Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτή τι τη στιγμή, ξεζουμίζονται οι επενδύσεις που έγιναν στις 8/2/2021. Την κατάσταση την σώζουν αυτοί που άρχισαν να επενδύουν από χθες μέχρι.... τώρα. Διαφορετικά θα ήμασταν κάτω από τα 40K.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Ω ρε, τι κατρακυλα ειναι αυτη. 

Ακομα και το καρντανο που την κυριακη δεν επηρεαζοτανε, σημερα δεν μπορεί να ορθωσει αναστημα. 

Το παρατήρησα από χτες φίλε.

Ενώ το Σάββατο βράδυ έκανε ένα ράλυ από 2 στα 2,3, από χτες έχει ίδια αντίδραση με το μπιτκόιν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, moure είπε

Στις 33000 είναι το επόμενο σοβαρό resistance.

Ωραία οπότε θα μπω ξανά στο eth στα 1400€ 😁😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mindnever είπε

Είναι κι αυτό μία πιθανότητα (η αρχή του bear market) αλλά αν συγκρίνεις το προηγούμενο μεγάλο drop του '17 που από τα 20Κ έφτασε στα 3.200, τότε με τα τωρινά δεδομένα θα πρέπει το BTC να πέσει στα 10Κ. Δεν νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο τώρα, καθώς υπάρχει μπόλικο support πάνω από τα 10Κ. Αν δοκιμάσει πάλι τα 43 και τα σπάσει, το επόμενο level είναι τα 40Κ. Και ούτω καθεξής...

Εγω στη θέση σου και εφόσον έχεις ακόμα κέρδος θα έβγαινα γιατί υπάρχει πολύ αστάθεια αυτές τις μέρες. Περίμενε να δεις τι θα γίνει με την τιμή και ξαναμπαίνεις όταν σταθεροποιηθεί... (ΝΟΤ a financial advice που λένε :P)

υπάρχει μια πιθανότητα να πέσει αργά και βασανιστικά

 

σε κάθε μεταβολή θα σε κάνει να πιστέψεις ότι θα ανέβει και θα σε βάλει στο τρυπάκι να αγοράσεις!!!!

 

μέχρι να φτάσει στο πάτο του βαρελιού για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο το εκτιμώ κάπου στα 8000-11000

 

δε λέω ότι θα γίνει κάτι τέτοιο αλλά αυτή τη στιγμή έτσι το πάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, greekfragma είπε

νομίζω όσο περνάει η μέρα φαίνεται η αναμπουμπούλα. ψυχραιμία. η εβδομάδα θα είναι μεγάλη και είναι ακόμα Δευτέρα. Νομίζω οτι μετά την Τετάρτη θα φανεί που θέλουν να κλείσουν το btc και αν όλο αυτό είναι απλά ευκαιριακό.

εγώ ακόμα κρατιέμαι για ada και polygon. θέλω να δω συμπεριφορά απέναντι σε αυτό το χαμό για να δω πόσο δυνατά χαρτιά είναι.

με ότι διάβασμα έριξα μήνες τώρα που είχα απλά ξεκινήσει mining και απλά έριχνα ματιές στο trading....είμαι της άποψης οτι  δεν είναι μακριά το σενάριο να δοκιμαστεί και το 40Κ έστω και λίγο.

προσοχή με τις κινήσεις σας εκτός αν σας περισσεύουν.

Ξέρεις τι λείπει από αυτή την αναμπουμπούλα; Ένα άσχημο νέο, μία υπόνοια άσχημη για το κρύπτο, κάτι πολύ απλό, ακόμα και μία φήμη.

Αυτό θα είναι και η επιβεβαίωση ότι όλη αυτή η κατάσταση είναι φτιαχτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράκληση να είστε φειδωλοί στα ποσταρίσματα σας, μη βγαίνετε εκτός θέματος και μην ανεβάζετε σενάρια και προφητείες.

Π.χ.

Αν συνεχίσει έτσι το θέμα, είναι για unfollow.

Καλή συνέχεια σε όλους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, snet είπε

υπάρχει μια πιθανότητα να πέσει αργά και βασανιστικά

 

σε κάθε μεταβολή θα σε κάνει να πιστέψεις ότι θα ανέβει και θα σε βάλει στο τρυπάκι να αγοράσεις!!!!

 

μέχρι να φτάσει στο πάτο του βαρελιού για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο το εκτιμώ κάπου στα 8000-11000

 

δε λέω ότι θα γίνει κάτι τέτοιο αλλά αυτή τη στιγμή έτσι το πάει!

Βρε φίλος, δες το σχεδιάγραμμα με τα καντήλια ανά ώρα και δες τον τζίρο.

Για να το ρίξεις στα 10 χιλιάρικα θέλεις 100 δις.

Μην τρελένεσε.

Οταν πέφτει κάτω από 44Κ, χρειάζονται 100-150 μύρια ανά 200 ευρώ πτώσης. Όταν πέφτει κάτω από 43 ακόμα περισσότερα.

Αν πέσει κάτω από 42 ακόμα περισσότερα, κοκ.

Το πολύ να πάει στα 40Κ όπως είπε και ο greekfragma.

Και άσχημη φήμη ή κάτι περίεργο να κυκλοφορήσουν άντε να το ρίξουν 1-2 χιλιάρικα κάτω από 40.

Είναι λεφτά αυτά και ο επενδυτής δεν τα αφήνει έτσι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, snet είπε

υπάρχει μια πιθανότητα να πέσει αργά και βασανιστικά

 

σε κάθε μεταβολή θα σε κάνει να πιστέψεις ότι θα ανέβει και θα σε βάλει στο τρυπάκι να αγοράσεις!!!!

 

μέχρι να φτάσει στο πάτο του βαρελιού για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο το εκτιμώ κάπου στα 8000-11000

 

δε λέω ότι θα γίνει κάτι τέτοιο αλλά αυτή τη στιγμή έτσι το πάει!

Με αυτη τη λογική πάει και για 1Κ ή και 0Κ. Σε κάθε πτώση υπάρχει πάντα και αυτή η πιθανότητα...

Πάντως από 43Κ που είναι τώρα μέχρι 8-11 και μάλιστα τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο όπως εκτιμάς, το BTC πρέπει να διανύσει μια πααααρα πολύ μεγάλη απόσταση και να χαθούν πολλά δις στην πορεία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Τι θα κάνουμε τελικά, θα βάλουμε καμιά δραχμή να ανέβει ή θα το κοιτάμε μόνο;

Για να δουμε, οπως ειπα και παραπανω, πιστευω αν κρατησει πανω απο τα 40κ σημερα θα αρχισει να ανεβαινει

Επεξ/σία από cliobaccarra
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...