Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας ακουστικά συμβατά με το PlayStation 4 ασύρματα με μικρόφωνο εκτός της sony που κοστίζουν 70-80 ευρώ πιο φθηνά

Αγορά από skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 17/5/2023 στις 8:58 ΜΜ, lambros είπε

Καλησπέρα σας ακουστικά συμβατά με το PlayStation 4 ασύρματα με μικρόφωνο εκτός της sony που κοστίζουν 70-80 ευρώ πιο φθηνά

Αγορά από skroutz

Τσεκαρε Razer Hammerhead X Earbud 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ αλλά ψάχνω headset

Παραγγειλα και αυτό για να δούμε

€ 5,15 30%OFF | Bluetooth Audio Adapter Wireless Headphone Adapter Receiver for PS5/PS4 Game Console PC Headset 2 in 1 USB Bluetooth 5.0 Dongle

https://a.aliexpress.com/_mOU5oky

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, lambros said:

Ευχαριστώ αλλά ψάχνω headset

Παραγγειλα και αυτό για να δούμε

€ 5,15 30%OFF | Bluetooth Audio Adapter Wireless Headphone Adapter Receiver for PS5/PS4 Game Console PC Headset 2 in 1 USB Bluetooth 5.0 Dongle

https://a.aliexpress.com/_mOU5oky

Χλωμό σε βλεπω να συνεργάζεται αλλα γραψε οταν παραλάβεις με το καλο το αποτέλεσμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Πρόβλημα στο Minecraft, και έχω αγορασμενα πρόσθετα από την βιβλιοθήκη, ωστόσο δεν μπορώ να τα κατεβάσω και βγάζει μήνυμα για έλλειψη χώρου.Υπαρχεο χώρος και στο παιχνίδι και στο PS 4.

Έχω επικοινωνήσει με την Sony,δεν μου έχουν δώσει λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά ποια ήταν η διαδικασία για να παίξεις 2πλο με 2ο χειριστήριο? Έδωσα το ps4 σε ένα φίλο κ προσπάθησαν να παίξουν τα παιδιά του κ δεν τα κατάφεραν. Φτιάχνουμε 2ο user? Να πω ότι του το έδωσα φορμαρισμένο οπότε το 2ο χειριστήριο δεν έχει συνδεθεί ποτέ με την κονσόλα. Πρέπει να γίνει κ pair πρώτα? Αυτό θέλει κ το καλώδιο?

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ilias78 είπε

Ρε παιδιά ποια ήταν η διαδικασία για να παίξεις 2πλο με 2ο χειριστήριο? Έδωσα το ps4 σε ένα φίλο κ προσπάθησαν να παίξουν τα παιδιά του κ δεν τα κατάφεραν. Φτιάχνουμε 2ο user? Να πω ότι του το έδωσα φορμαρισμένο οπότε το 2ο χειριστήριο δεν έχει συνδεθεί ποτέ με την κονσόλα. Πρέπει να γίνει κ pair πρώτα? Αυτό θέλει κ το καλώδιο?

Πρέπει να γίνει φυσικά pair(με καλώδιο)Το δεύτερο χειριστήριο και νέος user δεύτερος και είναι έτοιμο.

Επεξ/σία από THE GG GAMER
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σε PS4  εχω βαλει λογαριασμο parents και 2 Kids, 

αν αγορασω για 2-3 μηνες λογαριασμο ps plus premium θα μπορουν και τα παιδια να παιζουν στο δικο τους λογαριασμο παιχνιδια η 8α πρεπει να μπαινουν στο δικο μου λογαριασμο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, lambros said:

Σε PS4  εχω βαλει λογαριασμο parents και 2 Kids, 

αν αγορασω για 2-3 μηνες λογαριασμο ps plus premium θα μπορουν και τα παιδια να παιζουν στο δικο τους λογαριασμο παιχνιδια η 8α πρεπει να μπαινουν στο δικο μου λογαριασμο???

Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι διαφορετικό σε parents/kids λογαριασμούς, αλλά στο PS5 μου εγώ μπορώ και παίζω σε όλους μου τους λογαριασμούς τα games, ενώ συνδρομή έχω μόνο στον έναν.

Το ίδιο μπορούσα να κάνω και στο PS4 μου, δεν φαντάζομαι πως άλλαξε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς! Πρόσφατα πήρα καινούργια τηλεόραση! Παίζω το fifa23 και κάποιες φορές αλλάζει η φωτεινότητα στην τηλεόραση! Έχω παίξει με όλες τις ρυθμίσεις φωτεινότητας της τηλεόρασης και κάνει τα ίδια! Επίσης να αναφέρω σε άλλα παιχνίδια δεν το κάνει,μόνο στο FIFA! Πρέπει να κάνω καμία ρύθμιση από το παιχνίδι? Μου αναγνωρίζει HDR στην tv όταν βάζω το παιχνίδι,δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο! Μιλάμε για fifa23 στο ps4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, fastnickride said:

Να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς! Πρόσφατα πήρα καινούργια τηλεόραση! Παίζω το fifa23 και κάποιες φορές αλλάζει η φωτεινότητα στην τηλεόραση! Έχω παίξει με όλες τις ρυθμίσεις φωτεινότητας της τηλεόρασης και κάνει τα ίδια! Επίσης να αναφέρω σε άλλα παιχνίδια δεν το κάνει,μόνο στο FIFA! Πρέπει να κάνω καμία ρύθμιση από το παιχνίδι? Μου αναγνωρίζει HDR στην tv όταν βάζω το παιχνίδι,δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο! Μιλάμε για fifa23 στο ps4!

Μηπως έχεις βάλει κανενα movie mode που αυξομειώνει την φωτεινοτητα αναλόγως της φωτεινοτητας που αντιλαμβάνεται η τηλεόραση; Έτσι είχα δει συνήθως να συμβαίνει σε εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Μηπως έχεις βάλει κανενα movie mode που αυξομειώνει την φωτεινοτητα αναλόγως της φωτεινοτητας που αντιλαμβάνεται η τηλεόραση; Έτσι είχα δει συνήθως να συμβαίνει σε εμένα.

Όχι δεν έχω βάλει! Έχω πειράξει όλες τις ρυθμίσεις εικόνας της TV μήπως διορθωθει(ταινία,τυπική,σπορ, παιχνίδι κ.α.)! Εντύπωση μου κάνει στα άλλα παιχνίδια δεν κάνει τπτ!! Για αυτό ρωτάω αν κάνεις καμία ρύθμιση μέσα από το συγκεκριμένο παιχνίδι!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έχει κανείς δοκιμάσει να αφαιρέσει τις γρατσουνιές από το γυαλιστερό μέρος του αρχικού ps4? Υπάρχει καμία αλοιφή η κάτι που να λειτουργεί? Θέλω να κάνω ένα restoration το κλασικο μου ps4 και xbox που έχουν γυαλιστερό πλαστικό και έχουν κάποιες γρατσουνιές! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/5/2023 στις 6:34 ΜΜ, skavopontikos είπε

Καλησπέρα

Πρόβλημα στο Minecraft, και έχω αγορασμενα πρόσθετα από την βιβλιοθήκη, ωστόσο δεν μπορώ να τα κατεβάσω και βγάζει μήνυμα για έλλειψη χώρου.Υπαρχεο χώρος και στο παιχνίδι και στο PS 4.

Έχω επικοινωνήσει με την Sony,δεν μου έχουν δώσει λύση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...