω, έχω διαβάσει την άποψη σου

:) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...